Hledat

Ubytování

Ubytování město Gries am Brenner

Ve městě Gries am Brenner (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gries am Brenner

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gries am Brenner

Ferienwohnung Gstrein

10

Ferienwohnung Gstrein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gstrein. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Gstrein is an accommodation located in Gries am Brenner. Ubytování Ferienwohnung Gstrein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Berghof

9,5

Haus Berghof

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Berghof. Hotel Haus Berghof se nachází ve městě Gries am Brenner, 3 km od Brennerského průsmyku. Ubytování Haus Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabis kleine Spezerey

9,4

Gabis kleine Spezerey

Ubytování (Privát) Gabis kleine Spezerey. Gabis kleine Spezerey nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve městě Gries am Brenner, 3,9 km od vleku Hochsonnlift. Ubytování Gabis kleine Spezerey se nachází ve městě Gries 24 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Vinaders

9,1

Gasthaus Vinaders

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Vinaders. Situated in Gries am Brenner, 5 km from Hochsonnlift, Gasthaus Vinaders features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Gasthaus Vinaders se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schrofelerhof Gries a.Br.

9

Schrofelerhof Gries a.Br.

Ubytování (Apartmány) Schrofelerhof Gries a.Br.. Apartmány Schrofelerhof Gries a.Br. se nacházejí v obci Gries am Brenner, která je snadno přístupná po dálnici směrem na Nösslach. Ubytování Schrofelerhof Gries a.Br. se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Humlerhof

8,7

Hotel Humlerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Humlerhof. Hotel Humlerhof se nachází pouhých 500 metrů od sjezdu Nösslach z dálnice A13. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restauraci a lázeňský areál. Ubytování Hotel Humlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Rose

8,2

Gasthof Rose

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Rose. Rodinný Gasthof Rose se nachází v Gries am Brenner, jen kousek od B182 Brenner Road. Nabízí zahradu a terasu. Využívat můžete také lyžárnu a bar. Ubytování Gasthof Rose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Thaler

Holiday Home Thaler

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Thaler. Located in Obernberg am Brenner in the Tyrol region, Holiday Home Thaler has a terrace and mountain views. Ubytování Holiday Home Thaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428

Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428

Ubytování (Apartmán) Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428 is situated in Gries am Brenner, just 200 metres from Hochsonnlift. Ubytování Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gries am Brenner

Město Gries am Brenner se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Gries am Brenner.