Hledat

Ubytování

Ubytování město Karres

Ve městě Karres (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karres

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karres

Ferienwohnung Lechner

9,6

Ferienwohnung Lechner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lechner. Ferienwohnung Lechner nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Karres. Ubytování Ferienwohnung Lechner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Traube

9,1

Gasthof Pension Traube

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Pension Traube. Located in Karres in the Inn Valley, 5 km from Imst, Gasthof Pension Traube offers a restaurant, free WiFi, and a ski storage room. Ubytování Gasthof Pension Traube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Winkler

8,7

Gästehaus Winkler

Ubytování (Penzion) Gästehaus Winkler. Penzion Gästehaus Winkler se nachází v obci Karres, 43 km od obce Ischgl, a nabízí ubytování vhodné pro rodiny, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Gästehaus Winkler se nachází ve městě Karres 73 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Karres

Město Karres se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Karres.