Hledat

Ubytování

Ubytování město Imst

Ve městě Imst (Rakousko) máme celkem 46 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Imst

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Imst

Haus Reinstadler

9,9

Haus Reinstadler

Ubytování (Apartmán) Haus Reinstadler. Haus Reinstadler offers an apartment in a quiet location at the edge of the forest, a 10-minute walk from the centre of Imst. The Alpine Coaster is 1. Ubytování Haus Reinstadler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Zanggerhof

9,8

Am Zanggerhof

Ubytování (Apartmány) Am Zanggerhof. Located in Imst in the Tyrol region, with Alpine Coaster and Untermarkter Alm nearby, Am Zanggerhof provides accommodation with free private parking. Ubytování Am Zanggerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Scheiber

9,8

Landhaus Scheiber

Ubytování (Apartmán) Landhaus Scheiber. Quietly located just 100 metres from the centre of Imst, Landhaus Scheiber offers a very spacious apartment with a tiled stove, free WiFi, and a balcony... Ubytování Landhaus Scheiber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung bei Cooldog

9,7

Ferienwohnung bei Cooldog

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung bei Cooldog. Ferienwohnung bei Cooldog se nachází ve městě Imst, pouhých 2,7 km od horské dráhy Alpine Coaster, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Ferienwohnung bei Cooldog se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tschenett

9,7

Ferienhaus Tschenett

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Tschenett. Featuring garden views, Ferienhaus Tschenett features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3.7 km from Alpine Coaster. Ubytování Ferienhaus Tschenett se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko).

Deine tiroler Ferienwohnung

9,6

Deine tiroler Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Deine tiroler Ferienwohnung. Deine tiroler Ferienwohnung is located in Imst, 3.6 km from Alpine Coaster and 3.6 km from Untermarkter Alm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Deine tiroler Ferienwohnung se nachází ve městě Plangg 22 a (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Leona

9,6

Haus Leona

Ubytování (Apartmány) Haus Leona. Haus Leona se nachází v tyrolské obci Imst a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Leona se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Weber Brigitte

9,4

Haus Weber Brigitte

Ubytování (Apartmán) Haus Weber Brigitte. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Haus Weber Brigitte offers accommodation in Wenns with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Weber Brigitte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Apfelbaum

9,4

Am Apfelbaum

Ubytování (Apartmán) Am Apfelbaum. Situated in the centre of Imst and 3 km from the ski area Hochimst, Am Apfelbaum offers an apartment with a terrace, free WiFi and garden access. Ubytování Am Apfelbaum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Friedl

9,4

Gästehaus Friedl

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Friedl. Gästehaus Friedl se nachází v oblasti v oblasti Hoch-Imst, 450 metrů od alpské horské dráhy a lanovky, a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem na... Ubytování Gästehaus Friedl se nachází ve městě Hoch-Imst 7 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuner Charlotte

9,2

Neuner Charlotte

Ubytování (Apartmán) Neuner Charlotte. Neuner Charlotte je rodinný apartmán s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, vlastní zahradou a výhledem na hory, který se nachází jen 5 minut... Ubytování Neuner Charlotte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Edelweiss

9

Gästehaus Edelweiss

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Edelweiss. Located on a hillside, 4 km from the centre of Imst, Gästehaus Edelweiss is just 200 metres away from the Hochimst Ski Area and offers apartments with... Ubytování Gästehaus Edelweiss se nachází ve městě Hochimst 20 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mark

9

Mark

Ubytování (Chata) Mark. Mark is located in Imst, 5 km from Alpine Coaster and 5 km from Untermarkter Alm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Mark se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UALM Untermarkter Alm

9

UALM Untermarkter Alm

Ubytování (Penzion) UALM Untermarkter Alm. UALM Untermarkter Alm se nachází přímo u sjezdovky v Imstu, 2,2 km od Alpine Coaster. Ubytování UALM Untermarkter Alm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Walch-Riml

8,8

Gästehaus Walch-Riml

Ubytování (Privát) Gästehaus Walch-Riml. Gästehaus Walch-Riml se nachází ve městě Imst, 3,1 km od horské dráhy a rovněž 3,1 km od penzionu Untermarkter Alm. Ubytování Gästehaus Walch-Riml se nachází ve městě Lehngasse 36 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Weirather

8,7

Pension Weirather

Ubytování (Penzion) Pension Weirather. Located in Imst, 2.7 km from Alpine Coaster, Pension Weirather provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Weirather se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Appartement Winkler

8,7

Hotel Appartement Winkler

Ubytování (Hotel) Hotel Appartement Winkler. Hotel Winkler se nachází v lyžařské oblasti Hoch-Imst ve výšce 1060 metrů nad mořem, jen 30 metrů od lanovky Imster Bergbahnen, a nabízí saunu,... Ubytování Hotel Appartement Winkler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiroler Blockhaus

8,7

Tiroler Blockhaus

Ubytování (Apartmány) Tiroler Blockhaus. Tiroler Blockhaus se nachází ve městě Imst, 3,4 km od Alpine Coaster i od Untermarkter Alm. Ubytování Tiroler Blockhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Stern

8,6

Aparthotel Stern

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Stern. Providing city views, Aparthotel Stern in Imst provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Aparthotel Stern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Zum Hirschen

8,6

Hotel Zum Hirschen

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Hirschen. Located in the centre of Imst along the bike path, the family-run Hotel Zum Hirschen offers an indoor pool, a bathing pond and a spacious spa area. Ubytování Hotel Zum Hirschen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banders Landhaus

8,4

Banders Landhaus

Ubytování (Farma) Banders Landhaus. Surrounded by mountains, Banders Landhaus enjoys a peaceful location 1500 metres from the centre of Imst. Ubytování Banders Landhaus se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Neuner

8,4

Hotel Gasthof Neuner

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Neuner. Hotel se nachází pouze 1 km od centra města Imst a má wellness část s množstvím denního světla a fitness studio. Ubytování Hotel Gasthof Neuner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stern

8,3

Hotel Stern

Ubytování (Hotel) Hotel Stern. Tento příjemný rodinný hotel se nachází v srdci Imstu v tyrolském údolí horního toku řeky Inn, nedaleko dálnice A12. Ubytování Hotel Stern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenhotel Linserhof

8,3

Alpenhotel Linserhof

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Linserhof. Hotel Linserhof stojí na klidném místě uprostřed krásné horské krajiny na slunné náhorní plošině na okraji Imstu. Ubytování Alpenhotel Linserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Eggerbräu

8,1

Hotel Eggerbräu

Ubytování (Hotel) Hotel Eggerbräu. Hotel Eggerbräu se nachází v centru města Imst a má restauraci s barem a sluneční terasu. Ubytování Hotel Eggerbräu se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements und private Frühstückspension Hofherr

8,1

Appartements und private Frühstückspension Hofherr

Ubytování (Apartmány) Appartements und private Frühstückspension Hofherr. Appartements und privat Frühstückspension Hofherr se nachází ve městě Imst, 2,7 km od horské bobové dráhy, a nabízí ubytování s posezením a kuchyňským... Ubytování Appartements und private Frühstückspension Hofherr se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Sonne

7,9

Gasthof Sonne

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Sonne. Set in a traditional-style building in Imst, Gasthof Sonne is in the centre of village and a 5-minute drive from Hochimst Ski Area. Ubytování Gasthof Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Belmont

7

Hotel Belmont

Ubytování (Hotel) Hotel Belmont. Surrounded by a beautiful natural landscape, Hotel Belmont is located at 1,000 metres above sea level on a scenic sunny plateau above Imst and the Inn... Ubytování Hotel Belmont se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Imst

6,1

Ferienwohnung Imst

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Imst. Tento apartmán se nachází v Imstu, 1,4 km od letní bobové dráhy. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Imst se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Haus Florian

Apart Haus Florian

Ubytování (Apartmány) Apart Haus Florian. Apart Haus Florian features garden views, free WiFi and free private parking, located in Imst, 4.2 km from Alpine Coaster. Ubytování Apart Haus Florian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Stefan 1

Stefan 1

Ubytování (Apartmán) Stefan 1. Set just 2.9 km from Alpine Coaster, Stefan 1 offers accommodation in Imst with access to a fitness centre, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Stefan 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Edith 100S

Haus Edith 100S

Ubytování (Apartmán) Haus Edith 100S. Haus Edith 100S is set in Imst, 3 km from Untermarkter Alm, 3 km from Ubungslift Hoch-Imst, and 7 km from Imster bergbahn (zweite Sektion). Ubytování Haus Edith 100S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Luna 200W

Haus Luna 200W

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Luna 200W. Haus Luna 200W in Imst offers accommodation with free WiFi, 400 metres from Alpine Coaster. This property offers access to a terrace. Ubytování Haus Luna 200W se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Haus Solea (IST201)

Chalet Haus Solea (IST201)

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Haus Solea (IST201). Set in Imst, just 400 metres from Alpine Coaster, Chalet Haus Solea (IST201) offers accommodation with free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytování Chalet Haus Solea (IST201) se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko).

APART-HAUS-FLORIAN-BALKONAPPARTEMENT

APART-HAUS-FLORIAN-BALKONAPPARTEMENT

Ubytování (Apartmán) APART-HAUS-FLORIAN-BALKONAPPARTEMENT. Set in Imst, 4.2 km from Alpine Coaster, 4.2 km from Untermarkter Alm and 4. Ubytování APART-HAUS-FLORIAN-BALKONAPPARTEMENT se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Sonneck

Appartementhaus Sonneck

Ubytování (Aparthotel) Appartementhaus Sonneck. Set in Imst in the Tyrol region, with Alpine Coaster and Untermarkter Alm nearby, Appartementhaus Sonneck offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Appartementhaus Sonneck se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Haus File

Ferienwohnung Haus File

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus File. Featuring a garden, Ferienwohnung Haus File offers accommodation in Imst with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Haus File se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Viktoria

Landhaus Viktoria

Ubytování (Apartmán) Landhaus Viktoria. Offering a terrace and garden view, Landhaus Viktoria is situated in Imst, 3.5 km from Alpine Coaster and 3.5 km from Untermarkter Alm. Ubytování Landhaus Viktoria se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Haus Solea (IMS201)

Chalet Haus Solea (IMS201)

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Haus Solea (IMS201). Set in Imst, just 400 metres from Alpine Coaster, Chalet Haus Solea (IMS201) offers accommodation with free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytování Chalet Haus Solea (IMS201) se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Frisch 160S

Landhaus Frisch 160S

Ubytování (Apartmán) Landhaus Frisch 160S. Landhaus Frisch 160S is located in Imst, 3.2 km from Alpine Coaster, 3.2 km from Untermarkter Alm, as well as 3.2 km from Ubungslift Hoch-Imst. Ubytování Landhaus Frisch 160S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gafialgasse

Apartment Gafialgasse

Ubytování (Apartmán) Apartment Gafialgasse. Boasting mountain views, Apartment Gafialgasse features accommodation with barbecue facilities, around 2.9 km from Alpine Coaster. Ubytování Apartment Gafialgasse se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APART-HAUS-FLORIAN-Terrassenappartement

APART-HAUS-FLORIAN-Terrassenappartement

Ubytování (Apartmán) APART-HAUS-FLORIAN-Terrassenappartement. APART-HAUS-FLORIAN-Terrassenappartement in Imst provides accommodation with free WiFi, 4.2 km from Alpine Coaster, 4.2 km from Untermarkter Alm and 4. Ubytování APART-HAUS-FLORIAN-Terrassenappartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stefan 2

Stefan 2

Ubytování (Apartmán) Stefan 2. Situated just 2.9 km from Alpine Coaster, Stefan 2 features accommodation in Imst with access to a fitness centre, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Stefan 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportappart Schatz

Sportappart Schatz

Ubytování (Apartmány) Sportappart Schatz. Situated in Imst in the Tyrol region, with Alpine Coaster nearby, Sportappart Schatz features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sportappart Schatz se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Haus Luna (IST200)

Chalet Haus Luna (IST200)

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Haus Luna (IST200). Located in Imst, just 400 metres from Alpine Coaster, Chalet Haus Luna (IST200) provides accommodation with free WiFi. Ubytování Chalet Haus Luna (IST200) se nachází ve městě Imst (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Imst 140S

Ferienwohnung Imst 140S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Imst 140S. Ferienwohnung Imst 140S is located in Imst, 4.4 km from Alpine Coaster and 4.4 km from Untermarkter Alm, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Imst 140S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Imst

Město Imst se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 46 hotelů a ubytování ve městě Imst.