Hledat

Ubytování

Ubytování město Zellberg

Ve městě Zellberg (Rakousko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zellberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zellberg

Apart Bergkristall Zellberg

9,9

Apart Bergkristall Zellberg

Ubytování (Apartmán) Apart Bergkristall Zellberg. Apart Bergkristall Zellberg se nachází v Zellbergu, 9 km od lyžařského vleku Hirschbichl. Nabízí ubytování s balkonem, Wi-Fi zdarma a výhledem na hory. Ubytování Apart Bergkristall Zellberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Geisler

9,9

Apartment Geisler

Ubytování (Apartmán) Apartment Geisler. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Geisler is an accommodation located in Zellberg. Ubytování Apartment Geisler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anita.4

9,9

Apartment Anita.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Anita.4. Set in Zellberg, 8 km from 8er Kristall-Express Ski Lift and 9 km from Parklift, Apartment Anita.4 offers free WiFi. Ubytování Apartment Anita.4 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhof Nogler

9,8

Ferienhof Nogler

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Nogler. Ferienhof Nogler se nachází v klidné lokalitě a je vzdálen 5 minut chůze od centra Zell am Ziller a 1 km od lyžařského areálu Arena Zillertal. Ubytování Ferienhof Nogler se nachází ve městě Zellbergeben 9 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panoramablick

9,8

Haus Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Haus Panoramablick. Situated in Zellberg in the Tyrol region, Haus Panoramablick has a balcony and river views. Ubytování Haus Panoramablick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zell im Zillertal 412S

9,7

Ferienwohnung Zell im Zillertal 412S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zell im Zillertal 412S. Ferienwohnung Zell im Zillertal 412S se nachází v Zellbergu, 8 km od lyžařského vleku Hirschbichl. Ubytování Ferienwohnung Zell im Zillertal 412S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neurauthof

9,7

Neurauthof

Ubytování (Penzion) Neurauthof. Neurauthof se nachází v Zellbergu nad městysem Zell am Ziller, 60 km od Innsbrucku a 50 metrů od zastávky skibusu, odkud se dostanete do ski areálu... Ubytování Neurauthof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Söggen

9,5

Almhütte Söggen

Ubytování (Apartmán) Almhütte Söggen. Almhütte Söggen is a cottage on 1.800 metres above sea level situated in Zellberg. Almhütte Söggen features a balcony with deck chairs and parasols. Ubytování Almhütte Söggen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bloserhof Kaschmann

9,5

Bloserhof Kaschmann

Ubytování (Apartmán) Bloserhof Kaschmann. Bloserhof Kaschmann se nachází v Zellbergu, přibližně 2,2 km lyžařského vleku 8er Kristall-Express a 3 km od vleků Parklift a Hirschbichl. Ubytování Bloserhof Kaschmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Tirol

9,4

Landhaus Tirol

Ubytování (Apartmány) Landhaus Tirol. Landhaus Tirol se nachází 10 minut chůze od centra Zell am Ziller a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Zillertal Arena. Skibus staví přímo před ubytováním. Ubytování Landhaus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hauser

9,4

Ferienwohnung Hauser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hauser. Ferienwohnung Hauser offers accommodation in Zellberg. You can enjoy panoramic views over the Zillertal valley from the terrace. Ubytování Ferienwohnung Hauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Penz

9,4

Apartments Penz

Ubytování (Apartmány) Apartments Penz. Apartments Penz nabízí pokoje s balkonem orientovaným na jižní nebo západní stranu s posezením. Ubytování Apartments Penz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jeannette

9,4

Haus Jeannette

Ubytování (Apartmán) Haus Jeannette. Haus Jeanette se nachází v Zellbergu, na slunné straně údolí, 4 km od centra Zell am Ziller. Ubytování Haus Jeannette se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Fürstenhof

9,3

Fürstenhof

Ubytování (Apartmány) Fürstenhof. Fürstenhof se nachází v Zellbergu, 2,2 km od lanovky Kristall-Express 8er. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Fürstenhof se nachází ve městě 162 Zellberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Burbach

9,3

Haus Burbach

Ubytování (Apartmány) Haus Burbach. Haus Burbach nabízí apartmány v Alpském stylu v obci Zellberg, 7 km od lyžařského střediska Zillertal Arena. Ubytování Haus Burbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herzl Hof

9,2

Herzl Hof

Ubytování (Penzion) Herzl Hof. Herzl Hof se nachází v Zellbergu v nadmořské výšce 930 metrů a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a ubytování v pokojích/apartmá se... Ubytování Herzl Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Brugger

9,2

Ferienwohnung Brugger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Brugger. Ferienwohnung Brugger stojí ve svahu s výhledem na údolí Zillertal, 700 metrů od centra obce Zell am Ziller, kam můžete přímo dojet na lyžích. Ubytování Ferienwohnung Brugger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Anita.2

9,2

Apartment Anita.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Anita.2. Situated in Zellberg, Apartment Anita.2 features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Anita.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Breierhof

9,2

Breierhof

Ubytování (Apartmány) Breierhof. Breierhof se nachází v obci Zellberg v Zillertalském údolí. Nabízí prostorné apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem do údolí. Ubytování Breierhof se nachází ve městě Zellberg 204 (Rakousko - Tyrolsko).

Bloserhof Hauser

9,1

Bloserhof Hauser

Ubytování (Apartmán) Bloserhof Hauser. Bloserhof Hauser se nachází v Zellbergu, přibližně 2,3 km od lyžařského vleku 8er Kristall-Express a 3 km od vleku Parklift. Nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Bloserhof Hauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Zillertal

9,1

Ferienwohnung Zillertal

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zillertal. Ferienwohnung Zillertal je zařízený nábytkem ze světlého dřeva a nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Martin

9,1

Ferienwohnung Martin

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Martin. Ferienwohnung Martin se nachází 600 metrů od centra města Zell am Ziller, 2 km od lyžařského areálu Zillertal Arena a 400 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Ferienwohnung Martin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Sabine

9

Landhaus Sabine

Ubytování (Apartmány) Landhaus Sabine. Landhaus Sabine nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi v obci Zellberg. Ubytování Landhaus Sabine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Weigl

8,7

Appartement Weigl

Ubytování (Apartmán) Appartement Weigl. Apartmán Appartement Weigl se nachází v obci Zellberg, 10 minut jízdy bezplatným skibusem od lyžařského areálu Zillertal Arena (zastávka je od budovy... Ubytování Appartement Weigl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das "Zellberg"

Das "Zellberg"

Ubytování (Prázdninový dům) Das "Zellberg". Das "Zellberg" is set in Zellberg, 7 km from Hirschbichl Ski Lift, and offers a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Das "Zellberg" se nachází ve městě Zellberg 221 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Chalet Wohnung "Martha" - [#76193]

Alpen Chalet Wohnung "Martha" - [#76193]

Ubytování (Apartmán) Alpen Chalet Wohnung "Martha" - [#76193]. Boasting mountain views, Alpen Chalet Wohnung "Martha" - [#76193] offers accommodation with a balcony and a kettle, around 10 km from Hirschbichl Ski Lift. Ubytování Alpen Chalet Wohnung "Martha" - [#76193] se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Chalet Wohnung "Rosa" - [#95833]

Alpen Chalet Wohnung "Rosa" - [#95833]

Ubytování (Apartmán) Alpen Chalet Wohnung "Rosa" - [#95833]. Featuring mountain views, Alpen Chalet Wohnung "Rosa" - [#95833] provides accommodation with a balcony and a kettle, around 10 km from Hirschbichl Ski... Ubytování Alpen Chalet Wohnung "Rosa" - [#95833] se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anita.3

Apartment Anita.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Anita.3. Situated in Zellberg, Apartment Anita.3 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Anita.3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alp Apart

Alp Apart

Ubytování (Apartmán) Alp Apart. Featuring a shared lounge and a terrace, Alp Apart features accommodation in Zellberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Alp Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin View

Alpin View

Ubytování (Prázdninový dům) Alpin View. Featuring a garden and a terrace, Alpin View features accommodation in Zellberg with free WiFi and garden views. Ubytování Alpin View se nachází ve městě Zellberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anita.5

Apartment Anita.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Anita.5. Situated in Zellberg, Apartment Anita.5 features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Anita.5 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gabriele

Gabriele

Ubytování (Prázdninový dům) Gabriele. Located in Zellberg, 9 km from Hirschbichl Ski Lift, 9 km from 8er Kristall-Express Ski Lift and 10 km from Parklift, Gabriele provides accommodation with... Ubytování Gabriele se nachází ve městě Zellberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Sonnblick

Landhaus Sonnblick

Ubytování (Apartmány) Landhaus Sonnblick. Located in Zellberg, 2.5 km from the Zillertal Arena Rosenalmbahn, Landhaus Sonnblick provides accommodation with access to a garden with a barbecue. Ubytování Landhaus Sonnblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schulhaus

Schulhaus

Ubytování (Penzion) Schulhaus. Located in Zellberg, Schulhaus features accommodation with private balconies. The accommodation provides ski storage space, as well as a bar and a garden. Ubytování Schulhaus se nachází ve městě Zellberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zell im Zillertal 140S

Ferienwohnung Zell im Zillertal 140S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zell im Zillertal 140S. Located in Zellberg, 9 km from Hirschbichl Ski Lift, 10 km from 8er Kristall-Express Ski Lift and 11 km from Parklift, Ferienwohnung Zell im Zillertal 140S... Ubytování Ferienwohnung Zell im Zillertal 140S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anita.1

Apartment Anita.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Anita.1. Situated in Zellberg, Apartment Anita.1 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Anita.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Zell im Zillertal 420S

Ferienhaus Zell im Zillertal 420S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zell im Zillertal 420S. Set in Zellberg, 10 km from Hirschbichl Ski Lift, 11 km from 8er Kristall-Express Ski Lift and 12 km from Parklift, Ferienhaus Zell im Zillertal 420S... Ubytování Ferienhaus Zell im Zillertal 420S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Barbara

Haus Barbara

Ubytování (Apartmán) Haus Barbara. Haus Barbara se nachází v Zellbergu, 9 km od lyžařského vleku Hirschbichl. Apartmán má 3 ložnice, obývací pokoj a kuchyň s jídelním koutem. Nechybí ani TV. Ubytování Haus Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zellberg

Město Zellberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Zellberg.