Hledat

Ubytování

Ubytování město Brandenberg

Ve městě Brandenberg (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brandenberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brandenberg

Ferienwohnung Hübner

9,6

Ferienwohnung Hübner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hübner. Apartmán Ferienwohnung Hübner se nachází v Brandenbergu v Tyrolsku, 3,6 km od lyžařského vleku Kienleitenlift - Brandenberg, a nabízí balkon a bezplatné... Ubytování Ferienwohnung Hübner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Berghof

9,4

Berghof

Ubytování (Apartmán) Berghof. Berghof se nachází v Braniborsku, asi 1,9 km od lyžařského vleku Kienleitenlift – Brandenberg. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Berghof se nachází ve městě Brandenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesnerhof

9,3

Mesnerhof

Ubytování (Apartmány) Mesnerhof. Mesnerhof je ekologická farma v Brandenbergu, která nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a výhledem hory. Ubytování Mesnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Neuwirt

9,2

Hotel Neuwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Neuwirt. Hotel Neuwirt se nachází v centru malebné vesnice Brandenberg, hned vedle běžkařských tratí a 100 metrů od cvičného vleku. Každý pokoj má balkon. Ubytování Hotel Neuwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gwercherwirt

8,9

Gwercherwirt

Ubytování (Penzion) Gwercherwirt. Set in the Tyrolean village of Brandenberg, on the Brandenberger Ache river valley, Gwercherwirt features simple rooms with bathroom, a traditional... Ubytování Gwercherwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Obingerhäusl

8,8

Apartments Obingerhäusl

Ubytování (Apartmány) Apartments Obingerhäusl. Apartments Obingerhäusl jsou vzdáleny 400 metrů od centra Brandenbergu, 15 km od lyžařského areálu Alpbachtal a nabízí apartmány s balkonem a... Ubytování Apartments Obingerhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Ascherwirt

8,5

Gasthof Ascherwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Ascherwirt. Tradiční tyrolská restaurace Gasthof Ascherwirt se sluneční terasou se nachází v centru Brandenbergu. Hosté mohou relaxovat v sauně a soláriu. Ubytování Gasthof Ascherwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Pumphaus

Das Pumphaus

Ubytování (Prázdninový dům) Das Pumphaus. Set in Brandenberg in the Tyrol region, Das Pumphaus has a balcony and mountain views. The property features garden views and is 49 km from Ellmau. Ubytování Das Pumphaus se nachází ve městě Hnr. 117 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obingerhäusl 206S

Obingerhäusl 206S

Ubytování (Apartmán) Obingerhäusl 206S. Located in Brandenberg in the Tyrol region, Obingerhäusl 206S has a terrace. Ubytování Obingerhäusl 206S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus "Neuhäusl"

Ferienhaus "Neuhäusl"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Neuhäusl". Set in Brandenberg, Ferienhaus "Neuhäusl" offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus "Neuhäusl" se nachází ve městě Aschau 17 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Brandenberg

Město Brandenberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Brandenberg.