Hledat

Ubytování

Ubytování město Obernberg am Brenner

Ve městě Obernberg am Brenner (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obernberg am Brenner

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obernberg am Brenner

Gästehaus Geir

10

Gästehaus Geir

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Geir. Gästehaus Geir se nachází v obci Obernberg am Brenner a nabízí zahradu s grilem a výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Geir se nachází ve městě Eben 64 a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Obernberg

9,8

Apartment Obernberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Obernberg. Apart Landhaus Katja se nachází ve městě Obernberg am Inn. Ubytování Apartment Obernberg se nachází ve městě Obernberg am Brenner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus - Appartements Padrins

9,1

Ferienhaus - Appartements Padrins

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus - Appartements Padrins. Ferienhaus - Appartements Padrins se nachází v Obernberg am Brenneru. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu, výhled na hory a krb. Ubytování Ferienhaus - Appartements Padrins se nachází ve městě Gereit 51 a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almi's Berghotel

9

Almi's Berghotel

Ubytování (Hotel) Almi's Berghotel. Almi’s Berghotel se nachází v tyrolských Alpách v nadmořské výšce 1400 metrů, avšak přesto jen několik kilometrů od dálnice A13 a od italské hranice v... Ubytování Almi's Berghotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gamper

Haus Gamper

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Gamper. Located in Obernberg am Brenner in the Tyrol region, Haus Gamper has a balcony and mountain views. Ubytování Haus Gamper se nachází ve městě Obernberg am Brenner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obernberg am Brenner

Město Obernberg am Brenner se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Obernberg am Brenner.