Hledat

Ubytování

Zirbenchalet Obergruben Apartmán

29 Faberstraße, 6230 Brixlegg, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Zirbenchalet Obergruben. Zirbenchalet Obergruben se nachází v Brixleggu a nabízí vířivku. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Zirbenchalet Obergruben se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Zirbenchalet Obergruben

Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Apartmán má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Na letiště Innsbruck je to 45 km. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Zirbenchalet Obergruben stojí 41 km od Innsbrucku a 35 km od Schliersee. K dispozici je také vířivka. Zirbenchalet Obergruben se nachází v Brixleggu a nabízí vířivku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Brixlegg

Gasthof Herrnhaus

9,3

Gasthof Herrnhaus

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Herrnhaus. Brixlegg’s Gasthof Herrnhaus has an award-winning restaurant that serves international and tradition Tyrolean cuisine. Ubytování Gasthof Herrnhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Römerstrasse

8,7

Appartment Römerstrasse

Ubytování (Apartmán) Appartment Römerstrasse. Appartment Römerstrasse se nachází v obci Brixlegg v Tyrolsku a nabízí terasu. 47 km od Mittenwaldu. Ubytování Appartment Römerstrasse se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterhaslach

Unterhaslach

Ubytování (Apartmán) Unterhaslach. Unterhaslach is located in Brixlegg. The accommodation is 50 km from Kitzbühel. Ubytování Unterhaslach se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bergl.21

Villa Bergl.21

Ubytování (Vila) Villa Bergl.21. Boasting a terrace, Villa Bergl.21 offers accommodation in Brixlegg with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Bergl.21 se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hausbergerhof

Hausbergerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Hausbergerhof. Located 3 km outside of Brixlegg, Hausbergerhof features a farm with many animals, a children's playground and free WiFi. Ubytování Hausbergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Brunnerberg

Apartment Brunnerberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Brunnerberg. Located in Brixlegg in the Tyrol region, Apartment Brunnerberg is a 2-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Brunnerberg se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Bogner

Apart Bogner

Ubytování (Apartmán) Apart Bogner. Apart Bogner is set in Brixlegg. The accommodation is 48 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apart Bogner se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements

ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements

Ubytování (Apartmán) ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements. Situated in Brixlegg in the Tyrol region, ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements features a balcony. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pockstaller

Apartment Pockstaller

Ubytování (Apartmán) Apartment Pockstaller. Apartment Pockstaller is situated in Brixlegg and offers a bar and a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartment Pockstaller se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BED ON BAKERY by Phillip Sigwart

BED ON BAKERY by Phillip Sigwart

Ubytování (Bed and breakfast) BED ON BAKERY by Phillip Sigwart. BED ON BAKERY by Phillip Sigwart se nachází v obci Brixlegg v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování BED ON BAKERY by Phillip Sigwart se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)