Hledat

Ubytování

Zirbenchalet Obergruben Apartmán

29 Faberstraße, 6230 Brixlegg, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Zirbenchalet Obergruben. Zirbenchalet Obergruben se nachází v Brixleggu a nabízí vířivku. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Zirbenchalet Obergruben se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Zirbenchalet Obergruben

Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Apartmán má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Na letiště Innsbruck je to 45 km. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Zirbenchalet Obergruben stojí 41 km od Innsbrucku a 35 km od Schliersee. K dispozici je také vířivka. Zirbenchalet Obergruben se nachází v Brixleggu a nabízí vířivku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Brixlegg

Gasthof Herrnhaus

9,3

Gasthof Herrnhaus

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Herrnhaus. Brixlegg’s Gasthof Herrnhaus has an award-winning restaurant that serves international and tradition Tyrolean cuisine. Ubytování Gasthof Herrnhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Römerstrasse

8,7

Appartment Römerstrasse

Ubytování (Apartmán) Appartment Römerstrasse. Appartment Römerstrasse se nachází v obci Brixlegg v Tyrolsku a nabízí terasu. 47 km od Mittenwaldu. Ubytování Appartment Römerstrasse se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hinterschwarzenberg

8

Ferienwohnung Hinterschwarzenberg

UbytováníFerienwohnung Hinterschwarzenberg. Ferienwohnung Hinterschwarzenberg nabízí ubytování v Brixleggu, 15 km od kongresového centra Alpbach. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Hinterschwarzenberg se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Hausbergerhof Gästehaus Ainberger

7,7

Hausbergerhof Gästehaus Ainberger

Ubytování (Penzion) Hausbergerhof Gästehaus Ainberger. Hausbergerhof Gästehaus Ainberger se nachází v Brixleggu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je také sdílený lounge a lyžárna. Ubytování Hausbergerhof Gästehaus Ainberger se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Unterhaslach

Unterhaslach

Ubytování (Apartmán) Unterhaslach. Unterhaslach is located in Brixlegg. The accommodation is 50 km from Kitzbühel. Ubytování Unterhaslach se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Bergl.21

Villa Bergl.21

Ubytování (Vila) Villa Bergl.21. Boasting a terrace, Villa Bergl.21 offers accommodation in Brixlegg with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Bergl.21 se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

BED ON BAKERY by Phillip Sigwart

BED ON BAKERY by Phillip Sigwart

Ubytování (Bed and breakfast) BED ON BAKERY by Phillip Sigwart. BED ON BAKERY by Phillip Sigwart se nachází v obci Brixlegg v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování BED ON BAKERY by Phillip Sigwart se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements

ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements

Ubytování (Apartmán) ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements. Situated in Brixlegg in the Tyrol region, ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements features a balcony. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování ALTE MÜHLE by AlpenLuxus Appartements se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Bogner

Apart Bogner

Ubytování (Apartmán) Apart Bogner. Apart Bogner is set in Brixlegg. The accommodation is 48 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apart Bogner se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pockstaller

Apartment Pockstaller

Ubytování (Apartmán) Apartment Pockstaller. Apartment Pockstaller is situated in Brixlegg and offers a bar and a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartment Pockstaller se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).

INN-Studio Ursula

INN-Studio Ursula

Ubytování (Apartmány) INN-Studio Ursula. INN-Studio Ursula se nachází v Brixleggu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 46 km od Mittenwaldu. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování INN-Studio Ursula se nachází ve městě Brixlegg (Rakousko - Tyrolsko).