Hledat

Ubytování

Ubytování město Hofen

Ve městě Hofen (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hofen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hofen

BauernLodge Alpin Appartements

9,8

BauernLodge Alpin Appartements

Ubytování (Apartmány) BauernLodge Alpin Appartements. BauernLodge Alpin Appartements features garden views, free WiFi and free private parking, located in Hofen, 600 metres from Übungslift Schollenwiesen. Ubytování BauernLodge Alpin Appartements se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturparkferienwohnungen Wolf

9,7

Naturparkferienwohnungen Wolf

Ubytování (Apartmány) Naturparkferienwohnungen Wolf. Naturparkferienwohnungen Wolf features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Hofen, 1.5 km from Übungslift Schollenwiesen. Ubytování Naturparkferienwohnungen Wolf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hosp

9,2

Gästehaus Hosp

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Hosp. Gästehaus Hosp se nachází 400 metrů od centra obce Höfen, 800 metrů od lanovky Hahnenkamm Reutte, 3 km od termálních lázní Alpentherme a 30 metrů od... Ubytování Gästehaus Hosp se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dreer

9,2

Ferienwohnung Dreer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dreer. Featuring garden views, Ferienwohnung Dreer provides accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Übungslift Schollenwiesen. Ubytování Ferienwohnung Dreer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S'Hoamatl

9,2

S'Hoamatl

Ubytování (Penzion) S'Hoamatl. S'Hoamatl se nachází 300 metrů od centra obce Höfen, 3 km od jezer Uri a Frauensee a 3,5 km od centra města Reutte. Ubytování S'Hoamatl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Leitner

9,2

Pension Leitner

Ubytování (Penzion) Pension Leitner. Pension Leitner se nachází ve městě Höfen, 4 minuty jízdy od lyžařského areálu Hahnenkamm, a hosté zde mohou využít saunu a malou posilovnu. Ubytování Pension Leitner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Priller

9

Haus Priller

Ubytování (Penzion) Haus Priller. Haus Priller se nachází 2 km od centra obce Höfen a lanovky Hahnenkammbahn a hostům nabízí zahradu se zázemím pro grilování, lyžárnu a neplacené soukromé... Ubytování Haus Priller se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko).

Spirit & Soul - die Wohlfühlpension

8,9

Spirit & Soul - die Wohlfühlpension

Ubytování (Penzion) Spirit & Soul - die Wohlfühlpension. In a quiet location in Höfen, Spirit & Soul - die Wohlfühlpension is 500 metres from the Hahnenkamm Ski Area and 3 km from the centre of Reutte. Ubytování Spirit & Soul - die Wohlfühlpension se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus am Hahnenkamm

8,8

Gästehaus am Hahnenkamm

Ubytování (Aparthotel) Gästehaus am Hahnenkamm. Aparthotel Gästehaus am Hahnenkamm se nachází v obci Höfen, 700 metrů od lyžařských vleků Übungslift Schollenwiesen a Übungslift Schollenwiese, a nabízí... Ubytování Gästehaus am Hahnenkamm se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus am Graben

8,7

Gästehaus am Graben

Ubytování (Penzion) Gästehaus am Graben. Offering panoramic mountain views, Gästehaus am Graben is surrounded by meadows and forests. Ubytování Gästehaus am Graben se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf am Hahnenkamm

8,6

Feriendorf am Hahnenkamm

Ubytování (Apartmány) Feriendorf am Hahnenkamm. Feriendorf am Hahnenkamm v Höfenu nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Feriendorf am Hahnenkamm se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Lilie / Hotel Garni

8,6

Die Lilie / Hotel Garni

Ubytování (Penzion) Die Lilie / Hotel Garni. Die Lilie / Hotel Garni se nachází v Höfenu nedaleko údolí Lech, 3 km od centra města Reutte, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Reutte a 100 metrů od... Ubytování Die Lilie / Hotel Garni se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Diana

8,2

Haus Diana

Ubytování (Hotel) Haus Diana. Haus Diana se nachází v obci Höfen na odlehlém místě v přírodě. Ubytování Haus Diana se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schreieck Maria

Ferienwohnung Schreieck Maria

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schreieck Maria. Featuring a garden, Ferienwohnung Schreieck Maria features accommodation in Hofen with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Schreieck Maria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnenschein

Ferienwohnung Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenschein. Situated in Hofen in the Tyrol region, Ferienwohnung Sonnenschein has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Sonnenschein se nachází ve městě Hofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldhof

Haus Waldhof

Ubytování (Apartmán) Haus Waldhof. Situated just 1.7 km from Skiweltbahn, Haus Waldhof features accommodation in Brixen im Thale with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden, as... Ubytování Haus Waldhof se nachází ve městě Höfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung mit Garten

Ferienwohnung mit Garten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit Garten. Ferienwohnung mit Garten is set in Hofen. The accommodation is 24 km from Lermoos, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung mit Garten se nachází ve městě Hofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Hofen

Město Hofen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Hofen.