Hledat

Ubytování

Ubytování město Untergaimberg

Ve městě Untergaimberg (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Untergaimberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Untergaimberg

Pension Gaimberg

9,7

Pension Gaimberg

Ubytování (Apartmány) Pension Gaimberg. Apartmány Pension Gaimberg se nacházejí na jižním svahu vzdáleném pouhých 900 metrů od lyžařského areálu Zettersfeld, přibližně 1,5 km od centra města... Ubytování Pension Gaimberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Holunderhof

9,4

Hotel Holunderhof

Ubytování (Aparthotel) Hotel Holunderhof. Hotel Holunderhof poskytuje bezplatné Wi-Fi a wellness centrum, které mohou hosté využívat zdarma. Ubytování Hotel Holunderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Sonnrasthütte

Chalet Sonnrasthütte

Ubytování (Chata) Chalet Sonnrasthütte. Chalet Sonnrasthütte, a property with a terrace, is situated in Lienz, 3.6 km from Zettersfeldbahn, 3. Ubytování Chalet Sonnrasthütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Kollnighof

Ferienwohnung Kollnighof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kollnighof. Featuring garden views, Ferienwohnung Kollnighof provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.1 km from Faschingalmlift. Ubytování Ferienwohnung Kollnighof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristemoarhütte

Kristemoarhütte

Ubytování (Chata) Kristemoarhütte. Kristemoarhütte offers pet-friendly accommodation in Untergaimberg, 42 km from San Candido. The unit is 45 km from Kaprun. Ubytování Kristemoarhütte se nachází ve městě Gaimberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Andy

Ferienwohnung Andy

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Andy. Ferienwohnung Andy is situated in Gaimberg and offers barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 40 km from Bad Gastein. Ubytování Ferienwohnung Andy se nachází ve městě Untergaimberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Untergaimberg

Město Untergaimberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Untergaimberg.