Hledat

Ubytování

Ubytování město Schwaz

Ve městě Schwaz (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schwaz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schwaz

Haus Wildschutz

9,8

Haus Wildschutz

Ubytování (Apartmány) Haus Wildschutz. Haus Wildschutz se nachází v obci Hippach, do 7 km od lanovky 6er Gerent. Nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Haus Wildschutz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Roswitha

9,7

Ferienwohnung Roswitha

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Roswitha. Apartmán Ferienwohnung Roswitha se nachází v městyse Zell am Ziller, 3,3 km od stanice lanovky Karspitz X-Press, a nabízí gril i terasu. Ubytování Ferienwohnung Roswitha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erika Sporer

9,6

Erika Sporer

Ubytování (Apartmán) Erika Sporer. Apartmán Erika Sporer se nachází v obci Hippach, 10 km od lanovek 6er Gerent a 6er Unterbergalm. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Erika Sporer se nachází ve městě Schwendberg 340 6283 Hippach (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Vomperberg

9,6

Ferienwohnungen Vomperberg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Vomperberg. Apartmán s terasou Ferienwohnungen Vomperberg nabízí ubytování ve městě Schwaz, 23 km od Innsbrucku a 46 km od Garmish-Partenkirchen. Ubytování Ferienwohnungen Vomperberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment LUIZ

9,4

Apartment LUIZ

Ubytování (Apartmán) Apartment LUIZ. Apartment LUIZ se nachází ve Schwazu, 3,5 km od stříbrného dolu, a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment LUIZ se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bohrerhof

9,3

Bohrerhof

Ubytování (Apartmán) Bohrerhof. Bohrerhof se nachází v Ahrnbachu, 18 km od města Mayrhofen. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bohrerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz

9,2

Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz. Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz se nachází v centru obce Swaz, 25 km od Innsbrucku. Nabízí ubytování s balkonem, soukromým vchodem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Mitterhart

9,1

Schloss Mitterhart

Ubytování (Hotel) Schloss Mitterhart. Schloss Mitterhart se nachází přímo u řeky Inn. Nabízí pokoje zařízené v selském stylu a tradiční restauraci. Ubytování Schloss Mitterhart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhaus Eder Gerda

9,1

Bauernhaus Eder Gerda

Ubytování (Farma) Bauernhaus Eder Gerda. Bauernhaus Eder Gerda se nachází ve Schwazu, 19 km od dolu Schwaz Silver Mine a 37 km od letiště v Innsbrucku. Nabízí terasu. Ubytování Bauernhaus Eder Gerda se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Andrea Schiestl

8,8

Haus Andrea Schiestl

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Andrea Schiestl. Haus Andrea Schiestl je prázdninový dům s terasou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi, který se nachází v obci Gerlosberg, 2 km od centra městečka Zell am... Ubytování Haus Andrea Schiestl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

8,7

STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

Ubytování (Hotel) STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz. Tento nově otevřený hotel se nachází v centru historického města Schwaz, v bezprostřední blízkosti sjezdu z dálnice a vlakového nádraží. Hotel STAY. Ubytování STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Einhorn Schaller

8,7

Gasthof Einhorn Schaller

Ubytování (Penzion) Gasthof Einhorn Schaller. Nově zrekonstruovaný Gasthof Einhorn Schaller má tichou polohu v bezprostřední blízkosti řeky Inn v historickém starém městě Schwaz, jen kousek od dálnice... Ubytování Gasthof Einhorn Schaller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Farthofer

Appartement Farthofer

Ubytování (Apartmán) Appartement Farthofer. Boasting pool views, Appartement Farthofer features accommodation with a restaurant and a patio, around 2.4 km from Schwaz Silver Mine. Ubytování Appartement Farthofer se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhütte Nicole

Ferienhütte Nicole

Ubytování (Apartmán) Ferienhütte Nicole. Ferienhütte Nicole se nachází v obci Mühlfeld a nabízí terasu. Ubytování Ferienhütte Nicole se nachází ve městě 4 Lechenweg (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Schwaz

Město Schwaz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Schwaz.