Hledat

Ubytování

Ubytování město Ebbs

Ve městě Ebbs (Rakousko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ebbs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ebbs

FEWO Piccolo

9,6

FEWO Piccolo

Ubytování (Apartmány) FEWO Piccolo. FEWO Piccolo in Ebbs nabízí ubytování s výhledem na hory, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, gril a terasu. Ubytování FEWO Piccolo se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hoamatl

9,5

Hoamatl

Ubytování (Privát) Hoamatl. Hoamatl se nachází v centru obce Ebbs, 20 km od lyžařského areálu Skiwelt Wilder Kaiser, ke kterému v zimě jezdí bezplatná kyvadlová doprava. Ubytování Hoamatl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domizil

9,4

Domizil

Ubytování (Apartmán) Domizil. Quietly located in Ebbs, Das Domizil offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from a 200 m² large garden with a furnished terrace. Ubytování Domizil se nachází ve městě Kaiserbergstrasse 16a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaletwohnung Lederer

9,4

Chaletwohnung Lederer

Ubytování (Apartmán) Chaletwohnung Lederer. Located in Ebbs, a 5-minute drive from the Zahmer Ski Area and Lake Walch, Chaletwohnung Lederer offers an Alpine-style apartment featuring solid wooden... Ubytování Chaletwohnung Lederer se nachází ve městě Buchberg 47b (Rakousko - Tyrolsko).

Ritzau Alm

9,3

Ritzau Alm

Ubytování (Penzion – hostinec) Ritzau Alm. Accessible after a 1.5-hour walk only, Ritzau Alm offers rooms with free WiFi in Ebbs. Ubytování Ritzau Alm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Apartment Hödner

9,3

Pension Apartment Hödner

Ubytování (Aparthotel) Pension Apartment Hödner. Nově zrekonstruovaný Penzion Apartment Hödner ve městě Ebbs nabízí pokoje s balkonem a bezplatné parkování. Ubytování Pension Apartment Hödner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winklerhof Ebbs

9,1

Winklerhof Ebbs

Ubytování (Penzion) Winklerhof Ebbs. Tradiční statek Winklerhof stojí na úpatí malebných Císařských hor (Kaisergebirge), 4 minuty jízdy od centra obce Ebbs. Ubytování Winklerhof Ebbs se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortzimmer Widauer

9

Komfortzimmer Widauer

Ubytování (Penzion) Komfortzimmer Widauer. Komfortzimmer Widauer je situovaný na poklidném místě, 2 km od centra Kufsteinu a 30 minut autem od lyžařského areálu Skiwelt Wilder Kaiser. Ubytování Komfortzimmer Widauer se nachází ve městě Ebbs (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Schanz

8,9

Hotel Zur Schanz

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Schanz. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází ve městě Ebbs, jen pár kroků od řeky Inn, a nabízí restauraci, saunu, posilovnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Zur Schanz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway

8,9

Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway

Ubytování (Chata) Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway. Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway se nachází uprostřed přírodní rezervace a je dostupné pouze pěšky (cesta zabere přibližně 30 minut). Ubytování Berg'k'hof Kaisertal - Alpine Hideaway se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiser Hotel

8,8

Kaiser Hotel

Ubytování (Hotel) Kaiser Hotel. Kaiser Hotel se nachází v klidné obci Ebbs obklopené loukami a nabízí krytý bazén, saunu, horké koupele a romantický výhled na horu Zahmer Kaiser. Ubytování Kaiser Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Duregger

8,6

Apartment Duregger

Ubytování (Apartmán) Apartment Duregger. Located 40 km from Saalbach, Apartment Duregger offers accommodation in Ebbs. The property boasts views of the mountains is 24 km from Kitzbühel. Ubytování Apartment Duregger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel

8,3

Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel

Ubytování (Hotel) Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel. Hotel Unterwirt se nachází v obci Ebbs, přímo uprostřed přírodní rezervace Kaisergebirge, a nabízí střešní terasu, bar s krbem, saunu a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Der Unterwirt - das kleine Gourmethotel se nachází ve městě Wildbichler Straße 38 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Oberwirt

8,2

Landhotel Oberwirt

Ubytování (Hotel) Landhotel Oberwirt. Landhotel Oberwirt v centru města Ebbs nabízí krytý bazén. Hosté mohou zdarma jezdit skibusem, který staví jen 50 metrů od hotelu. Ubytování Landhotel Oberwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Oberwirt Ferienwohnung

8,1

Appartement Oberwirt Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Appartement Oberwirt Ferienwohnung. Featuring mountain views, Appartement Oberwirt Ferienwohnung provides accommodation with a restaurant, free bikes and a garden, around 5 km from Aschinger... Ubytování Appartement Oberwirt Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

ALMRAUSCH

ALMRAUSCH

Ubytování (Apartmán) ALMRAUSCH. Situated in Ebbs in the Tyrol region, ALMRAUSCH has a balcony and mountain views. Ubytování ALMRAUSCH se nachází ve městě Ebbs (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ADLERHORST

ADLERHORST

Ubytování (Apartmán) ADLERHORST. Boasting garden views, ADLERHORST features accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Aschinger Alm Lift. Ubytování ADLERHORST se nachází ve městě Ebbs (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja

Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja

Ubytování (Apartmán) Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja. Set in Ebbs in the Tyrol region, Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment / Bauernhof / Ferienwohnung Sonja se nachází ve městě Ebbs (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuschwendterhof

Neuschwendterhof

Ubytování (Apartmán) Neuschwendterhof. Boasting garden views, Neuschwendterhof offers accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Aschinger Alm Lift. Ubytování Neuschwendterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhaus-Schloss Wagrain

Bauernhaus-Schloss Wagrain

Ubytování (Venkovský dům) Bauernhaus-Schloss Wagrain. Featuring river views, Bauernhaus-Schloss Wagrain features accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Aschinger Alm Lift. Ubytování Bauernhaus-Schloss Wagrain se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ebbs

Město Ebbs se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Ebbs.