Hledat

Ubytování

Ubytování město Mieming

Ve městě Mieming (Rakousko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mieming

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mieming

Gästehaus Sonnweber

9,7

Gästehaus Sonnweber

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sonnweber. Set on a farm 500 metres from the centre of Mieming, Gästehaus Sonnweber offers units with a balcony and mountain views. Ubytování Gästehaus Sonnweber se nachází ve městě Mieming (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Schwarz

9,6

Landhaus Schwarz

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schwarz. Mieming’s Landhaus Schwarz enjoys peaceful surroundings in a meadow and has views of the surrounding Alpine landscape. Ubytování Landhaus Schwarz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schuchterhof

9,5

Ferienwohnung Schuchterhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schuchterhof. Ferienwohnung Schuchterhof is situated in Mieming, 7 km from Stams Monastery, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Schuchterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bergverliebt

9,5

Apartment Bergverliebt

Ubytování (Apartmán) Apartment Bergverliebt. Situated in Untermieming in the Tyrol region, Apartment Bergverliebt features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Bergverliebt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Isabella

9,4

Appartement Isabella

Ubytování (Apartmány) Appartement Isabella. Apartmány Isabella se nacházejí v centru obce Mieming a nabízejí balkon s výhledem na hory, obývací část, dobře vybavený kuchyňský kout, satelitní TV i... Ubytování Appartement Isabella se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bauernhof Spielmann

9,4

Pension Bauernhof Spielmann

Ubytování (Penzion) Pension Bauernhof Spielmann. Set in Mieming, 9 km from Stams Monastery, Pension Bauernhof Spielmann offers accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Pension Bauernhof Spielmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Mayer

9,4

Gästehaus Mayer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Mayer. Situated in Mieming and within 8 km of Stams Monastery, Gästehaus Mayer has a garden, non-smoking rooms, and free WiFi. Guests can enjoy garden views. Ubytování Gästehaus Mayer se nachází ve městě Obermieming 183 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-Elisabeth

9,4

Apart-Elisabeth

Ubytování (Aparthotel) Apart-Elisabeth. Apart-Elisabeth se nachází v zahradě o rozloze 4 000 m² na slunné Miemingské náhorní plošině v Tyrolsku. Ubytování Apart-Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apart Elisabeth

9,3

Apartment Apart Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apartment Apart Elisabeth. Apartment Apart Elisabeth is located in Mieming, 9 km from Stams Monastery, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Apartment Apart Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-Haselwanter

9,3

Apart-Haselwanter

Ubytování (Penzion) Apart-Haselwanter. Apart-Haselwanter is located in the centre of the scenic village of Mieming, 35 km from Innsbruck. Ubytování Apart-Haselwanter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohotel Schweitzer

9,2

Biohotel Schweitzer

Ubytování (Hotel) Biohotel Schweitzer. Located in the area of the Sonnenplateau Mieming with mountains and Alpine meadows, the non-smoking Biohotel Schweitzer houses a gourmet restaurant with... Ubytování Biohotel Schweitzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seelos - Alpine Easy Stay

9,1

Seelos - Alpine Easy Stay

Ubytování (Penzion) Seelos - Alpine Easy Stay. Pension Seelos se nachází v centru města Mieming na planině Mieminger Plateau, 25 km od Innsbrucku, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a soukromým lesem... Ubytování Seelos - Alpine Easy Stay se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Frauenhoffer

9,1

Ferienwohnung Frauenhoffer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Frauenhoffer. Apartmán Ferienwohnung Frauenhoffer se nachází v Mieming v Tyrolsku, 2,3 km od kláštera Stams, a nabízí grilování, lyžárnu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Frauenhoffer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnenhof

9,1

Pension Sonnenhof

Ubytování (Penzion) Pension Sonnenhof. Pension Sonnenhof se nachází v obci Mieming, 2,5 km od stejnojmenného jezera, a nabízí ve společných prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pension Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Gastl

9

Gästehaus Gastl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Gastl. Set in Mieming and with Stams Monastery reachable within 8 km, Gästehaus Gastl offers a tour desk, non-smoking rooms, a garden, free WiFi and a shared... Ubytování Gästehaus Gastl se nachází ve městě Barwies 249 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Falkner

9

Ferienwohnung Falkner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Falkner. Ferienwohnung Falkner nabízí ubytování s možností vlastního stravování a nachází se v Miemingu, 1 400 metrů od golfového parku Mieminger Plateau a 2 km od... Ubytování Ferienwohnung Falkner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartement Gute Laune

9

Apartement Gute Laune

Ubytování (Apartmány) Apartement Gute Laune. Apartement Gute Laune is a self-catering accommodation located in Mieming. The property is 1 km from Golfpark Mieminger Plateau and 3. Ubytování Apartement Gute Laune se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hotel Neuwirt

8,8

Gasthof Hotel Neuwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Hotel Neuwirt. Již po 4 generace vítá hosty rodinný Gasthof Hotel Neuwirt, který se nachází na náhorní plošině Mieminger a může se pochlubit terasou na opalování. Ubytování Gasthof Hotel Neuwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maurer.1

8,6

Apartment Maurer.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Maurer.1. Apartment Maurer se nachází v centru Obermiemingu. Nabízí možnost vlastního stravování, zahradu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartment Maurer.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wallnöfer

8,1

Pension Wallnöfer

Ubytování (Penzion) Pension Wallnöfer. Pension Wallnöfer je penzion v tyrolském stylu situovaný na náhorní plošině v Miemingu. Ubytování Pension Wallnöfer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Post

6,4

Gasthof zur Post

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Post. Hotel Gasthof zur Post se nachází v Miemingu, 3 km od kláštera Stams, a má zahradu, terasu, bar a lyžárnu. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Obermieming 153 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Gehri

Bauernhof Gehri

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Gehri. Located 1 km from the village centre of Mieming, Bauernhof Gehri offers Alpine-style apartments with a balcony with mountain views and a ski storage room. Ubytování Bauernhof Gehri se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Ruech

Haus Ruech

Ubytování (Apartmán) Haus Ruech. The Haus Ruech is situated 5 km from the Grünberg Ski Area and 400 metres from the centre of Mieming and it provides a non-smoking apartment with a... Ubytování Haus Ruech se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04526-DYA

Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04526-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04526-DYA. Set in Mieming, Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04526-DYA offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04526-DYA se nachází ve městě Mieming (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maurer.2

Apartment Maurer.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Maurer.2. Situated in Mieming, just 8 km from Stams Monastery, Apartment Maurer.2 features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Maurer.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04065-DYA

Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04065-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04065-DYA. Situated in Mieming, Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04065-DYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments home Bergbauernhof Wallnöfer Mieming - OTR04065-DYA se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mieming

Město Mieming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Mieming.