Hledat

Ubytování

Ubytování město Kals am Großglockner

Ve městě Kals am Großglockner (Rakousko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kals am Großglockner

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kals am Großglockner

Ferienbauernhof - Berger

10

Ferienbauernhof - Berger

Ubytování (Apartmán) Ferienbauernhof - Berger. Ferienbauernhof – Berger se nachází na farmě jen 100 metrů od ski areálu Grossglockner - Kals Matrei. Ubytování Ferienbauernhof - Berger se nachází ve městě Großdorf 51 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gartenheim

9,9

Haus Gartenheim

Ubytování (Apartmány) Haus Gartenheim. Haus Gartenheim features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Kals am Großglockner, 70 metres from Gamslift. Ubytování Haus Gartenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnberg

9,9

Haus Sonnberg

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnberg. Haus Sonnberg je dům situovaný v Kalsu am Großglockner, 8 km od hory Grossglockner. Ubytování Haus Sonnberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienbauernhof Großglockner

9,9

Ferienbauernhof Großglockner

Ubytování (Apartmány) Ferienbauernhof Großglockner. Just 50 metres from the slopes of the Großglockner Ski Resort and 500 metres from the centre of Kals, this farmhouse offers free use of its infrared cabin... Ubytování Ferienbauernhof Großglockner se nachází ve městě Großdorf 10 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wanderhotel Taurerwirt

9,9

Wanderhotel Taurerwirt

Ubytování (Hotel) Wanderhotel Taurerwirt. Offering guided hiking tours in winter and summer and a modern spa area, this Alpine-style hotel is only a 10-minute drive away from the Großglockner... Ubytování Wanderhotel Taurerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergerhof

9,8

Bergerhof

Ubytování (Farma) Bergerhof. Farma Bergerhof se nachází pouhých 10 minut chůze od centra obce Kals am Grossglockner, v roce 2015 prošla rekonstrukcí a nabízí panoramatický výhled na... Ubytování Bergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Sonnleitn

9,8

Appartementhaus Sonnleitn

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Sonnleitn. Appartementhaus Sonnleitn se nachází v Großdorfu na kopci v národním parku Vysoké Taury, 1 minutu pěšky od lanovky. Ubytování Appartementhaus Sonnleitn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Aurora

9,8

Ferienhaus Aurora

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Aurora. Ferienhaus Aurora se nachází v centru Großdorfu, pouhých 150 metrů od lyžařského střediska Großglockner. Ubytování Ferienhaus Aurora se nachází ve městě Kals am Großglockner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maritchen

9,8

Haus Maritchen

Ubytování (Apartmány) Haus Maritchen. Haus Maritchen se nachází u sjezdovek v Kals am Großglockner, 8 km od Grossglockneru. Ubytování Haus Maritchen se nachází ve městě Kals am Großglockner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panoramablick

9,8

Haus Panoramablick

Ubytování (Apartmány) Haus Panoramablick. Haus Panoramablick has city views, free WiFi and free private parking, situated in Kals am Großglockner, 200 metres from Figollift. Ubytování Haus Panoramablick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Großglockner Goldried Chalet

9,8

Großglockner Goldried Chalet

Ubytování (Apartmány) Großglockner Goldried Chalet. Set in Kals am Großglockner in the Tyrol region, with Gamslift and Figollift nearby, Großglockner Goldried Chalet offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Großglockner Goldried Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart ALP

9,8

Apart ALP

Ubytování (Apartmány) Apart ALP. Located in Kals am Großglockner in the Tyrol region and Figollift reachable within 300 metres, Apart ALP provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apart ALP se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plattnerhof

9,8

Plattnerhof

Ubytování (Apartmán) Plattnerhof. Tento apartmán se nachází v obci Kals am Grossglockner a nabízí terasu s výhledem na hory, balkon a sluneční terasu. Ubytování Plattnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hanser

9,7

Ferienhaus Hanser

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Hanser. Ferienhaus Hanser is situated in Kals am Großglockner, 200 metres from Figollift, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Hanser se nachází ve městě Großdorf 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hanser

9,7

Gästehaus Hanser

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hanser. Tento apartmán se nachází v obci Kals am Grossglockner, 9 km od Grossglockneru. Nabízí zahradu se sluneční terasou, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Gästehaus Hanser se nachází ve městě Großdorf 32 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gamsalm

9,7

Gamsalm

Ubytování (Aparthotel) Gamsalm. Gamsalm se nachází v obci Kals, 2 minuty chůze od lyžařského areálu Großglockner, a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s plochou... Ubytování Gamsalm se nachází ve městě Kals am Großglockner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Glocknerblick

9,7

Gasthof Glocknerblick

Ubytování (Penzion) Gasthof Glocknerblick. Gasthof Glocknerblick v údolí Kals na východním Tyrolsku nabízí panoramatický výhled na Großglockner, nejvyšší horu Rakouska. Ubytování Gasthof Glocknerblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Tirolerhof

9,7

Ferienhaus Tirolerhof

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Tirolerhof. Ferienhaus Tirolerhof se nachází v obci Kals am Großglockner, nedaleko lanovek Dorflift a Figollift, a nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Ferienhaus Tirolerhof se nachází ve městě Kals am Großglockner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jörgnerhaus

9,7

Jörgnerhaus

Ubytování (Apartmány) Jörgnerhaus. Jörgnerhaus se nachází uprostřed malebného národního parku Hohe Tauern, na úpatí hory Grossglockner. Ubytování Jörgnerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Großglocknerappartement

9,7

Großglocknerappartement

Ubytování (Apartmány) Großglocknerappartement. Großglocknerappartement se nachází 300 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v areálu Kals-Matrei, 3 minuty pěšky od centra obce Kals. Ubytování Großglocknerappartement se nachází ve městě Kals am Großglockner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gradonna Mountain Resort Chalets & Hotel

9,6

Gradonna Mountain Resort Chalets & Hotel

Ubytování (Hotel) Gradonna Mountain Resort Chalets & Hotel. Luxusní Gradonna Mountain Resort stojí uprostřed střediska Großglockner Resort Kals-Matrei, vedle sjezdovky. Ubytování Gradonna Mountain Resort Chalets & Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wurlerhof

9,6

Wurlerhof

Ubytování (Penzion) Wurlerhof. Penzion Wurlerhof se nachází v obci Kals am Großglockner, 100 metrů od lyžařského vleku Gamslift. Ubytování Wurlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Niederarnigerhof Familie Bauernfeind

9,6

Ferienwohnungen Niederarnigerhof Familie Bauernfeind

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Niederarnigerhof Familie Bauernfeind. Ferienwohnungen Niederarnigerhof Familie Bauernfeind se nachází v obci Kals am Großglockner. Ubytování Ferienwohnungen Niederarnigerhof Familie Bauernfeind se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergheimat

9,6

Haus Bergheimat

Ubytování (Penzion) Haus Bergheimat. Haus Bergheimat se nachází v Kals am Großglockner, 400 metrů od Kals I/II, jen kousek od vleků Dorflift a Figollift, 1,4 km od Gamsliftu a 2,1 km od... Ubytování Haus Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Taurer

9,6

Landhaus Taurer

Ubytování (Penzion) Landhaus Taurer. Landhaus Taurer se nachází ve východotyrolském údolí Kalstal. Ubytování Landhaus Taurer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ursula

9,5

Haus Ursula

Ubytování (Apartmány) Haus Ursula. Haus Ursula leží v nadmořské výšce 1 400 metrů a nabízí apartmány s balkonem a panoramatickým výhledem na pohoří Vysoké Taury. Ubytování Haus Ursula se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Alpina

9,5

Ferienhaus Alpina

Ubytování (Penzion) Ferienhaus Alpina. Ferienhaus Alpina se nachází v centru obce Kals ve východním Tyrolsku, pouhých 800 metrů od lyžařského vleku Kals-Matrei. Ubytování Ferienhaus Alpina se nachází ve městě Ködnitz 38 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Maria Theresia

9,5

Chalet Maria Theresia

Ubytování (Penzion) Chalet Maria Theresia. Antik-Designhotel Chalet Maria Theresia, situovaný 1 340 metrů nad mořem, je nejmenším designovým hotelem v Tyrolsku. Nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Chalet Maria Theresia se nachází ve městě Unterburg 9 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

well-dorado

9,5

well-dorado

Ubytování (Penzion) well-dorado. well-dorado se nachází v obci Kals am Großglockner, 400 metrů od vleků Kals I / II. Ubytování well-dorado se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements mit Glocknerblick

9,5

Appartements mit Glocknerblick

Ubytování (Apartmány) Appartements mit Glocknerblick. Appartements mit Glocknerblick se nachází v obci Kals am Großglockner, 4 km od lanovky Kals I / II, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartements mit Glocknerblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Lucknerhof

9,4

Lucknerhof

Ubytování (Farma) Lucknerhof. Lucknerhof features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Kals am Großglockner, 600 metres from Kals I / II. Ubytování Lucknerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hoazhof

9,4

Hoazhof

Ubytování (Privát) Hoazhof. Hoazhof je privát situovaný v Kalsu am Großglockner, 800 metrů od lanovek Kals I a II. Nabízí zahradu s dětským hřištěm a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hoazhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpengasthof Lucknerhaus

9,3

Alpengasthof Lucknerhaus

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Lucknerhaus. Located in Kals am Großglockner, within 7 km of Figollift and 7 km of Gamslift, Alpengasthof Lucknerhaus provides accommodation with a restaurant and a... Ubytování Alpengasthof Lucknerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Holzer

9,3

Haus Holzer

Ubytování (Apartmány) Haus Holzer. Haus Holzer se nachází ve městě Kals am Großglockner,11 km od hory Grossglockner. Ubytování Haus Holzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dabaklamm

9,3

Haus Dabaklamm

Ubytování (Privát) Haus Dabaklamm. Haus Dabaklamm se nachází na úpatí národního parku Vysoké Taury v nadmořské výšce 1 500 metrů a nabízí Wi-Fi zdarma a pokoje a apartmány s balkonem a... Ubytování Haus Dabaklamm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Wibmer

9,2

Haus Wibmer

Ubytování (Apartmán) Haus Wibmer. Haus Wibmer s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Kals am Großglockner, 2,1 km od lanovek Kals I / II a 3,4 km od lanovky Dorflift. Ubytování Haus Wibmer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spottlinghof

9

Spottlinghof

Ubytování (Aparthotel) Spottlinghof. Spottlinghof has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kals am Großglockner, 2.7 km from Figollift. Ubytování Spottlinghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lesacherhof

8,8

Lesacherhof

Ubytování (Hotel) Lesacherhof. Hotel Lesacherhof stojí v obci Kals am Großglockner, 2,2 km od lanovek Kals I a Kals II, 3,5 km od lyžařského vleku Dorflift a 3,7 km od lyžařského vleku... Ubytování Lesacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kalser Eck

8,8

Kalser Eck

Ubytování (Privát) Kalser Eck. Ubytování Kalser Eck se nachází v Kals am Großglockner, asi 100 metrů od lanovek Kals I a II. Nabízí výhled na hory a balkon. Ubytování Kalser Eck se nachází ve městě Kals am Großglockner (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Ganotz

8,6

Haus Ganotz

Ubytování (Apartmán) Haus Ganotz. Haus Ganotz se nachází v obci Kals am Großglockner, 200 metrů od lanovky Gamslift, a nabízí ubytování s kuchyní, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Ganotz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SCOL Hotel Jenshof

8,6

SCOL Hotel Jenshof

Ubytování (Hotel) SCOL Hotel Jenshof. Boasting a restaurant, bar, garden and free WiFi, SCOL Hotel Jenshof is situated in Kals am Großglockner, 100 metres from Figollift and 200 metres from... Ubytování SCOL Hotel Jenshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ködnitzhof

8,1

Ködnitzhof

Ubytování (Hotel) Ködnitzhof. Hotel Ködnitzhof se nachází v centru města Kals, necelých 9 km od hory Gößnitzkopf. Ubytování Ködnitzhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Kals

7,7

Alpengasthof Kals

Ubytování (Penzion – hostinec) Alpengasthof Kals. Boasting free WiFi, Alpengasthaus Kals is situated in Kals am Großglockner, 9 km from Grossglockner. Ubytování Alpengasthof Kals se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Sportland & Outdoor-Center

7,2

Hotel Sportland & Outdoor-Center

Ubytování (Hotel) Hotel Sportland & Outdoor-Center. Hotel Sportland & Outdoor-Center se nachází ve městě Kals am Großglockner, 14 km od lanovek Kals I / II a 15 km od lanovky Dorflift. Ubytování Hotel Sportland & Outdoor-Center se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

GRADONNA MOUNTAIN RESORT 100S

GRADONNA MOUNTAIN RESORT 100S

Ubytování (Prázdninový dům) GRADONNA MOUNTAIN RESORT 100S. GRADONNA MOUNTAIN RESORT 100S is set in Kals am Großglockner, 2.6 km from Blauspitz and 3.6 km from Figollift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování GRADONNA MOUNTAIN RESORT 100S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYH

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYH

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYH. Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYH is set in Kals am Großglockner, 2.6 km from Kals I / II, 3. Ubytování Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYH se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lubach

Haus Lubach

Ubytování (Apartmán) Haus Lubach. Boasting garden views, Haus Lubach offers accommodation with a garden and a balcony, around 300 metres from Gamslift. Ubytování Haus Lubach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kererhof

Kererhof

Ubytování (Apartmány) Kererhof. Situated in Kals am Großglockner in the Tyrol region, with Figollift and Gamslift nearby, Kererhof features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Kererhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYG

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYG

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYG. Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYG is set in Kals am Großglockner, 3.4 km from Figollift, 3. Ubytování Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYG se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYI

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYI

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYI. Set 3.4 km from Figollift, 3.7 km from Gamslift and 3. Ubytování Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08003-TYI se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08503-TYC

Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08503-TYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08503-TYC. Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08503-TYC is set in Kals am Großglockner, 2.5 km from Gamslift, 2.7 km from Dorflift, and... Ubytování Holiday resort Gradonna Chalet Resort Kals am Großglockner - OTR08503-TYC se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Kals am Großglockner

Město Kals am Großglockner se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Kals am Großglockner.