Hledat

Ubytování

Ubytování město Stans

Ve městě Stans (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stans

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stans

haus gasteig

9,7

haus gasteig

Ubytování (Prázdninový dům) haus gasteig. Prázdninový dům Haus Gasteig se nachází v obci Stans, 700 metrů od vleku Burglift a 500 metrů od vleku Burglift - Stans. Ubytování haus gasteig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urgestein Ferien

9,5

Urgestein Ferien

Ubytování (Apartmány) Urgestein Ferien. Urgenstein Ferien se nachází v Stansu v údolí řeky Inn, jen 5 minut jízdy od výjezdu z dálnice A12 směrem na Schwaz, a nabízí prázdninové domy a 2... Ubytování Urgestein Ferien se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Der Brandstetterhof - Adults only

9,2

Hotel Der Brandstetterhof - Adults only

Ubytování (Hotel) Hotel Der Brandstetterhof - Adults only. Hotel Brandstetterhof se nachází v obci Stans s výhledem do údolí řeky Inn, 4 km od historického města Schwaz. Má lázně a přírodní venkovní bazén. Ubytování Hotel Der Brandstetterhof - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schwarzbrunn Superior

8,4

Hotel Schwarzbrunn Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Schwarzbrunn Superior. Overlooking the Inn Valley and just 3 km from Schwaz, the 4-star superior Hotel Schwarzbrunn offers a 3000 m² spa area with an indoor pool, an outdoor... Ubytování Hotel Schwarzbrunn Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenblick

8

Haus Alpenblick

Ubytování (Privát) Haus Alpenblick. Privát Haus Alpenblick se nachází v obci Stans, 1,4 km od vleku Burglift, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Haus Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stans

Město Stans se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Stans.