Hledat

Ubytování

Ubytování město Pflach

Ve městě Pflach (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pflach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pflach

Ferienappartement Vastu

9,7

Ferienappartement Vastu

Ubytování (Apartmán) Ferienappartement Vastu. Situated in Pflach in the Tyrol region, Ferienappartement Vastu has a terrace and river views. Ubytování Ferienappartement Vastu se nachází ve městě Pflach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lech

9,1

Ferienwohnung Lech

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lech. Located in Pflach, directly at the Lech River, Ferienwohnung Lech and Vastu offers a bright apartment with views to the garden. Ubytování Ferienwohnung Lech se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Zum Schwanen

8,7

Hotel Gasthof Zum Schwanen

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Zum Schwanen. This family-run 3-star hotel occupies a 150-year-old building in Pflach, 3 km away from Reutte, and about 10 km away from the Neuschwanstein and... Ubytování Hotel Gasthof Zum Schwanen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung AlMa

Ferienwohnung AlMa

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung AlMa. Ferienwohnung AlMa is situated in Pflach and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung AlMa se nachází ve městě Pflach (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Pflach

Město Pflach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Pflach.