Hledat

Ubytování

Ubytování město Kauns

Ve městě Kauns (Rakousko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kauns

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kauns

S'Obadoba - Penthouse Falkeis

9,7

S'Obadoba - Penthouse Falkeis

Ubytování (Apartmán) S'Obadoba - Penthouse Falkeis. S'Obadoba - Penthouse Falkeis is situated in Kauns and offers barbecue facilities. Ubytování S'Obadoba - Penthouse Falkeis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Kaunergrat

9,6

Apart Kaunergrat

Ubytování (Apartmán) Apart Kaunergrat. Apart Kaunergrat offers accommodation in Kauns. The property is 5. Ubytování Apart Kaunergrat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ferienglück

9,5

Apart Ferienglück

Ubytování (Apartmán) Apart Ferienglück. Apart Ferienglück se nachází v obci Kauns, která leží u vstupu do údolí Kauner, a nabízí prostorný apartmán s terasou. Ubytování Apart Ferienglück se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktiv Apart Stöckl

9,5

Aktiv Apart Stöckl

Ubytování (Apartmány) Aktiv Apart Stöckl. Aktiv Apart Stöckl je situován hned vedle restaurace a pouhých 30 metrů od místní autobusové zastávky v obci Kauns a nabízí prostorné apartmány se 2 nebo 3... Ubytování Aktiv Apart Stöckl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Venier

9,5

Apartment Venier

Ubytování (Apartmán) Apartment Venier. Apartment Venier se nachází v obci Kauns a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Hosté apartmánu mohou využívat plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Venier se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Annemarie

9,4

Gästehaus Annemarie

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Annemarie. Gästehaus Annemarie se nachází v Kaunsu, 2 minuty pěšky od centra města a 15 km od lyžařského areálu Fendels. Ubytování Gästehaus Annemarie se nachází ve městě Obere Dorfstraße 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Urban

9,4

Apart Urban

Ubytování (Apartmán) Apart Urban. Located 100 metres from the free ski bus stop in the middle of Kaunergrat Nature Park, Apart Urban provides free Wi-Fi and free parking and a large covered... Ubytování Apart Urban se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Franziska

9,3

Apart Franziska

Ubytování (Apartmán) Apart Franziska. Located in the centre of Kauns, a 15 minutes' drive from Fiss-Serfaus-Ladis Ski Area and 8 minutes from the slopes of Fendels, Apart Franziska offers free... Ubytování Apart Franziska se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schullehrer

9,3

Apartment Schullehrer

Ubytování (Apartmány) Apartment Schullehrer. Apartment Schullehrer se nachází na klidném místě, 150 metrů od centra obce Kauns. Ubytování Apartment Schullehrer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Möslehof

9,2

Haus Möslehof

Ubytování (Apartmán) Haus Möslehof. Haus Möslehof se nachází v srdci přírodního parku Kanergrat a uvnitř údolí Kanertal. Nabízí prostorný apartmán s výhledem na hory a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Haus Möslehof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Andrea

9,2

Apart Andrea

Ubytování (Apartmán) Apart Andrea. Apartmán Apart Andrea se nachází na svahu v obci Kauns, 3 km od obce Prutz, 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu Fendels, a nabízí ubytování s... Ubytování Apart Andrea se nachází ve městě Kauns (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Neururer

9,2

Haus Neururer

Ubytování (Apartmány) Haus Neururer. Haus Neururer se nachází v Kaunsu. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, kuchyňský kout, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Neururer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Annelies

9

Apart Annelies

Ubytování (Apartmán) Apart Annelies. Located on a hillside 200 metres from the centre of Kauns and set within the Natural Park Kaunergrat, Apart Annelies provides free Wi-Fi, free parking and... Ubytování Apart Annelies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Berneckblick

8,9

Apartment Berneckblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Berneckblick. Apartment Berneckblick se nachází ve městě Kauns a nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Berneckblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Falkeis

8,5

Gasthof Falkeis

Ubytování (Penzion) Gasthof Falkeis. Gasthof Falkeis enjoys a quiet location in the centre of Kauns, amid the Kaunergrat Nature Reserve. Some rooms have a balcony and all rooms have a TV. Ubytování Gasthof Falkeis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Buchhammer

Ferienwohnung Buchhammer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Buchhammer. Situated in Kauns in the Tyrol region, Ferienwohnung Buchhammer has a terrace and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Buchhammer se nachází ve městě Kauns (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Susanne 250S

Haus Susanne 250S

Ubytování (Apartmán) Haus Susanne 250S. Located in Kauns, Haus Susanne 250S provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 17 km from Serfaus. Ubytování Haus Susanne 250S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kauns II

Apartment Kauns II

Ubytování (Apartmán) Apartment Kauns II. Apartment Kauns II is set in Kauns. The property has mountain views and is 15 km from Serfaus. Ubytování Apartment Kauns II se nachází ve městě Kauns (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eiterer

Ferienwohnung Eiterer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eiterer. Situated in Kauns in the Tyrol region, Ferienwohnung Eiterer has a balcony and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Eiterer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Naturnah

Apartment Naturnah

Ubytování (Apartmány) Apartment Naturnah. Featuring free WiFi, Apartment Naturnah provides accommodation in Kauns. Ubytování Apartment Naturnah se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Aifner Spitze 1

Aifner Spitze 1

Ubytování (Prázdninový dům) Aifner Spitze 1. Set in Kauns, Aifner Spitze 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 15 km from Serfaus. Ubytování Aifner Spitze 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kauns

Město Kauns se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Kauns.