Hledat

Ubytování

Ubytování město Heiterwang

Ve městě Heiterwang (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Heiterwang

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Heiterwang

fewo kramer

9,9

fewo kramer

Ubytování (Apartmán) fewo kramer. Boasting garden views, fewo kramer provides accommodation with a garden and a patio, around 4.1 km from Karlift. Ubytování fewo kramer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnensiedlung

9,3

Sonnensiedlung

Ubytování (Apartmán) Sonnensiedlung. Situated in Heiterwang, 4.2 km from Karlift, Sonnensiedlung features accommodation with free bikes, free WiFi, room service, and an ATM. Ubytování Sonnensiedlung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tauern Am See

9

Haus Tauern Am See

Ubytování (Apartmány) Haus Tauern Am See. Haus Tauern Am See se nachází v Heiterwangu, 5 km od lyžařského vleku Karlift, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Tauern Am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fischer am See

9

Hotel Fischer am See

Ubytování (Hotel) Hotel Fischer am See. Located directly on the shore of Lake Heiterwang, a 15-minute drive from Reutte, Hotel Fischer am See offers a private beach and a restaurant with a... Ubytování Hotel Fischer am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Gladbach

8,9

Appartements Gladbach

Ubytování (Apartmány) Appartements Gladbach. Appartements Gladbach se nachází v lyžařské oblasti Zugspitz Arena v Heiterwangu, přímo u zastávky bezplatného skibusu a 1 km od jezera Heiterwang. Ubytování Appartements Gladbach se nachází ve městě Heiterwang (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpengruss

8,9

Pension Alpengruss

Ubytování (Privát) Pension Alpengruss. Pension Alpengruss se nachází v obci Heiterwang přímo v lyžařském areálu Zugspitz Arena. Ubytování Pension Alpengruss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Heiterwanger Hof, Pizzeria La Dolce Vita

8,8

Heiterwanger Hof, Pizzeria La Dolce Vita

Ubytování (Hotel) Heiterwanger Hof, Pizzeria La Dolce Vita. Situated in Heiterwang, 1.5 km from Karlift, Heiterwanger Hof, Pizzeria La Dolce Vita features rooms with mountain views and free WiFi. Ubytování Heiterwanger Hof, Pizzeria La Dolce Vita se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hedy

8,6

Landhaus Hedy

Ubytování (Penzion) Landhaus Hedy. Landhaus Hedy is located a 7-minute walkfrom the centre of Heiterwang and a 3-minute drive from the beginner’s Karlift Ski Area. Ubytování Landhaus Hedy se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Posthansl

8,5

Pension Posthansl

Ubytování (Penzion) Pension Posthansl. Pension Posthansl nabízí pokoje s balkonem ve vesnici Heiterwang v tyrolské oblasti Zugspitz Arena. Ubytování Pension Posthansl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Post

8,4

Gasthof Post

Ubytování (Hotel) Gasthof Post. Gasthof Post se nachází v obci Heiterwang, 3,6 km od lyžařského vleku Karlift a 4 km od lanovky Karlift – Heiterwang. Ubytování Gasthof Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Zeegershof

Pension Zeegershof

Ubytování (Penzion) Pension Zeegershof. Located in Heiterwang, Pension Zeegershof features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pension Zeegershof se nachází ve městě Heiterwang (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Fischer am See

Camping Fischer am See

Ubytování (Kemp) Camping Fischer am See. With lake views, Camping Fischer am See is located in Heiterwang and has a restaurant and bar. Ubytování Camping Fischer am See se nachází ve městě Fischer am See 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Heiterwang

Město Heiterwang se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Heiterwang.