Hledat

Ubytování

Ubytování město Tumpen

Ve městě Tumpen (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tumpen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tumpen

Ferienwohnungen Maurer

9,7

Ferienwohnungen Maurer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Maurer. Ferienwohnungen Maurer se nachází pouze 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu a nabízí hypoalergenní apartmány s vlastním vchodem, balkonem a satelitní... Ubytování Ferienwohnungen Maurer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha

9,5

Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha

Ubytování (Apartmány) Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha. Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha se nachází v Tumpenu, 5 km od lyžařského areálu Hochötz. Ubytování Biancas Ferienwohnung im Haus Roswitha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ötztal

9,5

Apartment Ötztal

Ubytování (Apartmán) Apartment Ötztal. Apartmán Ötztal se nachází v obci Tumpen, 300 metrů od obchodu s potravinami a zastávky bezplatného skibusu a 5 km od Umhausenu, a nabízí infračervenou... Ubytování Apartment Ötztal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Acherkogel

8,8

Haus Acherkogel

Ubytování (Penzion) Haus Acherkogel. Haus Acherkogel se nachází v údolí Ötztal, 4 km od lyžařského areálu Hochoetz-Kühtai a 5 km od obce Oetz. Ubytování Haus Acherkogel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Tumpen

Město Tumpen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Tumpen.