Hledat

Ubytování

Ubytování město Scheffau am Wilden Kaiser

Ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Scheffau am Wilden Kaiser

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Scheffau am Wilden Kaiser

Sillhof Appartements

9,7

Sillhof Appartements

Ubytování (Apartmány) Sillhof Appartements. Situated in Scheffau am Wilden Kaiser in the Tyrol region, with Brandstadl 1 nearby, Sillhof Appartements features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Sillhof Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Lindenhof

9,6

Bauernhof Lindenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Bauernhof Lindenhof. Bauernhof Lindenhof is located in Scheffau am Wilden Kaiser, 1.8 km from Brandstadl and 5 km from Brandstadl 2, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Bauernhof Lindenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AW - Apartment Wilder Kaiser

9,6

AW - Apartment Wilder Kaiser

Ubytování (Apartmán) AW - Apartment Wilder Kaiser. AW - Apartment Wilder Kaiser se nachází v obci Scheffau am Wilden Kaiser, 1,1 km od hory Brandstadl a 1,6 km od lanovky Brandstadl 1. Ubytování AW - Apartment Wilder Kaiser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Horngacher

9,6

Appartement Horngacher

Ubytování (Apartmán) Appartement Horngacher. Situated in Scheffau am Wilden Kaiser, Appartement Horngacher is an apartment boasting a terrace. Featuring free private parking, the apartment is 1. Ubytování Appartement Horngacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartmentehaus Zum Schneider

9,5

Appartmentehaus Zum Schneider

Ubytování (Apartmány) Appartmentehaus Zum Schneider. Apartmenthaus Zum Schneider se nachází v obci Scheffau am Wilden Kaiser, 200 metrů od lanovky Brandstadlbahn a 5 km od jezera Hintersteiner See, a nabízí... Ubytování Appartmentehaus Zum Schneider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Oberseebach

9,5

Appartment Oberseebach

Ubytování (Apartmány) Appartment Oberseebach. Situated in Scheffau am Wilden Kaiser in the Tyrol region and Brandstadl reachable within 2. Ubytování Appartment Oberseebach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Colorado am Gaisberg

9,4

Haus Colorado am Gaisberg

Ubytování (Apartmány) Haus Colorado am Gaisberg. Haus Colorado am Gaisberg has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Scheffau am Wilden Kaiser, 3.1 km from Brandstadl 1. Ubytování Haus Colorado am Gaisberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hinterholzer

9,4

Pension Hinterholzer

Ubytování (Penzion) Pension Hinterholzer. Set in Scheffau am Wilden Kaiser, within 1.6 km of Brandstadl 1 and 1. Ubytování Pension Hinterholzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kaiserlodge

9,4

Kaiserlodge

Ubytování (Aparthotel) Kaiserlodge. Kaiserlodge se nachází v Scheffau am Wilden Kaiser v Tyrolsku, nedaleko lanovek Brandstadl 1 a Brandstadl. Ubytování Kaiserlodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Steiner in Scheffau

9,3

Ferienwohnung Steiner in Scheffau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steiner in Scheffau. Ferienwohnung Steiner in Scheffau se nachází v obci Scheffau am Wilden Kaiser, 2 km od lanovky Schaffau a 5 km od lanovky Eibergbahn, a nabízí možnost... Ubytování Ferienwohnung Steiner in Scheffau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hoschek Christine

9,3

Hoschek Christine

Ubytování (Apartmán) Hoschek Christine. Featuring garden views, Hoschek Christine provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Brandstadl 1. Ubytování Hoschek Christine se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hotel am Leitenhof

9,3

Chalet Hotel am Leitenhof

Ubytování (Hotel) Chalet Hotel am Leitenhof. Čtyřhvězdičkový Chalet Hotel am Leitenhof nabízí moderní luxusní chaty i apartmá a wellness areál s přírodním koupalištěm. Ubytování Chalet Hotel am Leitenhof se nachází ve městě Leiten 33 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roana-Krumma

9,3

Roana-Krumma

Ubytování (Apartmán) Roana-Krumma. Roana-Krumma se nachází v lyžařské oblasti Wilder Kaiser, jen 5 minut pěšky od lyžařského vleku, 2,5 km od jezera Hintersteinersee a 5 minut jízdy autem od... Ubytování Roana-Krumma se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kaiserblick

9,3

Haus Kaiserblick

Ubytování (Apartmán) Haus Kaiserblick. Haus Kaiserblick is located directly at the end of the downhill ski run in Scheffau in the Wilder Kaiser - Brixental Ski Area, and it offers views of the... Ubytování Haus Kaiserblick se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stefanie

9,2

Haus Stefanie

Ubytování (Apartmán) Haus Stefanie. Boasting garden views, Haus Stefanie offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.4 km from Brandstadl. Situated 2. Ubytování Haus Stefanie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergfrieden

9,2

Bergfrieden

Ubytování (Privát) Bergfrieden. Hotel Bergfrieden se nachází 300 metrů od skiareálu Scheffau a 1 km od skiareálu Wilder Kaiser, a nabízí zahradu s bezplatnou lyžárnou, terasou a grilem... Ubytování Bergfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Elfriede Exenberger

9,2

Haus Elfriede Exenberger

Ubytování (Apartmány) Haus Elfriede Exenberger. Haus Elfriede Exenberger se nachází 800 metrů od centra obce Scheffau am Wilden Kaiser a 400 metrů od lanovky Skiwelt. Ubytování Haus Elfriede Exenberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Scheffau

9,1

Ferienwohnung Scheffau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Scheffau. Surrounded by meadows and mountains, Ferienwohnung Scheffau is located 400 metres from Scheffau’s centre and offers amenities like a flat-screen satellite... Ubytování Ferienwohnung Scheffau se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pöll Maria

9,1

Gästehaus Pöll Maria

Ubytování (Privát) Gästehaus Pöll Maria. Gästehaus Pöll Maria se nachází 6 minut chůze od lanovky Brandstadl a nabízí ubytování s terasou, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Pöll Maria se nachází ve městě 51 Blaiken (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Blaiken

9,1

Pension Blaiken

Ubytování (Penzion) Pension Blaiken. Penzion Blaiken stojí ve městě Scheffau am Wilden Kaiser v Tyrolsku, 200 metrů od lanovky Brandstadl, Jeho součástí je slunná terasa a lyžárna. Ubytování Pension Blaiken se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Weberbauer

9

Gasthof Weberbauer

Ubytování (Hotel) Gasthof Weberbauer. Gasthof Weberbauer is a traditional, family-run hotel in the centre of Scheffau am Wilden Kaiser. Ubytování Gasthof Weberbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Scheffau

9

Apartments Scheffau

Ubytování (Apartmány) Apartments Scheffau. Apartments Earp Scheffau am Wilden Kaiser se nachází v Scheffau am Wilden Kaiser, 10 minut chůze od lanovky Brandstadl I a nabízí ubytování s možností... Ubytování Apartments Scheffau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Widmann

8,9

Ferienwohnung Widmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Widmann. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Widmann is an accommodation situated in Scheffau am Wilden Kaiser. Ubytování Ferienwohnung Widmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaiser in Tirol

8,9

Hotel Kaiser in Tirol

Ubytování (Hotel) Hotel Kaiser in Tirol. Hotel Kaiser in Tirol se nachází přímo na úpatí hory Wilder Kaiser, vedle osvětlené běžkařské trati. Ubytování Hotel Kaiser in Tirol se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zum Wilden Kaiser

8,9

Gasthof zum Wilden Kaiser

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zum Wilden Kaiser. Gasthof zum Wilden Kaiser se nachází 200 metrů od lyžařského vleku Brandstadl v Scheffau. Ubytování Gasthof zum Wilden Kaiser se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Alpensuite TOP 6 am Wilden Kaiser

8,8

Alpensuite TOP 6 am Wilden Kaiser

Ubytování (Apartmán) Alpensuite TOP 6 am Wilden Kaiser. Alpensuite TOP 6 am Wilden Kaiser se nachází v obci Scheffau am Wilden Kaiser, 1,4 km od lanovky Brandstadl 1, 1,5 km od lanovky Brandstadl a 6 km od... Ubytování Alpensuite TOP 6 am Wilden Kaiser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramaresidenz Scheffau am Wilden Kaiser

8,7

Panoramaresidenz Scheffau am Wilden Kaiser

Ubytování (Apartmány) Panoramaresidenz Scheffau am Wilden Kaiser. Panoramaresidenz Scheffau am Wilden Kaiser jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Scheffau am Wilden Kaiser, 700 metrů od lanovky Brandstadl 1. Ubytování Panoramaresidenz Scheffau am Wilden Kaiser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Aloisia

8,6

Pension Aloisia

Ubytování (Penzion) Pension Aloisia. Pension Aloisia se nachází v obci Scheffau am Wilden Kaiser, 500 metrů od lanovek. Nabízí zahradu, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Pension Aloisia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Berggasthof Bärnstatt

8,5

Berggasthof Bärnstatt

Ubytování (Penzion) Berggasthof Bärnstatt. Rodinný Apart-Pension Bärnstatt se nachází na tichém místě v obci Hinterstein, 3 km od centra Scheffau am Wilden Kaiser v Tyrolsku a 1 km od jezera... Ubytování Berggasthof Bärnstatt se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Alpin Scheffau

8,4

Hotel Alpin Scheffau

Ubytování (Hotel) Hotel Alpin Scheffau. Hotel Alpin se nachází na velmi tichém, přitom však centrálně položeném místě v tradiční tyrolské vesnici Scheffau am Wilden Kaiser, proti baroknímu... Ubytování Hotel Alpin Scheffau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Romeo Alpine Gay Resort - Men 18+ Only

8,4

Haus Romeo Alpine Gay Resort - Men 18+ Only

Ubytování (Penzion) Haus Romeo Alpine Gay Resort - Men 18+ Only. Haus Romeo se nachází jen 3 minuty chůze od lanovky Scheffau v lyžařské oblasti Wilder Kaiser/Brixental. Ubytování Haus Romeo Alpine Gay Resort - Men 18+ Only se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Große FeWo Scheffau

8,3

Große FeWo Scheffau

Ubytování (Apartmán) Große FeWo Scheffau. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Große FeWo Scheffau can be found in Scheffau am Wilden Kaiser, close to... Ubytování Große FeWo Scheffau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scheffauerhof

7,6

Scheffauerhof

Ubytování (Apartmány) Scheffauerhof. Tyto alpské apartmány stojí na klidném místě v obci Scheffau a nabízí tradiční rakouskou restauraci. Ubytování Scheffauerhof se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Waldhof

7,2

Der Waldhof

Ubytování (Hotel) Der Waldhof. Der Waldhof se nachází v tyrolské obci Scheffau na úpatí hory Wilder Kaiser a nabízí pokoje a apartmány zařízené v hezkém tradičním stylu. Ubytování Der Waldhof se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenrose

Haus Alpenrose

Ubytování (Apartmán) Haus Alpenrose. Boasting garden views, Haus Alpenrose features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Brandstadl 1. Ubytování Haus Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellevue Apartment

Bellevue Apartment

Ubytování (Apartmán) Bellevue Apartment. Bellevue Apartment features a balcony and is located in Scheffau am Wilden Kaiser, within just 700 metres of Brandstadl 1 and less than 1 km of Brandstadl. Ubytování Bellevue Apartment se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Vordergrub

Bauernhof Vordergrub

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Vordergrub. Set in Scheffau am Wilden Kaiser in the Tyrol region, Bauernhof Vordergrub features a balcony and garden views. Ubytování Bauernhof Vordergrub se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Stöckl

Appartement Stöckl

Ubytování (Apartmán) Appartement Stöckl. Set in Scheffau am Wilden Kaiser in the Tyrol region, Appartement Stöckl features a terrace and garden views. Ubytování Appartement Stöckl se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Waldblick

Ferienwohnung Waldblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waldblick. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Waldblick features accommodation in Scheffau am Wilden Kaiser with free WiFi and... Ubytování Ferienwohnung Waldblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schwaiger

Appartement Schwaiger

Ubytování (Apartmány) Appartement Schwaiger. Located in Scheffau am Wilden Kaiser in the Tyrol region and Brandstadl reachable within 1. Ubytování Appartement Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Kitzbichler

Ferienwohnung Kitzbichler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kitzbichler. Ferienwohnung Kitzbichler is set in Scheffau am Wilden Kaiser and offers a restaurant. Ubytování Ferienwohnung Kitzbichler se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Lift-Residenz Scheffau

Lift-Residenz Scheffau

Ubytování (Apartmán) Lift-Residenz Scheffau. Lift-Residenz Scheffau is set in Scheffau am Wilden Kaiser, 350 metres from Brandstadl 1 and 450 from Brandstadl 2, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Lift-Residenz Scheffau se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Scheffauer Hof by NEV-DAMA

Appartments Scheffauer Hof by NEV-DAMA

Ubytování (Aparthotel) Appartments Scheffauer Hof by NEV-DAMA. Situated in Scheffau am Wilden Kaiser, Appartments Scheffauer Hof offers accommodation within 200 metres of Brandstadl 1. Ubytování Appartments Scheffauer Hof by NEV-DAMA se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seebach Chalets

Seebach Chalets

Ubytování (Apartmány) Seebach Chalets. Situated in Scheffau am Wilden Kaiser, 20 km from Kirchberg in Tirol, Seebach Chalets features a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Seebach Chalets se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liftresidenz Top 11

Liftresidenz Top 11

Ubytování (Apartmán) Liftresidenz Top 11. Liftresidenz Top 11 is located in Scheffau am Wilden Kaiser and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Liftresidenz Top 11 se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hirschbühel

Ferienwohnung Hirschbühel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hirschbühel. Set in Scheffau am Wilden Kaiser in the Tyrol region, Ferienwohnung Hirschbühel has a balcony and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Hirschbühel se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Casa Vierthaler

Casa Vierthaler

Ubytování (Apartmán) Casa Vierthaler. Casa Vierthaler in Scheffau am Wilden Kaiser offers accommodation with free WiFi, 1.8 km from Brandstadl 1, 1. Ubytování Casa Vierthaler se nachází ve městě 14 Oberfeld (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lara

Ferienwohnung Lara

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lara. Featuring a terrace, Ferienwohnung Lara features accommodation in Scheffau am Wilden Kaiser with free WiFi and garden views. The property is 3. Ubytování Ferienwohnung Lara se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zagglhaus

Zagglhaus

Ubytování (Apartmán) Zagglhaus. Zagglhaus is set in Scheffau am Wilden Kaiser. The accommodation is 20 km from Kirchberg in Tirol, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Zagglhaus se nachází ve městě Scheffau am Wilden Kaiser (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Scheffau am Wilden Kaiser

Město Scheffau am Wilden Kaiser se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Scheffau am Wilden Kaiser.