Hledat

Ubytování

Ferienhaus zur Biene Prázdninový dům

14c Stockach, 6306 Söll, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus zur Biene. Ferienhaus zur Biene se nachází v obci Söll v Tyrolsku a nabízí terasu. 5 km od Čarodějnické vody Hochsöll. Ubytování Ferienhaus zur Biene se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Ferienhaus zur Biene

5 km od Čarodějnické vody Hochsöll. Ferienhaus zur Biene se nachází v obci Söll v Tyrolsku a nabízí terasu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Na salcburské letiště W. A. Mozarta je to 66 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Söll

Ferienwohnung Pölvenblick

10

Ferienwohnung Pölvenblick

UbytováníFerienwohnung Pölvenblick. Ferienwohnung Pölvenblick se nachází v obci Söll, 19 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Ferienwohnung Pölvenblick se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Naturdiamant

10

Appartement Naturdiamant

UbytováníAppartement Naturdiamant. Appartement Naturdiamant se nachází v obci Söll, pouhých 19 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a... Ubytování Appartement Naturdiamant se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Tirol Soell

9,9

Ferienhaus Tirol Soell

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Tirol Soell. Set 1.5 km from Knolln Ski Lift, Ferienhaus Tirol Soell offers a garden, a terrace and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Tirol Soell se nachází ve městě Mühlleiten 22 (Rakousko - Tyrolsko).

Bio Bauernhof Unterstegen

9,8

Bio Bauernhof Unterstegen

Ubytování (Farma) Bio Bauernhof Unterstegen. Bio Bauernhof Unterstegen se nachází 5 km od Witch's Water Hochsöll a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bio Bauernhof Unterstegen se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Boutique Aparthotel OLD SCHOOL & Rock´n Roll

9,7

Boutique Aparthotel OLD SCHOOL & Rock´n Roll

Ubytování (Apartmány) Boutique Aparthotel OLD SCHOOL & Rock´n Roll. Boutique Aparthotel OLD SCHOOL & Rock ́n se nachází 2,6 km od čarodějnické vody Hochsöll. Roll nabízí restauraci, bar a bankomat. Ubytování Boutique Aparthotel OLD SCHOOL & Rock´n Roll se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Lederer

9,7

Ferienwohnung Lederer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Lederer. Located 2.1 km from Knolln Ski Lift, Ferienwohnung Lederer provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Lederer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernchalet

9,7

Bauernchalet

Ubytování (Chata) Bauernchalet. Chata Bauernchalet poskytuje ubytování v obci Söll, 3,1 km od lanovky Hochsöllbahn a 5 km od lanovky Hexen6er. Ubytování Bauernchalet se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Echt Woods Appartements

9,7

Echt Woods Appartements

Ubytování (Apartmány) Echt Woods Appartements. Echt Woods Appartements se nachází v obci Söll, 800 metrů od lyžařského vleku Knolln a 15 minut chůze od lanovky Hochsöllbahn, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Echt Woods Appartements se nachází ve městě Gänsleit 21-23 (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Unterbering

9,6

Appartement Unterbering

Ubytování (Apartmán) Appartement Unterbering. Appartement Unterbering se nachází v Söllu, 2,1 km od Hochsöllbahnu a 3,6 km od Südhangu. Ubytování Appartement Unterbering se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Eve

9,5

Apartment Eve

UbytováníApartment Eve. Apartment Eve se nachází v Söllu, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 25 km od kasina Kitzbuhel a 32 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Apartment Eve se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Chaleo Apartments

9,5

Chaleo Apartments

Ubytování (Apartmány) Chaleo Apartments. Chaleo Apartments se nachází v obci Söll, 4,4 km od vodní nádrže Witch's Water Hochsöll, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Chaleo Apartments se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Vasilico

9,5

Appartement Vasilico

Ubytování (Apartmán) Appartement Vasilico. Located in Söll, this apartment features a terrace and a garden. The cable cars in Söll and Scheffau are both 4.5 km away. Ubytování Appartement Vasilico se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Dorfappartements Söll

9,5

Dorfappartements Söll

Ubytování (Apartmán) Dorfappartements Söll. Dorfappartements Söll enjoys a central location 800 metres from the Gondelbahn Hochsöll Cable Car in the Skiwelt Wilder Kaiser Brixental Ski Area. Ubytování Dorfappartements Söll se nachází ve městě Dorf 7 (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Ilvy

9,5

Appartement Ilvy

Ubytování (Apartmán) Appartement Ilvy. Appartement Ilvy, a property with a terrace, is located in Söll, 1.5 km from Knolln Ski Lift, 1.9 km from Hochsöllbahn, as well as 6 km from Hexen6er. Ubytování Appartement Ilvy se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Kronegg

9,5

Appartement Kronegg

Ubytování (Apartmán) Appartement Kronegg. Offering a terrace and garden view, Appartement Kronegg is situated in Söll, 2.3 km from Knolln Ski Lift and 2.7 km from Hochsöllbahn. Ubytování Appartement Kronegg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Anna & Paul Appartements

9,4

Anna & Paul Appartements

Ubytování (Apartmány) Anna & Paul Appartements. Anna & Paul Appartements has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Söll, less than 1 km from Knolln Ski Lift. Ubytování Anna & Paul Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Dorfstubn Appartements

9,4

Dorfstubn Appartements

Ubytování (Apartmány) Dorfstubn Appartements. Located in the centre of Söll, Dorfstubn Appartements is 50 metres from the stop of the free ski and hiking bus and 500 metres from the Wilder Kaiser Ski... Ubytování Dorfstubn Appartements se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Bichldorf

9,4

Appartements Bichldorf

Ubytování (Apartmány) Appartements Bichldorf. Appartements Bichldorf se nachází v obci Söll, 3,4 km od čarodějnické vody Hochsöll. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartements Bichldorf se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Koglbauer 4

9,4

Apartment Koglbauer 4

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Koglbauer 4. Located in Söll, less than 1 km from Hexen6er, a 12-minute walk from Rinner and less than 1 km from Stöck Ski Lift, Apartment Koglbauer 4 provides... Ubytování Apartment Koglbauer 4 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Musik-Neureiter

9,4

Appartement Musik-Neureiter

UbytováníAppartement Musik-Neureiter. Appartement Musik-Neureiter se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí saunu. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Appartement Musik-Neureiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Austria

9,4

Apartments Austria

UbytováníApartments Austria. Apartments Austria se nachází 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Austria se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Apartement Vorderlaiming

9,3

Apartement Vorderlaiming

Ubytování (Apartmán) Apartement Vorderlaiming. Apartement Vorderlaiming, vzdálený 6 km od centra města Söll a lyžařského areálu Wilder Kaiser, nabízí studio s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartement Vorderlaiming se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartement Eil

9,3

Apartement Eil

Ubytování (Apartmán) Apartement Eil. Appartement Eil se nachází v obci Söll, necelý 1 km od čarodějnické vody Hochsöll, a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartement Eil se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Bacherhof

9,3

Bacherhof

Ubytování (Apartmán) Bacherhof. Bacherhof nabízí ubytování v obci Söll, 2,5 km od čarodějnické vody Hochsöll. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bacherhof se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Krumpenhof

9,3

Krumpenhof

Ubytování (Farma) Krumpenhof. Situated in the quiet, residential area Achleiten, Krumpenhof offers accommodation with views of Söll. The gondola station in Söll is 7 km away. Ubytování Krumpenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Seisl

9,3

Haus Seisl

UbytováníHaus Seisl. Haus Seisl se nachází 19 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Seisl se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Herold

9,2

Appartements Herold

Ubytování (Apartmány) Appartements Herold. Appartements Herold se nachází v centru obce Söll a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a kabelovou TV. Ubytování Appartements Herold se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Wies

9,2

Ferienwohnungen Wies

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wies. Ferienwohnungen Wies features garden views, free WiFi and free private parking, located in Söll, 1.2 km from Knolln Ski Lift. Ubytování Ferienwohnungen Wies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Koglbauer 3

9,2

Apartment Koglbauer 3

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Koglbauer 3. Prázdninový dům Koglbauer Soll III se nachází ve městě Söll, v blízkosti největšího lyžařského areálu v Rakousku a u známého parku Hexenwasser. Ubytování Apartment Koglbauer 3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Neu-Endfelden, Günter Widauer

9,2

Bauernhof Neu-Endfelden, Günter Widauer

UbytováníBauernhof Neu-Endfelden, Günter Widauer. Bauernhof Neu-Endfelden, Günter Widauer se nachází v obci Söll, pouhých 18 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí zahradu, sdílený lounge a... Ubytování Bauernhof Neu-Endfelden, Günter Widauer se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Hinterfirst

9,1

Bauernhof Hinterfirst

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Hinterfirst. Bauernhof Hinterfirst je apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný v Söllu. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování Bauernhof Hinterfirst se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pleasant Apartment in Söll near SkiWelt Ski Area

9,1

Pleasant Apartment in Söll near SkiWelt Ski Area

Ubytování (Apartmán) Pleasant Apartment in Söll near SkiWelt Ski Area. Pleasant Apartment in Söll near SkiWelt se nachází v obci Söll, pouhých 2,7 km od čarodějnické vody Hochsöll, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným... Ubytování Pleasant Apartment in Söll near SkiWelt Ski Area se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

DER GREIL - Wein & Gourmethotel

9,1

DER GREIL - Wein & Gourmethotel

Ubytování (Hotel) DER GREIL - Wein & Gourmethotel. DER GREIL - Wein & Gourmethotel is a 4-star hotel located in Söll, between the Wilder Kaiser and Hohe Salve mountains. Ubytování DER GREIL - Wein & Gourmethotel se nachází ve městě Pirchmoos 26 (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck

9,1

Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck. Gästehaus Albert + Gerti Sillaber leží 5 minut chůze od vesnice Söll a poskytuje ubytování v pokojích s balkónem a výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck se nachází ve městě Dorf 37 (Rakousko - Tyrolsko).

Residenz Theresa

9

Residenz Theresa

Ubytování (Aparthotel) Residenz Theresa. Situated right opposite the ski bus stop, Residenz Theresa offers fully furnished apartments with balcony or terrace and a spa area. Ubytování Residenz Theresa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Mühlbichl

9

Bauernhof Mühlbichl

UbytováníBauernhof Mühlbichl. Bauernhof Mühlbichl se nachází v obci Söll v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Bauernhof Mühlbichl se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Moonlight Appartements

9

Moonlight Appartements

UbytováníMoonlight Appartements. Moonlight Appartements se nachází 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Moonlight Appartements se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Huber

8,9

Ferienwohnung Huber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Huber. Ferienwohnung Huber nabízí ubytování se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Huber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dorothea

8,9

Haus Dorothea

Ubytování (Apartmány) Haus Dorothea. Haus Dorothea nabízí ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází na klidném místě u lesa na okraji obce Söll, pouhých 5 minut jízdy od... Ubytování Haus Dorothea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).