Hledat

Ubytování

Ubytování město Thiersee

Ve městě Thiersee (Rakousko) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Thiersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Thiersee

Hecherhof

9,8

Hecherhof

Ubytování (Apartmán) Hecherhof. Hecherhof nabízí ubytování s grilem v obi Thiersee. Výhled směřuje na hory a na místě je balkon. Ubytování Hecherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kranzbichl

9,6

Haus Kranzbichl

Ubytování (Apartmán) Haus Kranzbichl. Haus Kranzbichl se nachází ve městě Thiersee v Tyrolsku a nabízí terasu, výhled na hory a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Haus Kranzbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seethaler

9,6

Ferienwohnung Seethaler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seethaler. Ferienwohnung Seethaler is located in Thiersee and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Seethaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Seeblick am See

9,4

Haus Seeblick am See

Ubytování (Apartmány) Haus Seeblick am See. Haus Seeblick se nachází na hezkém místě na břehu jezera Thiersee a nabízí apartmány, které mají kompletně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, balkon s... Ubytování Haus Seeblick am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Neuleitn

9,4

Haus Neuleitn

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Neuleitn. Haus Neuleitn stojí v lyžařském areálu Mitterland, 1 minutu chůze od lyžařského vleku Schneeberglift, který je ideální pro začátečníky, a 2 minuty jízdy od... Ubytování Haus Neuleitn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Panorama

9,4

Haus Panorama

Ubytování (Apartmány) Haus Panorama. Situated in Thiersee, 26 km from Ellmau, Haus Panorama features a garden and free WiFi. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Auer

9,4

Gästehaus Auer

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Auer. Gästehaus Auer je penzion situovaný jen 200 metrů od jezera Thiersee a 3 km od lyžařské oblasti Thiersee-Mitterland. Ubytování Gästehaus Auer se nachází ve městě Breiten 47 (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Frohnatur

9,3

Hotel Frohnatur

Ubytování (Hotel) Hotel Frohnatur. Tento 4hvězdičkový rodinný hotel zařízený v rustikálním tyrolském stylu se nachází na klidném místě na slunné náhorní plošině v Hinterthiersee, 5 km od... Ubytování Hotel Frohnatur se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ticklhof am See

9,2

Ticklhof am See

Ubytování (Penzion) Ticklhof am See. Ticklhof am See se nachází v údolí Thierseetal v okrese Kufstein, pouhých 80 metrů od břehu jezera Thiersee. Ubytování Ticklhof am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Enzian

9,2

Haus Enzian

Ubytování (Penzion) Haus Enzian. Haus Enzian se nachází 3 minuty od centra obce Thiersee, 10 km od Kufsteinu a jen několik minut pěšky od lyžařských vleků. Ubytování Haus Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosenhof am See

9

Rosenhof am See

Ubytování (Apartmány) Rosenhof am See. Rosenhof am See se nachází v obci Thiersee, 45 km od města Saalbach a 26 km od města Kitzbühel, a nabízí gril, terasu a sluneční terasu. Ubytování Rosenhof am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wanishof

9

Wanishof

Ubytování (Apartmány) Wanishof. Wanishof, obklopen horami, loukami a lesy, se nachází v tyrolském údolí Thiersee, 30 minut jízdy autem od lyžařského areálu Wilder Kaiser Brixental. Ubytování Wanishof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Seefried

8,8

Frühstückspension Seefried

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Seefried. Located just 60 metres from Thiersee Lake, Frühstückspension Seefried is within 800 metres of a supermarket, restaurant, Thiersee village centre, and 2 bus... Ubytování Frühstückspension Seefried se nachází ve městě Breiten 106 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenschein

8,7

Haus Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnenschein. Haus Sonnenschein nabízí ubytování s terasou v Thiersee. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus TIROL

8,7

Haus TIROL

Ubytování (Apartmán) Haus TIROL. Haus TIROL is situated in Thiersee and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus TIROL se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buchauer-Tirol / Appartement Georg

8,5

Buchauer-Tirol / Appartement Georg

Ubytování (Penzion) Buchauer-Tirol / Appartement Georg. Ferienwohnungen Buchauer se nachází na poklidném místě u jezera Thiersee, v blízkosti hned několika lyžařských středisek a pouhých pár minut od města... Ubytování Buchauer-Tirol / Appartement Georg se nachází ve městě Vorderthiersee 16/2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Elvira

8,4

Ferienhotel Elvira

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Elvira. Hotel Ferienhotel Elvira se nachází na okraji města Thiersee, 20 minut chůze od místního jezera a nabízí ubytování vybavené kabelovou TV s plochou... Ubytování Ferienhotel Elvira se nachází ve městě Mitterland 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armona Private Krankenanstalt

8,3

Armona Private Krankenanstalt

Ubytování (Rezort) Armona Private Krankenanstalt. Offering panoramic views of the idyllic Lake Thiersee, which is just 100 metres away, Armona Private Krankenanstalt features an outdoor pool and a wellness... Ubytování Armona Private Krankenanstalt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Hagerhof

8,2

Hotel Hagerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Hagerhof. Hotel Hagerhof se nachází na klidném místě v lyžařském rezortu Mitterland v obci Thiersee, je obklopený loukami a je situovaný v blízkosti lesa. Ubytování Hotel Hagerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Pfarrwirt

7,8

Landgasthof Pfarrwirt

Ubytování (Penzion) Landgasthof Pfarrwirt. Landgasthof Pfarrwirt se nachází 20 minut pěšky od jezera Thiersee a 160 metrů od lyžařských vleků ve středisku Mitterland. Ubytování Landgasthof Pfarrwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Thaler

7,3

Hotel Thaler

Ubytování (Hotel) Hotel Thaler. Hotel Thaler se nachází na klidném místě v malebné obci Hinterthiersee na slunné náhorní plošině s výhledem na pohoří Kaisergebirge. Ubytování Hotel Thaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weisses Rössl am See

7,2

Weisses Rössl am See

Ubytování (Hotel) Weisses Rössl am See. Hotel Weisses Rössl am See se nachází v obci Thiersee, pouhé 2 minuty chůze od břehu stejnojmenného jezera, a nabízí restauraci s pivní zahrádkou a menu... Ubytování Weisses Rössl am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gestüt Neugschwent

Gestüt Neugschwent

Ubytování (Farma) Gestüt Neugschwent. Set in Thiersee, 28 km from Ellmau, Gestüt Neugschwent offers ski-to-door access and free WiFi. Ubytování Gestüt Neugschwent se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Thiersee/Tirol 485

Apartments in Thiersee/Tirol 485

Ubytování (Apartmán) Apartments in Thiersee/Tirol 485. Apartments in Thiersee/Tirol 485 is located in Hinterthiersee. Ubytování Apartments in Thiersee/Tirol 485 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Thiersee 1

Apartment Thiersee 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Thiersee 1. Located in Hinterthiersee in the Tyrol region, Apartment Thiersee 1 features a balcony. Ubytování Apartment Thiersee 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Thiersee 3

Apartment Thiersee 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Thiersee 3. Apartment Thiersee 3 is set in Hinterthiersee. The accommodation is 30 km from Ellmau, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Apartment Thiersee 3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ager - [#125820]

Haus Ager - [#125820]

Ubytování (Apartmán) Haus Ager - [#125820]. Haus Ager - [#125820] is set in Thiersee. The accommodation is 25 km from Ellmau. Ubytování Haus Ager - [#125820] se nachází ve městě Thiersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Apartment Haus Ager

Ferienwohnung Apartment Haus Ager

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Apartment Haus Ager. Offering panoramic mountain views, this spacious apartment is just 200 metres from Lake Thiersee. Ubytování Ferienwohnung Apartment Haus Ager se nachází ve městě Breiten 49 (Rakousko - Tyrolsko).

Binderhäusl

Binderhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Binderhäusl. Binderhäusl is located in Thiersee and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 28 km from Ellmau. Ubytování Binderhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Thiersee

Město Thiersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Thiersee.