Hledat

Ubytování

Ubytování město Trins

Ve městě Trins (Rakousko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trins

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trins

Katja´s Ferienwohnung

9,9

Katja´s Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Katja´s Ferienwohnung. Tento apartmán se nachází v obci Trins a nabízí velkou sluneční terasu, zahradu se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Katja´s Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gidnhof

9,8

Gidnhof

Ubytování (Apartmán) Gidnhof. Gidnhof se těší klidné poloze v místě s panoramatickým výhledem na obec Trins a hory lemující údolí Gschnitztal. Ubytování Gidnhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gattererhof

9,7

Ferienwohnung Gattererhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gattererhof. Ferienwohnung Gattererhof se nachází v Trinsu, 7 km od lanovek Steinboden a Hoher Turm a rovněž 7 km od vleku Tellerlift Steinboden. Ubytování Ferienwohnung Gattererhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Eppacher

9,5

Ferienwohnung Eppacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eppacher. Tento prostorný apartmán zařízený v alpském stylu se nachází ve městě Trins v údolí Gschnitz. Má balkon s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Eppacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenrose

9,5

Haus Alpenrose

Ubytování (Apartmán) Haus Alpenrose. Haus Alpenrose se nachází zhruba 13 km od města Steinboden a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí, Wi-Fi zdarma a výhledem na město, řeku a do... Ubytování Haus Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nagele

9,4

Haus Nagele

Ubytování (Apartmány) Haus Nagele. Haus Nagele nabízí apartmány 300 metrů od obce Trins. Nachází se v tiché lokalitě a je obklopený zahradou s grilem a terasou na opalování. Ubytování Haus Nagele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergler

9,4

Ferienwohnung Bergler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bergler. Apartmán Ferienwohnung Bergler se nachází ve vesnici Trins, 2,4 km od lyžařského střediska Trins a 9 km od lyžařského vleku Steinboden i lyžařského... Ubytování Ferienwohnung Bergler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergfried

9,3

Haus Bergfried

Ubytování (Apartmán) Haus Bergfried. Haus Bergfried se nachází ve městě Trins, 500 metrů od lyžařského vleku Trinser. Ubytování Haus Bergfried se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnleite

9,2

Haus Sonnleite

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnleite. Haus Sonnleite se nachází 150 metrů od centra obce Trins v údolí Gschnitztal a 750 metrů od lyžařského areálu. Ubytování Haus Sonnleite se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpengasthof Hohe Burg

9,2

Alpengasthof Hohe Burg

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Hohe Burg. Tento alpský zájezdní hostinec se nachází v menší obci Trins v tyrolském údolí Gschnitz a nabízí vynikající jídlo, čistý horský vzduch a nádhernou přírodní... Ubytování Alpengasthof Hohe Burg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mader

9,1

Haus Mader

Ubytování (Penzion) Haus Mader. Haus Mader se nachází 15 minut chůze od centra města Trins, 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Bergeralm a 13 minut chůze od menší sjezdovky pro... Ubytování Haus Mader se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Wienerhof

9,1

Hotel Wienerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Wienerhof. Hotel Wienerhof se nachází v centru města Trins na nejslunnějším místě v celém údolí Gschnitz, mezi Innsbruckem a Brennerským průsmykem. Ubytování Hotel Wienerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Christina

9,1

Haus Christina

Ubytování (Penzion) Haus Christina. Haus Christina se nachází na klidném místě v centru obce Trins, 800 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a 7 minut jízdy od lyžařského areálu Bergeralm. Ubytování Haus Christina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pranger Hof

9

Pranger Hof

Ubytování (Apartmány) Pranger Hof. Pranger Hof je statek situovaný 150 metrů od centra obce Trins. Ubytování Pranger Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eller

9

Ferienwohnung Eller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eller. Ferienwohnung Eller se nachází 20 km od Innsbrucku a 36 km od Söldenu a představuje možnost ubytování s domácími mazlíčky v Trinsu. Ubytování Ferienwohnung Eller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Jäger

8,9

Apartments Jäger

Ubytování (Apartmány) Apartments Jäger. Set 7 km from Steinboden and 7 km from Hoher Turm, Apartments Jäger offers accommodation in Trins. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování Apartments Jäger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Zita

8,9

Hotel Zita

Ubytování (Hotel) Hotel Zita. Hotel Zita se nachází v klidné lokalitě v tyrolském údolí Gschnitz, nedaleko lyžařských vleků a sjezdovek. Ubytování Hotel Zita se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Weberhof

8,9

Weberhof

Ubytování (Farma) Weberhof. Weberhof je venkovský penzion nabízející ubytování v Trinsu. Má lyžárnu a Wi-Fi zdarma. Hosté mohou využívat zahradu. Ubytování Weberhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Tost

8,9

Ferienwohnung Familie Tost

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Tost. Familie Tost je apartmán v alpském stylu v Trins a nabízí satelitní TV, bezplatné Wi-Fi připojení a zahradu s dětským hřištěm a zázemím pro grilování. Ubytování Ferienwohnung Familie Tost se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhangchalet

Sonnenhangchalet

Ubytování (Prázdninový dům) Sonnenhangchalet. Sonnenhangchalet is set in Trins, 9 km from Hoher Turm and 9 km from Tellerlift Steinboden, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Sonnenhangchalet se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday flat Trins

Holiday flat Trins

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Trins. Prázdninový apartmán Trins se nachází v Trinsu, 9 km od Steinbodenu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday flat Trins se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Klauserhof

Klauserhof

Ubytování (Apartmán) Klauserhof. Boasting garden views, Klauserhof offers accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Steinboden. Ubytování Klauserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trins

Apartment Trins

Ubytování (Apartmán) Apartment Trins. Situated in Trins in the Tyrol region, Apartment Trins is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Trins se nachází ve městě Trins (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tälerblick

Haus Tälerblick

Ubytování (Apartmán) Haus Tälerblick. Set in Trins, Haus Tälerblick offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 31 km from Vipiteno. Ubytování Haus Tälerblick se nachází ve městě Trins (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttl - Alte Mühle 100S

Hüttl - Alte Mühle 100S

Ubytování (Prázdninový dům) Hüttl - Alte Mühle 100S. Situated 9 km from Steinboden, 9 km from Hoher Turm and 9 km from Tellerlift Steinboden, Hüttl - Alte Mühle 100S features accommodation set in Trins. Ubytování Hüttl - Alte Mühle 100S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wolf

Ferienwohnung Wolf

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wolf. Ferienwohnung Wolf se nachází v obci Trins, 9 km od lanovek Steinboden a Hoher Turm, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Wolf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Trins

Město Trins se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Trins.