Hledat

Ubytování

Ubytování město Hinterriss

Ve městě Hinterriss (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hinterriss

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hinterriss

Binsalm

8,7

Binsalm

Ubytování (Farma) Binsalm. Binsalm se nachází v nadmořské výšce 1500 metrů v pohoří Karwendel a je třeba k němu dojít 40 minut pěšky. Ubytování Binsalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof & Alpencafé Eng

8,7

Alpengasthof & Alpencafé Eng

Ubytování (Penzion – hostinec) Alpengasthof & Alpencafé Eng. Alpengasthof & Alpencafé Eng se nachází v obci Eng v oblasti Grosser Ahornboden a nabízí restauraci, wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a sluneční terasu s... Ubytování Alpengasthof & Alpencafé Eng se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Post

8,4

Gasthof zur Post

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post se se nachází v chráněné přírodní oblasti Alpenpark Karwendel, 2 km od hranic s Německem. Podává se zde snídaně formou bufetu. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Hinterriss (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus am Rohntalbach

Ferienhaus am Rohntalbach

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus am Rohntalbach. Ferienhaus am Rohntalbach se nachází v tyrolské vesnici Hinterriss, 24 km od Innsbrucku, a nabízí vířivku a saunu. Garmisch-Partenkirchen leží 28 km... Ubytování Ferienhaus am Rohntalbach se nachází ve městě Hinterriß 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hinterriss

Město Hinterriss se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Hinterriss.