Hledat

Ubytování

Ubytování město Dorf

Ve městě Dorf (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dorf

Haus Lechner Apartments

9,7

Haus Lechner Apartments

Ubytování (Aparthotel) Haus Lechner Apartments. Haus Lechner poskytuje apartmány s balkonem nebo terasou a bezplatným LAN připojením k internetu v obci St. Ubytování Haus Lechner Apartments se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hauser

9,2

Pension Hauser

Ubytování (Penzion) Pension Hauser. Pension Hauser sídlí v typické tyrolské budově v centru obce St. Jakob, 1 km od lyžařského areálu Buchensteinwand. Ubytování Pension Hauser se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitalhotel Berghof

9,2

Vitalhotel Berghof

Ubytování (Hotel) Vitalhotel Berghof. Vitalhotel Berghof se nachází na poklidném místě v lyžařském sreálu St. Ubytování Vitalhotel Berghof se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästeheim Dorfwirt

9,1

Gästeheim Dorfwirt

Ubytování (Bed and breakfast) Gästeheim Dorfwirt. Gästeheim Dorfwirt se nachází v obci Hopfgarten in Defereggen v Tyrolsku, 49 km od Zell am See, a nabízí dětské hřiště, výhled na hory, bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Gästeheim Dorfwirt se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mary

9,1

Haus Mary

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Mary. Set in a sunny and quiet location, a 3-minute walk from Söll’s centre, Haus Mary offers accommodation units with free wired internet. Ubytování Haus Mary se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko).

Spa Hotel Zedern Klang

9,1

Spa Hotel Zedern Klang

Ubytování (Hotel) Spa Hotel Zedern Klang. Tento nekuřácký 4hvězdičkový hotel v malebném údolí Defereggen ve východním Tyrolsku kombinuje moderní architekturu s přírodními materiály jako je dřevo a... Ubytování Spa Hotel Zedern Klang se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Ellmau

8,9

Ferienwohnung Ellmau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ellmau. Ferienwohnung Ellmau is an apartment with mountain views, a balcony and free WiFi, offering ski-to-door access in the Wilder Kaiser Ski Area. Ubytování Ferienwohnung Ellmau se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Elisabeth

8,8

Pension Elisabeth

Ubytování (Penzion) Pension Elisabeth. Pension Elisabeth is located in the centre of St. Jakob in the Pillersee Valley, just 200 metres from the Buchensteinwand Ski Area. Ubytování Pension Elisabeth se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Fuchs

8,8

Appartement Fuchs

Ubytování (Apartmány) Appartement Fuchs. The Appartements Fuchs are situated in a quiet but central location in the Tyrolean village of Ellmau, at the foot of the Wilder Kaiser mountain, and offer... Ubytování Appartement Fuchs se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Schindlhaus/Alpin

8,7

Aparthotel Schindlhaus/Alpin

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Schindlhaus/Alpin. Aparthotel Schindlhaus nabízí komfortní apartmány pro 2 až 4 osoby v centru tyrolské obce Söll. Ubytování Aparthotel Schindlhaus/Alpin se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Ellmau in Tirol

8,7

Sporthotel Ellmau in Tirol

Ubytování (Hotel) Sporthotel Ellmau in Tirol. Tento 4hvězdičkový hotel v centru Ellmau se nachází přímo vedle lyžařského vleku do lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Sporthotel Ellmau in Tirol se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michael Stecher

Michael Stecher

Ubytování (Apartmán) Michael Stecher. Michael Stecher se nachází v Hippachu, pouhých 11 km od 6er Gerent. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Michael Stecher se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday flat Oberau

Holiday flat Oberau

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Oberau. Boasting a spa bath, Holiday flat Oberau is situated in Dorf. The property is 32 km from Ellmau and private parking is available. Ubytování Holiday flat Oberau se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung in Oberau

Ferienwohnung in Oberau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Oberau. Boasting a spa bath, Ferienwohnung in Oberau is situated in Dorf. The property is 32 km from Ellmau, and private parking is offered. Ubytování Ferienwohnung in Oberau se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Guem

Bauernhof Guem

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Guem. Bauernhof Guem is situated in Flirsch and offers a terrace. Ubytování Bauernhof Guem se nachází ve městě Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dorf

Město Dorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Dorf.