Hledat

Ubytování

Arrivar Apartmán

Untermühl, 6555 Kappl, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Arrivar. Arrivar se nachází v obci Kappl a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Arrivar se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Arrivar

Apartmán má 3 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Letiště Innsbruck je ve vzdálenosti 76 km. V okolí se lze věnovat lyžování a na místě je k dispozici lyžárna. Arrivar se nachází v obci Kappl a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Kappl

Apartment Alpenflora

10

Apartment Alpenflora

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenflora. Apartment Alpenflora se nachází v obci Kappl. 3,9 km od lyžařského střediska Kappl. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Alpenflora se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Partoll

10

Haus Partoll

Ubytování (Apartmán) Haus Partoll. Haus Partoll se nachází v obci Kappl. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Partoll se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Schooren des Alpes - Apartment SET - TOP 10

10

Residenz Schooren des Alpes - Apartment SET - TOP 10

Ubytování (Apartmán) Residenz Schooren des Alpes - Apartment SET - TOP 10. Residenz Schooren des Alpes se nachází v obci Kappl a nabízí terasu s výhledem na řeku a do zahrady, venkovní bazén, krytý bazén a hammam. Ubytování Residenz Schooren des Alpes - Apartment SET - TOP 10 se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Holiday

10

Apart Holiday

Ubytování (Aparthotel) Apart Holiday. Surrounded by the Vesulwald and Gampertuner Wald, 2 km from the Bergbahnen Kappl Cable Car, Apart Holiday is located in Labebene and offers a fully... Ubytování Apart Holiday se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Kappl 410S

9,9

Ferienwohnung Kappl 410S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kappl 410S. Ferienwohnung Kappl 410S is located in Kappl, 2.9 km from Diasbahn and 2.9 km from Kappl, in an area where skiing can be enjoyed. The accommodation is 2. Ubytování Ferienwohnung Kappl 410S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Thurner

9,8

Apart Thurner

Ubytování (Apartmán) Apart Thurner. Featuring a garden and a terrace, Apart Thurner features accommodation in Kappl with free WiFi and river views. Ubytování Apart Thurner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

umemma

9,8

umemma

Ubytování (Apartmán) umemma. Set in Kappl and only 1.5 km from Diasbahn, umemma offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Situated 1. Ubytování umemma se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Aparthotel Adrenalin

9,8

Aparthotel Adrenalin

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Adrenalin. Located right next to a ski slope and a toboggan run of the Kappl Ski Area, just 300 metres from the village centre of Kappl, Aparthotel Adrenalin offers... Ubytování Aparthotel Adrenalin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holdernacherhof

9,7

Holdernacherhof

Ubytování (Apartmány) Holdernacherhof. Holdernacherhof poskytuje ubytování v apartmánech zařízených v alpském stylu s TV s plochou obrazovkou a balkonem s výhledem na hory, 6 km od obce Kappl a... Ubytování Holdernacherhof se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Garni Belfort

9,7

Apart Garni Belfort

Ubytování (Apartmány) Apart Garni Belfort. Apart Garni Belfort is located in Kappl, within 2.5 km from the Mardinalift and Hirschenbadlift ski lifts, and offers rooms and apartments with free WiFi,... Ubytování Apart Garni Belfort se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Ursprung

9,7

Apart Ursprung

Ubytování (Apartmány) Apart Ursprung. Rodinný Apart Ursprung se nachází ve městě Kappl, 600 metrů od lanovky Diasbahn a 8 km od lyžařského areálu Ischgl. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Apart Ursprung se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Höferauer Hof

9,7

Apart Höferauer Hof

Ubytování (Apartmán) Apart Höferauer Hof. Tento moderní apartmán se nachází v obci Kappl, 400 metrů od stanice lanovky Dias, a nabízí soukromou infračervenou kabinu pro 2 osoby, zdarma dostupné... Ubytování Apart Höferauer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Siegele Irmgard

9,7

Siegele Irmgard

Ubytování (Apartmán) Siegele Irmgard. Siegele Irmgard nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma v obci Kappl, 10 km od Ischglu, 1,3 km od lanovky Diasbahn a 1,6 km od... Ubytování Siegele Irmgard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Handle

9,7

Apart Handle

Ubytování (Apartmány) Apart Handle. Apart Handle se nachází mezi obcemi Kappl a Ischgl v údolí Paznauntal, uprostřed pohoří Silvretta. Ubytování Apart Handle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kappl 510S

9,7

Ferienwohnung Kappl 510S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kappl 510S. Apartmán Ladner (510) se nachází v obci Kappl, 2,9 km od lanovky Diasbahn a 3,3 km od lanovky Gongall. Ubytování Ferienwohnung Kappl 510S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Kappl

9,7

Apartments Kappl

Ubytování (Apartmány) Apartments Kappl. Apartments Kappl jsou prostorné apartmány s balkonem a pokoje situované na klidném místě na okraji Kapplu. Ubytování Apartments Kappl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Sailer

9,7

Landhaus Sailer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Sailer. Landhaus Sailer if located about 800 metres from the Kappl Cable Car and 7 km from Ischgl, and offers you en-suite rooms and apartments with flat-screen... Ubytování Landhaus Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Nauers

9,7

Nauers

Ubytování (Apartmány) Nauers. Situated 200 metres from Diasbahn and next to the ski slope, Nauers features accommodation and free WiFi in Kappl. The accommodation has an infrared cabin. Ubytování Nauers se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Harmonie

9,6

Apart Harmonie

Ubytování (Privát) Apart Harmonie. Apart Harmonie se nachází v údolí Paznaun, 3 minuty autem od lanovky Kappl Dias a 6 km od Ischglu. Ubytování Apart Harmonie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Zangerle

9,6

Apart Zangerle

Ubytování (Apartmány) Apart Zangerle. Apart Zangerle se nachází v obci Kappl, 3 km od jejího centra a 7 km od lyžařského areálu Ischgl, a nabízí zahradu s dětským hřištěm a grilem, lyžárnu,... Ubytování Apart Zangerle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Karin

9,6

Villa Karin

Ubytování (Apartmány) Villa Karin. Villa Karin se nachází v centru obce Kappl, 200 metrů od sjezdovky, po které dojedete k lanovce. Ubytování Villa Karin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alp Chalet Appartement

9,6

Alp Chalet Appartement

Ubytování (Apartmán) Alp Chalet Appartement. Surrounded by the mountains and the beautiful landscape of the Paznaun Valley, the Alp Chalet Appartement is located on an elevated and quiet position... Ubytování Alp Chalet Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Aparttanja

9,6

Aparttanja

Ubytování (Apartmány) Aparttanja. Apart Tanja se nachází na klidném místě přímo u zastávky bezplatného skibusu, 1,5 km od obce Kappl a lyžařského areálu Dias a 8 km od Ischglu. Ubytování Aparttanja se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Leonards Aparts

9,6

Leonards Aparts

Ubytování (Apartmány) Leonards Aparts. Situated in Kappl, near Hirschenbadlift, Diasbahn and Kappl, Leonards Aparts features free WiFi. Ubytování Leonards Aparts se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Michaela

9,6

Apart Michaela

Ubytování (Apartmány) Apart Michaela. Apart Michaela se nachází 1 km od sjezdovky Sunny Mountain Kappl a 2 km od centra letoviska Kappl a nabízí apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování Apart Michaela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Avenzio

9,6

Apart Avenzio

Ubytování (Apartmány) Apart Avenzio. With free Wi-Fi access and free covered parking, Apart Avenzio is located a 3-minute drive Bergbahnen Kappl Cable Car in Kappl. Ubytování Apart Avenzio se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

ApartBabsi

9,6

ApartBabsi

Ubytování (Apartmán) ApartBabsi. ApartBabsi offers self-catering accommodation located in Kappl,1 km from the Diasbahn Cable Car and 2 km from the Doppelsesselbahn Gongal Chair Lift.. Ubytování ApartBabsi se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen-Appartements Zürcher

9,6

Alpen-Appartements Zürcher

Ubytování (Apartmány) Alpen-Appartements Zürcher. Newly opened in November 2015, Alpen-Appartements Zürcher offers spacious and modern apartments with a balcony and panoramic mountain views in a quiet... Ubytování Alpen-Appartements Zürcher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Berger

9,6

Apart Berger

Ubytování (Apartmán) Apart Berger. Apart Berger offers accommodation in Kappl, 2.1 km from Diasbahn and 2.7 km from Doppelsesselbahn Gongall. Ubytování Apart Berger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Brandau

9,6

Apartment Brandau

Ubytování (Apartmány) Apartment Brandau. Apartment Brandau se nachází na okraji městečka Kappl v lyžařské oblasti Silvretta-Paznaun-Ischgl. Ubytování Apartment Brandau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Rudigier

9,6

Apart Rudigier

Ubytování (Apartmány) Apart Rudigier. Each apartment at Apartment Rudigier offers free WiFi and a west-facing balcony overlooking the Tyrolean Alps. Ubytování Apart Rudigier se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Birgit

9,6

Apart Birgit

Ubytování (Apartmány) Apart Birgit. Apart Birgit jsou apartmány s balkony nebo terasou s venkovním nábytkem situované 1 km od centra Kapplu. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apart Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mittagspitz

9,6

Haus Mittagspitz

Ubytování (Apartmán) Haus Mittagspitz. Set in Kappl, less than 1 km from Hirschenbadlift, Haus Mittagspitz offers accommodation with a garden, free WiFi, an ATM, and valet parking. Ubytování Haus Mittagspitz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Jäger

9,5

Ferienhaus Jäger

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Jäger. Ferienhaus Jäger has a balcony and is situated in Kappl, within just less than 1 km of Hirschenbadlift and a 12-minute walk of Diasbahn. Ubytování Ferienhaus Jäger se nachází ve městě 115b Diasbach (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Bella Cascata

9,5

Apart Bella Cascata

Ubytování (Apartmán) Apart Bella Cascata. Set in Kappl, 3.9 km from Diasbahn, Apart Bella Cascata offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Apart Bella Cascata se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Huber

9,5

Haus Huber

Ubytování (Apartmán) Haus Huber. Boasting a shared lounge and a terrace, Haus Huber provides accommodation in Kappl with free WiFi and city views. Ubytování Haus Huber se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pezza Lischa

9,5

Pezza Lischa

Ubytování (Apartmány) Pezza Lischa. Pezza Lischa se nachází jen 50 metrů od vleků v rezortu Kappl a 10 minut chůze od centra Kapplu. Ubytování Pezza Lischa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

La Mezza Luna

9,5

La Mezza Luna

Ubytování (Apartmány) La Mezza Luna. La Mezza Luna se nachází v Kapplu, 1,1 km od Diasbahn a 1,5 km od Doppelpark Gongall. Ubytování La Mezza Luna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart La Vita

9,5

Apart La Vita

Ubytování (Apartmán) Apart La Vita. Offering panoramic views of Kappl and the surrounding mountains, Apart La Vita enjoys a quiet location just a 4-minute drive from the Dias Cable Car in... Ubytování Apart La Vita se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart La Stella

9,5

Apart La Stella

Ubytování (Apartmány) Apart La Stella. Offering views of the mountains, Apart La Stella is quietly set in Untermühl, 1,500 metres from the centre of Kappl and 10 km from Ischgl. Ubytování Apart La Stella se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Castel

9,5

Apart Castel

Ubytování (Apartmány) Apart Castel. Apart Castel has river views, free WiFi and free private parking, situated in Kappl, 2.1 km from Hirschenbadlift. Ubytování Apart Castel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Altavista

9,5

Apart Altavista

Ubytování (Apartmán) Apart Altavista. Apart Altavista stojí na krásném místě na jižním svahu, 30 metrů od zastávky autobusu do lyžařských areálů Kappl a Ischgl. Ubytování Apart Altavista se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Riverside Apart Garni

9,5

Riverside Apart Garni

Ubytování (Apartmány) Riverside Apart Garni. Apart Garni Riverside is located directly at the Silvretta Road and lies within 3 km of Kappl and its ski area. Ubytování Riverside Apart Garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schöpf

9,5

Haus Schöpf

Ubytování (Apartmán) Haus Schöpf. Haus Schöpf is located in Kappl in the Paznaun Valley, close to Kappl cable car. Ubytování Haus Schöpf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Miramonte 281S

9,5

Haus Miramonte 281S

Ubytování (Apartmán) Haus Miramonte 281S. Haus Miramonte 281S is situated in Kappl, 70 metres from Hirschenbadlift and 1.7 km from Alblittlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Haus Miramonte 281S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Deiser

9,4

Haus Deiser

Ubytování (Apartmán) Haus Deiser. Haus Deiser offers pet-friendly accommodation in Kappl, 9 km from Ischgl. Ubytování Haus Deiser se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Frühstückspension Stark

9,4

Apart Frühstückspension Stark

Ubytování (Penzion) Apart Frühstückspension Stark. Situated on the road between Kappl and Ischgl, Apart Frühstückspension Stark has a ski bus stop right in front it. Ubytování Apart Frühstückspension Stark se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart la Montagnia

9,4

Apart la Montagnia

Ubytování (Apartmány) Apart la Montagnia. Apart la Montagnia se nachází 800 metrů od lanovky Bergbahnen Kappl a 10 km od města Ischgl. Ubytování Apart la Montagnia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Piz Buin

9,4

Piz Buin

Ubytování (Apartmány) Piz Buin. Piz Buin se nachází v obci Kappl, 500 metrů od lyžařského areálu Dias, a nabízí zahradu, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Piz Buin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Theresia

9,4

Landhaus Theresia

Ubytování (Apartmány) Landhaus Theresia. Apartmány Landhaus Theresia se nacházejí na svahu 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Kappl, 2 minuty jízdy autem od stanice lanovky Diasbahn i centra... Ubytování Landhaus Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Central

9,4

Hotel Garni Central

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Central. Hotel Garni Central se nachází v centru Kapplu, 1 km od lyžařského areálu Dias a 7 km od Ischglu. Ubytování Hotel Garni Central se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).