Hledat

Ubytování

Ubytování město Telfs-Buchen

Ve městě Telfs-Buchen (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Telfs-Buchen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Telfs-Buchen

Interalpen-Hotel Tyrol GmbH

9,5

Interalpen-Hotel Tyrol GmbH

Ubytování (Hotel) Interalpen-Hotel Tyrol GmbH. Pětihvězdičkový superior Interalpen-Hotel Tyrol se nachází na plošině Seefeld a nabízí velké wellness centrum s krytým a venkovním bazénem a prostorné... Ubytování Interalpen-Hotel Tyrol GmbH se nachází ve městě TelfsBuchen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ropferhof

9

Ropferhof

Ubytování (Apartmány) Ropferhof. Moderní alpský apartmán Ropferhof se nachází na klidném místě ve zrenovované budově z 19. století na plošině Seefeld, 1200 metrů nad mořem. Ubytování Ropferhof se nachází ve městě TelfsBuchen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HAUS PFANDLER

HAUS PFANDLER

Ubytování (Penzion – hostinec) HAUS PFANDLER. HAUS PFANDLER features rooms in Buch bei Jenbach. The inn also offers free WiFi and free private parking. Ubytování HAUS PFANDLER se nachází ve městě Telfs-Buchen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Telfs-Buchen

Město Telfs-Buchen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Telfs-Buchen.