Hledat

Ubytování

Ubytování město Hart im Zillertal

Ve městě Hart im Zillertal (Rakousko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hart im Zillertal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hart im Zillertal

Ferienwohnung La-Wurm

9,9

Ferienwohnung La-Wurm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung La-Wurm. Situated in Hart im Zillertal next to a forest, this spacious apartment features a 70 m² large terrace offering impressive views of the Ziller Valley and... Ubytování Ferienwohnung La-Wurm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Steiner

9,7

Chalets Steiner

Ubytování (Horské chaty) Chalets Steiner. Chalets Steiner se nachází v obci Hart im Zillertal a nabízí gril, Wi-Fi zdarma, kuchyň a saunu. Ubytování Chalets Steiner se nachází ve městě Sportplatzstrasse 49 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Max

9,5

Haus Max

Ubytování (Apartmán) Haus Max. Moderní apartmán Haus Max se nachází 3 km od centra obce Fügen i stanice lanovky Spieljochbahn, je zařízený v alpském stylu a nabízí terasu s výhledem na... Ubytování Haus Max se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eberharter

9,5

Ferienwohnung Eberharter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eberharter. Ferienwohnung Eberharter se nachází na klidném místě ve městě Hart a nabízí panoramatický výhled na údolí Zilltertal. Ubytování Ferienwohnung Eberharter se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Melanie

9,5

Ferienwohnung Melanie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Melanie. Located in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Melanie has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Melanie se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schonderhof

9,4

Schonderhof

Ubytování (Farma) Schonderhof. Schonderhof se nachází v obci Hart im Zillertal a nabízí zahradu, terasu a ubytování s Wi-Fi zdarma a výhledem na hory. Ubytování Schonderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bockstecken

9,3

Ferienhaus Bockstecken

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Bockstecken. Ferienhaus Bockstecken se nachází v obci Hart im Zillertal a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Bockstecken se nachází ve městě Talstraße 83 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Michaela

9,3

Apartment Michaela

Ubytování (Apartmán) Apartment Michaela. Set in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Michaela has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Michaela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eberharter.2

9,2

Apartment Eberharter.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Eberharter.2. Apartment Eberharter.2 nabízí ubytování se zahradou v obci Hart im Zillertal. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má satelitní TV. Ubytování Apartment Eberharter.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Peter

9,2

Ferienwohnung Peter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Peter. Ferienwohnung Peter se nachází v údolí Zillertal, 300 metrů od centra obce Uderns a jen 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu Hochfügen-Hochzillertal. Ubytování Ferienwohnung Peter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Michael Widner

9

Ferienwohnung Michael Widner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Michael Widner. Set in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Michael Widner features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Michael Widner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Eberharter

9

Appartementhaus Eberharter

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Eberharter. Appartementhaus Eberharter je horská chata v typickém alpském stylu situovaná ve venkovském prostředí na slunné straně údolí Zillertal. Ubytování Appartementhaus Eberharter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gitti

9

Apartment Gitti

Ubytování (Apartmán) Apartment Gitti. Apartment Gitti se nachází v centru města Hart im Zillertal a svým hostům nabízí ubytování s terasou a dřevěnými podlahami. Ubytování Apartment Gitti se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hauser's Ferienhof

8,9

Hauser's Ferienhof

Ubytování (Apartmány) Hauser's Ferienhof. Hauser Ferienhof je postavený v typickém tyrolském stylu. Ubytování Hauser's Ferienhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eberharter.1

8,9

Apartment Eberharter.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Eberharter.1. Set in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Eberharter.1 features a terrace. Guests have a private patio. Ubytování Apartment Eberharter.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Gruber

8,8

Ferienwohnungen Gruber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Gruber. Ferienwohnungen Gruber se nachází v poklidné lokalitě na svahu s výhledem do údolí Zillertal v obci Hart, pouhých 5 km od centra města Fügen a lanovky... Ubytování Ferienwohnungen Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aigner 2

8,7

Apartment Aigner 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Aigner 2. Apartment Aigner 2 is located in Hart im Zillertal. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Aigner 2 se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kilahof

8,6

Kilahof

Ubytování (Apartmány) Kilahof. Kilahof se nachází v Hartu im Zillertal, 2 km od lanovky Spieljoch a 4 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Kilahof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Johannes

8,5

Landhaus Johannes

Ubytování (Apartmány) Landhaus Johannes. Landhaus-Johannes se nachází 2 minuty jízdy autem od obce Hart im Zillertal, 2 km od Fügenu a 3 km od lyžařského areálu Spieljoch, a nabízí ubytovací... Ubytování Landhaus Johannes se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Maridl

8,4

Landhaus Maridl

Ubytování (Apartmány) Landhaus Maridl. Landhaus Maridl se nachází na klidném místě v údolí Zillertal, 3 km od centra Fügenu. Ubytování Landhaus Maridl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zillertaler Sennhuette

7,9

Zillertaler Sennhuette

Ubytování (Prázdninový dům) Zillertaler Sennhuette. Zillertaler Sennhütte leží na svahu v Hart im Zillertal, 8 km od stanice lanovky Spieljochbahn. Ubytování Zillertaler Sennhuette se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenschein

7,9

Haus Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenschein. Haus Sonnenschein se nachází v obci Hart im Zillertal a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Troppmair

7,5

Troppmair

Ubytování (Apartmán) Troppmair. Troppmair is located in Fügen, 2.6 km from Zillertal Thermal Spa and 2.7 km from Spieljoch, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Troppmair se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mariella

Ferienwohnung Mariella

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mariella. Ferienwohnung Mariella is situated in Hart im Zillertal. Ubytování Ferienwohnung Mariella se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kreidl Ilse

Ferienwohnung Kreidl Ilse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kreidl Ilse. Boasting a garden and barbecue facilities, Ferienwohnung Kreidl Ilse offers accommodation in Hart im Zillertal with free WiFi and river views. Ubytování Ferienwohnung Kreidl Ilse se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roswitha (FGZ181)

Apartment Roswitha (FGZ181)

Ubytování (Apartmán) Apartment Roswitha (FGZ181). Set in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Roswitha (FGZ181) features a balcony. Ubytování Apartment Roswitha (FGZ181) se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Krone

Apart Krone

Ubytování (Apartmány) Apart Krone. Set in Hart im Zillertal, Apart Krone offers accommodation with a patio. Ubytování Apart Krone se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Brandleit

Ferienhaus Brandleit

Ubytování (Chata) Ferienhaus Brandleit. Situated in Hart im Zillertal, Ferienhaus Brandleit features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Brandleit se nachází ve městě 33 Kapellstraße (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Wexwood

Apart Wexwood

Ubytování (Apartmány) Apart Wexwood. Apart Wexwood se nachází v obci Hart im Zillertal a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apart Wexwood se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hart 337S

Ferienwohnung Hart 337S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hart 337S. Situated in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Hart 337S features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Hart 337S se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aigner 1

Apartment Aigner 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Aigner 1. Apartment Aigner 1 is situated in Hart im Zillertal. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartment Aigner 1 se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Maridl 3

Landhaus Maridl 3

Ubytování (Apartmán) Landhaus Maridl 3. Landhaus Maridl 3 is set in Hart im Zillertal. The accommodation is 36 km from Tux. Ubytování Landhaus Maridl 3 se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus Unterwiden 345S

Bauernhaus Unterwiden 345S

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus Unterwiden 345S. Set in Hart im Zillertal, Bauernhaus Unterwiden 345S offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 41 km from Tux. Ubytování Bauernhaus Unterwiden 345S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment in Hart bei Fügen

Cozy apartment in Hart bei Fügen

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment in Hart bei Fügen. Cozy apartment in Hart bei Fügen is located in Hart im Zillertal. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Cozy apartment in Hart bei Fügen se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ponholz

Apart Ponholz

Ubytování (Apartmán) Apart Ponholz. Boasting a terrace, Apart Ponholz offers accommodation in Hart im Zillertal with free WiFi and mountain views. Ubytování Apart Ponholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Irmi 165S

Haus Irmi 165S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Irmi 165S. Haus Irmi 165S is located in Hart im Zillertal. Featuring a terrace, the holiday home is in an area where guests can engage in activities such as skiing... Ubytování Haus Irmi 165S se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gruber Silke

Apartment Gruber Silke

Ubytování (Apartmán) Apartment Gruber Silke. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Gruber Silke is an accommodation located in Hart im Zillertal. Ubytování Apartment Gruber Silke se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

;Haus Ruech 164S

;Haus Ruech 164S

Ubytování (Prázdninový dům) ;Haus Ruech 164S. Situated in Hart im Zillertal, ;Haus Ruech 164S features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 38 km from Tux. Ubytování ;Haus Ruech 164S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments in Hart im Zillertal 746

Apartments in Hart im Zillertal 746

Ubytování (Apartmány) Apartments in Hart im Zillertal 746. Set in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Apartments in Hart im Zillertal 746 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Hart im Zillertal 746 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wasserfallstrasse

Appartement Wasserfallstrasse

Ubytování (Apartmán) Appartement Wasserfallstrasse. Appartement Wasserfallstrasse nabízí ubytování v Hart im Zillertal. Má výhled na hory a je vzdálený 37 km od Innsbrucku. Ubytování Appartement Wasserfallstrasse se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marianne 163S

Haus Marianne 163S

Ubytování (Apartmán) Haus Marianne 163S. Set in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Haus Marianne 163S features a terrace. Ubytování Haus Marianne 163S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Maridl 1

Landhaus Maridl 1

Ubytování (Apartmán) Landhaus Maridl 1. Landhaus Maridl 1 is situated in Fügen, 2.3 km from Zillertal Thermal Spa, 2.4 km from Spieljoch, as well as 2.4 km from Spieljochbahn 1. Ubytování Landhaus Maridl 1 se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Maridl 2

Landhaus Maridl 2

Ubytování (Apartmán) Landhaus Maridl 2. Within 2.3 km of Zillertal Thermal Spa and 2.4 km of Spieljoch, Landhaus Maridl 2 offers free WiFi and a garden. Ubytování Landhaus Maridl 2 se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Thresi

Ferienwohnung Thresi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Thresi. Situated in Hart im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Thresi features a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Thresi se nachází ve městě Hart im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hart im Zillertal

Město Hart im Zillertal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Hart im Zillertal.