Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Veit in Defereggen

Ve městě Sankt Veit in Defereggen (Rakousko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Veit in Defereggen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Veit in Defereggen

Ferienwohnung Maria Erlsbacher

10

Ferienwohnung Maria Erlsbacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maria Erlsbacher. Ferienwohnung Maria Erlsbacher is situated in Sankt Veit in Defereggen and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Maria Erlsbacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Stoffler

9,5

Pension Stoffler

Ubytování (Penzion) Pension Stoffler. Penzion Stoffler se nachází 5 km od centra obce Sankt Veit in Defereggen. Ubytování Pension Stoffler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mühle in Görtschach

9,5

Mühle in Görtschach

Ubytování (Prázdninový dům) Mühle in Görtschach. Mühle in Görtschach stojí na svahu v obci Sankt Veit in Defereggen, 8 km od ski areálu Sankt Jakob. Nabízí balkon s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Mühle in Görtschach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schieslis

9,4

Ferienwohnung Schieslis

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schieslis. Ferienwohnung Schieslis se nachází v obci Sankt Veit in Defereggen ve východním Tyrolsku, 22 km od obce Matrei, a hostům nabízí ubytování s balkonem s... Ubytování Ferienwohnung Schieslis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Pichler

9,3

Alpengasthof Pichler

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Pichler. Alpengasthof Pichler se nachází na slunném místě 1500 metrů nad mořem na pozadí národního parku Hohe Tauern, ve městě St. Ubytování Alpengasthof Pichler se nachází ve městě Sankt Veit in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stofflerhof

9,3

Stofflerhof

Ubytování (Apartmán) Stofflerhof. Occupying an old but renovated farm house, Stofflerhof offers an apartment in Sankt Veit in Defereggen. Ubytování Stofflerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen-Schett

9,1

Ferienwohnungen-Schett

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen-Schett. Ferienwohnungen-Schett se nachází v obci Sankt Veit in Defereggen, pouhých 7 km od obce Sankt Jakob im Defereggen, 35 km od města Lienz a 17 minut jízdy od... Ubytování Ferienwohnungen-Schett se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Defereggental Hotel & Resort

8,6

Defereggental Hotel & Resort

Ubytování (Hotel) Defereggental Hotel & Resort. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v údolí Defereggen ve východním Tyrolsku v národním parku Vysoké Taury na úpatí stejnojmenného pohoří. Ubytování Defereggental Hotel & Resort se nachází ve městě Bruggen 84 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birkenhof

Birkenhof

Ubytování (Apartmány) Birkenhof. Situated in Sankt Veit in Defereggen, the family-run Birkenhof offers self-catering, Alpine-style apartment with free WiFi and access to a sauna and a... Ubytování Birkenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schober u. Schwarzach

Schober u. Schwarzach

Ubytování (Apartmány) Schober u. Schwarzach. Set at 1,500 metres above sea level in the Nationalpark Hohe Tauern Nature Park, Schober u. Schwarzach offers accommodation in Sankt Veit in Defereggen. Ubytování Schober u. Schwarzach se nachází ve městě Sankt Veit in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Berger

Apartment Berger

Ubytování (Apartmán) Apartment Berger. Apartment Berger is located in Sankt Veit in Defereggen and offers a terrace. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Berger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergappartement Talblick

Bergappartement Talblick

Ubytování (Apartmán) Bergappartement Talblick. Boasting a terrace, Bergappartement Talblick provides accommodation in Sankt Veit in Defereggen with free WiFi and mountain views. Ubytování Bergappartement Talblick se nachází ve městě Sankt Veit in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Veit in Defereggen

Město Sankt Veit in Defereggen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Sankt Veit in Defereggen.