Hledat

Ubytování

Ubytování město Imsterberg

Ve městě Imsterberg (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Imsterberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Imsterberg

Apart Hanna

9,8

Apart Hanna

Ubytování (Apartmán) Apart Hanna. Apart Hanna se nachází na klidném místě v Imsterbergu, 4 km od města Imst a 9 km od lyžařského areálu Hoch Imst. Ubytování Apart Hanna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Haus Kunz

9,7

Das Haus Kunz

Ubytování (Penzion) Das Haus Kunz. Das Haus Kunz se nachází v Imsterbergu a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu. Ubytování Das Haus Kunz se nachází ve městě Hinterspadegg 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Thea

9,6

Haus Thea

Ubytování (Apartmán) Haus Thea. Haus Thea se nachází na klidném místě v Imsterbergu, 20 minut jízdy od lyžařského areálu Hoch-Imst. Ubytování Haus Thea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Susi

9,6

Haus Susi

Ubytování (Apartmán) Haus Susi. Haus Susi se nachází na klidném horském svahu, 1 km od centra Imsterbergu a 9 km od lyžařského areálu Hoch-Imst. Ubytování Haus Susi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Bleibe

9,6

Die Bleibe

Ubytování (Apartmán) Die Bleibe. Die Bleibe je kompletně zrekonstruovaný apartmán s výhledem na horu Tschirgant. Ubytování se nachází na klidném místě v centru obce. Ubytování Die Bleibe se nachází ve městě Imsterau 32 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Eder

9,5

Haus Eder

Ubytování (Apartmány) Haus Eder. Haus Eder se nachází v Imsterbergu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením a TV s plochou obrazovkou, restauraci a kasino. Ubytování Haus Eder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergsicht

9,2

Haus Bergsicht

Ubytování (Apartmán) Haus Bergsicht. Haus Bergsicht nabízí ubytování v obci Imsterberg, pouhých 43 km od Ischglu. Ubytování Haus Bergsicht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Bergblick

8,9

Apart Bergblick

Ubytování (Apartmán) Apart Bergblick. Apart Bergblick se nachází v obci Imsterberg v Tyrolsku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apart Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Harmony

8,8

Apart Harmony

Ubytování (Apartmán) Apart Harmony. Apart Harmony se nachází v Imsterbergu, jen 1 km od výjezdu 133 dálnice A12 Inntal. Ubytování Apart Harmony se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Venetrast

8,7

Gasthof Venetrast

Ubytování (Penzion) Gasthof Venetrast. Gasthof Venetrast se nachází v Imsterbergu a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a prostornou zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Gasthof Venetrast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

s'Peaters

s'Peaters

Ubytování (Apartmán) s'Peaters. S'Peaters is located in Imsterberg and offers a terrace. Ubytování s'Peaters se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Imsterberg

Město Imsterberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Imsterberg.