Hledat

Ubytování

Ubytování město Gries im Sellrain

Ve městě Gries im Sellrain (Rakousko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gries im Sellrain

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gries im Sellrain

Ferienwohnung Thomas Haider

9,7

Ferienwohnung Thomas Haider

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Thomas Haider. Boasting a terrace, Ferienwohnung Thomas Haider features accommodation in Gries im Sellrain with free WiFi and city views. Ubytování Ferienwohnung Thomas Haider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Veranda Appartements

9,7

Veranda Appartements

Ubytování (Apartmány) Veranda Appartements. Veranda Appartements s Wi-Fi zdarma se nachází ve městě Gries im Sellrain. K ubytování dojedete na lyžích přímo ze sjezdovky. Ubytování Veranda Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lexhof

9,6

Lexhof

Ubytování (Farma) Lexhof. Lexhof se nachází na statku na svahu v centru Sellrain. Nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem nebo terasou. Ubytování Lexhof se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Notburga

9,5

Landhaus Notburga

Ubytování (Apartmány) Landhaus Notburga. Tento penzion se nachází v nadmořské výšce 1 200 metrů uprostřed údolí Sellraintal, je zařízený v tradičním tyrolském stylu a nabízí saunu, solárium i... Ubytování Landhaus Notburga se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Temelerhof

9,5

Temelerhof

Ubytování (Apartmán) Temelerhof. The family-friendly Temelerhof in Gries am Sellrain is a working farm with lots of animals located next to the Sonnberglift children's ski lift and just 50... Ubytování Temelerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krapfhof

9,4

Krapfhof

Ubytování (Farma) Krapfhof. Krapfhof se nachází v Gries im Sellrainu, 46 km od Neustift im Stubaital. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Krapfhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Landhaus Tyrol

9,4

Gästehaus Landhaus Tyrol

Ubytování (Penzion) Gästehaus Landhaus Tyrol. Gästehaus Landhaus Tyrol se nachází v nadmořské výšce 1220 metrů v malebné vesničce Gries im Sellrain. Nabízí tradičně zařízené pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Landhaus Tyrol se nachází ve městě Gries 73 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Kapferer

9,4

Appartment Kapferer

Ubytování (Apartmán) Appartment Kapferer. Appartment Kapferer se nachází v Gries im Sellrain v regionu Tyrolsko. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Appartment Kapferer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Roswitha

9

Haus Roswitha

Ubytování (Apartmány) Haus Roswitha. Located in Gries in the Tyrol region, Haus Roswitha provides accommodation with free WiFi and free private parking. The accommodation features a sauna. Ubytování Haus Roswitha se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko).

Sporthotel Antonie

9

Sporthotel Antonie

Ubytování (Hotel) Sporthotel Antonie. The 3-star-superior Sporthotel Antonie is situated in Gries in the Sellrain Valley, 12 km from the Kühtai Ski Resort. Ubytování Sporthotel Antonie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Fernerkogel

8,7

Apartment Fernerkogel

Ubytování (Apartmány) Apartment Fernerkogel. Apartment Fernerkogel se nachází 1 400 metrů nad mořem, 10 minut jízdy autem od lyžařského střediska Kühtai ve Štubajských Alpách. Ubytování Apartment Fernerkogel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Hotel Grieserhof

8,3

Alpengasthof Hotel Grieserhof

Ubytování (Penzion) Alpengasthof Hotel Grieserhof. Alpengasthof Hotel Grieserhof se nachází v malé obci Gries im Sellrain v Tyrolsku vedle lanovky a běžkařské trasy. Hotel nabízí pokoje s výhledem na hory. Ubytování Alpengasthof Hotel Grieserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clubdorf Hotel Tirolerhof See / Ischgl

7,9

Clubdorf Hotel Tirolerhof See / Ischgl

Ubytování (Hotel) Clubdorf Hotel Tirolerhof See / Ischgl. Clubdorf Hotel Tirolerhof See / Ischgl prošel v roce 2015 rekonstrukcí. Ubytování Clubdorf Hotel Tirolerhof See / Ischgl se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Wegscheider

7,6

Privatzimmer Wegscheider

Ubytování (Privát) Privatzimmer Wegscheider. Privatzimmer Wegscheider se nachází v obci Gries im Sellrain a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Každý pokoj zahrnuje terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Privatzimmer Wegscheider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenwende

Haus Sonnenwende

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenwende. Haus Sonnenwende features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Gries im Sellrain. Ubytování Haus Sonnenwende se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Montagna

Apart Montagna

Ubytování (Aparthotel) Apart Montagna. Apart Montagna features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Gries. Ubytování Apart Montagna se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Thomas Haider

Ferienwohnung Thomas Haider

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Thomas Haider. Set in Gries im Sellrain in the Tyrol region, Ferienwohnung Thomas Haider has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Thomas Haider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Chalet Huber.3

Apartment Chalet Huber.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Huber.3. Apartment Chalet Huber.3 is located in Sellrain. The accommodation is 38 km from Neustift im Stubaital, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Chalet Huber.3 se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Huber.4

Apartment Chalet Huber.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Huber.4. Situated in Sellrain in the Tyrol region, Apartment Chalet Huber.4 features a balcony. Ubytování Apartment Chalet Huber.4 se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Weber

Pension Weber

Ubytování (Apartmány) Pension Weber. Located in Gries im Sellrain in the Tyrol region, Pension Weber provides accommodation with free private parking. Ubytování Pension Weber se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Huber.2

Apartment Chalet Huber.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Huber.2. Apartment Chalet Huber.2 is set in Sellrain. The accommodation is 38 km from Neustift im Stubaital, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartment Chalet Huber.2 se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Chalet Huber.1

Studio Chalet Huber.1

Ubytování (Apartmán) Studio Chalet Huber.1. Studio Chalet Huber.1 is situated in Sellrain. The accommodation is 24 km from Neustift im Stubaital, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Studio Chalet Huber.1 se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

Haus Panorama

Ubytování (Apartmán) Haus Panorama. Set in Gries in the Tyrol region, Haus Panorama features a garden. This apartment offers free private parking and a shared kitchen. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Stupp

Ferienhaus Stupp

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Stupp. Ferienhaus Stupp is situated in Gries im Sellrain and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienhaus Stupp se nachází ve městě Gries im Sellrain (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Harald

Landhaus Harald

Ubytování (Apartmány) Landhaus Harald. Situated in Gries im Sellrain, 43 km from Neustift im Stubaital, Landhaus Harald features a garden and free WiFi. Ubytování Landhaus Harald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Gries im Sellrain

Město Gries im Sellrain se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Gries im Sellrain.