Hledat

Ubytování

Ubytování město Fiss

Ve městě Fiss (Rakousko) máme celkem 120 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fiss

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fiss

Telfeshof

9,7

Telfeshof

Ubytování (Apartmán) Telfeshof. Apartmán Telfeshof se nachází v domě z roku 2012 ve Fissu, 3,1 km od vleku Poschilift a 3,3 km od lanovky Waldbahn. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Telfeshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slow Living Suite

9,7

Slow Living Suite

Ubytování (Apartmán) Slow Living Suite. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Slow Living Suite can be found in Fiss, close to Poschilift and less than 1 km... Ubytování Slow Living Suite se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Montes

9,7

Hotel Garni Montes

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Montes. Set in Fiss, 300 metres from Moseralmbahn, Hotel Garni Montes offers accommodation with a fitness centre, free private parking, a bar and a spa and... Ubytování Hotel Garni Montes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Daniela

9,7

Apart Daniela

Ubytování (Apartmány) Apart Daniela. Apart Daniela se nachází 500 metrů od lanovky Fiss-Ladis, centra obce Fiss, supermarketu, restaurace a lanovky. Ubytování Apart Daniela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Sedona Lodge

9,7

Hotel Sedona Lodge

Ubytování (Hotel) Hotel Sedona Lodge. Hotel Sedona Lodge se nachází v obci Fiss, do 400 metrů od lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis a 500 metrů od lanovky Waldbahn. Ubytování Hotel Sedona Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Lavida

9,6

Pension Lavida

Ubytování (Penzion) Pension Lavida. Located in Fiss, a 1-minute drive from the Serfaus- Fiss-Ladis Ski Area and the Wolfsee Lake, Pension Lavida offers free WiFi, a garden, a sauna and a... Ubytování Pension Lavida se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chesa Muntanella

9,6

Chesa Muntanella

Ubytování (Apartmány) Chesa Muntanella. Moderní aparthotel v alpském stylu Chesa Muntanella se nachází v obci Fiss, pouhých 5 minut chůze od stanic lanovek Möseralmbahn a Schönjochbahn, a nabízí... Ubytování Chesa Muntanella se nachází ve městě Kelleweg 33 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni am Sonnberg

9,6

Hotel Garni am Sonnberg

Ubytování (Hotel) Hotel Garni am Sonnberg. Hotel Garni am Sonnberg se nachází ve městě Fiss, 10 minut pěšky od ski areálu Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Hotel Garni am Sonnberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chesa Pale

9,6

Chesa Pale

Ubytování (Apartmány) Chesa Pale. Toto ubytování, znovuotevřené v prosinci 2017, se nachází v centru oblasti Fiss, obklopené zahradou s dětským hřištěm nabízí dále zázemí pro grilování,... Ubytování Chesa Pale se nachází ve městě Via Claudia Augusta 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stuahaus

9,6

Stuahaus

Ubytování (Apartmány) Stuahaus. Stuahaus has garden views, free WiFi and free private parking, set in Fiss, 300 metres from Moseralmbahn. Ubytování Stuahaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Natürlich Hotel mit Charakter

9,6

Natürlich Hotel mit Charakter

Ubytování (Hotel) Natürlich Hotel mit Charakter. Natürlich Hotel stojí přímo u sjezdovek, jen 150 metrů od lanovky Waldbahn v obci Fiss. Je zde wellness a každý pokoj má balkon s výhledem na hory. Ubytování Natürlich Hotel mit Charakter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Lodges Bernardes

9,6

Apart Lodges Bernardes

Ubytování (Apartmány) Apart Lodges Bernardes. Apart Bernhard se nachází na kopci ve Fissu, 350 metrů od lanovky Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Apart Lodges Bernardes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GEBHARD

9,6

GEBHARD

Ubytování (Hotel) GEBHARD. Quietly located in the Tyrolean village of Fiss, this stylish, non-smoking hotel offers elegant rooms with balcony, modern spa facilities, and an à la... Ubytování GEBHARD se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Naturjuwel

9,6

Das Naturjuwel

Ubytování (Hotel) Das Naturjuwel. Located in Fiss, Das Naturjuwel has a number of amenities including an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Das Naturjuwel se nachází ve městě Via Claudia Augusta 44 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

alpslodge LIFE.STYLE.HOTEL.FISS

9,5

alpslodge LIFE.STYLE.HOTEL.FISS

Ubytování (Hotel) alpslodge LIFE.STYLE.HOTEL.FISS. Alpslodge LIFE.STYLE.HOTEL.FISS je hotel situovaný ve Fissu. Ubytování alpslodge LIFE.STYLE.HOTEL.FISS se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

... mein romantisches Hotel Toalstock

9,5

... mein romantisches Hotel Toalstock

Ubytování (Hotel) ... mein romantisches Hotel Toalstock. Located in the centre of Fiss, mein romantisches Hotel Toalstock features a spa area, and is just a 5-minute walk from the Serfaus-Fiss-Ladis Ski Area,... Ubytování ... mein romantisches Hotel Toalstock se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinium

9,5

Alpinium

Ubytování (Aparthotel) Alpinium. Situated in Fiss, Alpinium offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Alpinium se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wachter

9,5

Wachter

Ubytování (Farma) Wachter. This 350-year-old farm is located in the centre of the mountain village of Fiss, only a 6-minute walk from the Fiss-Ladis cable car. Ubytování Wachter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart-Hotel Bergkönig

9,5

Apart-Hotel Bergkönig

Ubytování (Apartmány) Apart-Hotel Bergkönig. Aparthaus Bergkönig je hned vedle lanovky Fiss a sjezdovky. Nabízí wellness, velkou sluneční terasu a prostorné apartmány s balkonem. Ubytování Apart-Hotel Bergkönig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schlosshotel Fiss

9,5

Schlosshotel Fiss

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Fiss. Schlosshotel Fiss se nachází v obci Fiss, 1436 metrů nad mořem, a nabízí celoroční venkovní bazén, přímý přístup na sjezdovku, prodej skipasů, lyžárnu,... Ubytování Schlosshotel Fiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergwelten Chalets

9,4

Bergwelten Chalets

Ubytování (Horské chaty) Bergwelten Chalets. Chaty Bergwelten se nacházejí v obci Fiss, 800 metrů od lanovky Möseralmbahn. Ubytování Bergwelten Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tschuggmall Appartements

9,4

Tschuggmall Appartements

Ubytování (Apartmány) Tschuggmall Appartements. Tschuggmall Appartements se nachází v obci Fiss, 700 metrů od stanice lanovky Möseralmbahn a 800 metrů od lanovky Schönjochbahn, a nabízí suchou i parní... Ubytování Tschuggmall Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Röck Garni

9,4

Hotel Röck Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Röck Garni. Hotel Röck Garni se nachází 50 metrů od lanovky Möseralmbahn a nabízí možnost lyžování přímo od domu, wellness centrum, zázemí pro děti i mládež a pokoje s... Ubytování Hotel Röck Garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Talackerhof

9,4

Talackerhof

Ubytování (Apartmány) Talackerhof. Renovated in spring 2014, the Talackerhof is located in Fiss in the Fisserhöfe Region, 2 km from the closest ski lift and 1 km from the village centre. Ubytování Talackerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Pittl

9,4

Haus Pittl

Ubytování (Apartmány) Haus Pittl. Haus Pittl je dům s apartmány a pokoji situovaný v obci Fiss, v dosahu 800 metrů od centra a sjezdovek a vleků v lyžařské oblasti Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Haus Pittl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mühlbach

9,4

Haus Mühlbach

Ubytování (Penzion) Haus Mühlbach. Located in Fiss, a 5-minute walk to the centre and a 10-minute walk to the Fiss-Ladis-Serfaus Cable Car, Haus Mühlbach offers rooms with a balcony. Ubytování Haus Mühlbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

An der Via Claudia Augusta

9,4

An der Via Claudia Augusta

Ubytování (Apartmány) An der Via Claudia Augusta. An der Via Claudia Augusta is located in the centre of Fiss, a 5-minute walk from the lifts to the Serfaus-Fiss-Ladis Ski Area, and offers you fully... Ubytování An der Via Claudia Augusta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sunnbichl

9,4

Haus Sunnbichl

Ubytování (Apartmány) Haus Sunnbichl. Haus Sunnbichl stojí 900 metrů od lanovek Schönjochbahn a Möseralmbahn a nabízí zahradu i lyžárnu. Ubytování Haus Sunnbichl se nachází ve městě Fiss (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Elisabeth 8

9,4

Apartment Elisabeth 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Elisabeth 8. Apartment Elisabeth 8 se nachází v obci Fiss, 11 minut chůze od vleku Poschilift a 1,4 km od lanovek Moseralmbahn a Schonjochbahn I. Ubytování Apartment Elisabeth 8 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vista Apart

9,4

Bella Vista Apart

Ubytování (Apartmány) Bella Vista Apart. Bella Vista Apart se nachází v obci Fiss, 500 metrů od lyžařského vleku do lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis, a nabízí moderní apartmány s terasou s... Ubytování Bella Vista Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sunshine Appartements

9,4

Sunshine Appartements

Ubytování (Apartmány) Sunshine Appartements. Sunshine Appartements features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Fiss, 600 metres from Poschilift. Ubytování Sunshine Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Edith

9,3

Appartements Edith

Ubytování (Apartmány) Appartements Edith. Situated in Fiss in the Tyrol region and Poschilift reachable within 1. Ubytování Appartements Edith se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Steinacker

9,3

Haus Steinacker

Ubytování (Apartmány) Haus Steinacker. Haus Steinacker se nachází ve Fissu, 1,3 km od Möseralmbahn i od Schönjochbahn I. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Steinacker se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Römerweg

9,3

Hotel am Römerweg

Ubytování (Hotel) Hotel am Römerweg. Hotel am Römerweg se nachází v centru obce Fiss, jen 5 minut pěšky od lanovky do lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Hotel am Römerweg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Almhof Fiss

9,3

Almhof Fiss

Ubytování (Apartmány) Almhof Fiss. Set in Fiss in the Tyrol region and Poschilift reachable within 200 metres, Almhof Fiss offers accommodation with free WiFi, a children's playground, a... Ubytování Almhof Fiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart-Hotel Aurora Fiss

9,3

Apart-Hotel Aurora Fiss

Ubytování (Aparthotel) Apart-Hotel Aurora Fiss. Apart-Hotel Aurora se nachází v centru obce Fiss, jen 50 metrů od lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Apart-Hotel Aurora Fiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Aparthotel Garni am Johannesbrunnen

9,3

Aparthotel Garni am Johannesbrunnen

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Garni am Johannesbrunnen. Aparthotel am Johannesbrunnen se nachází v centru města Fiss, 5 minut chůze od lanovky do lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Aparthotel Garni am Johannesbrunnen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Romantica Schlossl

9,3

Romantica Schlossl

Ubytování (Aparthotel) Romantica Schlossl. Situated in Fiss in the Tyrol region, with the Poschilift nearby, Romantica Schlossl provides accommodation with free WiFi and access to a sauna and summer... Ubytování Romantica Schlossl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Marent

9,3

Das Marent

Ubytování (Hotel) Das Marent. Das Marent se nachází ve vesnici Fiss, 900 metrů od lanovky Schönjochbahn. Ubytování Das Marent se nachází ve městě Spelsweg 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lasinga

9,3

Lasinga

Ubytování (Hotel) Lasinga. The family-run hotel Lasinga is located in Fiss and only 200 metres away from the Serfaus-Fiss-Ladis Ski Area, offering rooms with a flat-screen TV, a spa... Ubytování Lasinga se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Poltehof

9,3

Poltehof

Ubytování (Farma) Poltehof. This family-run organic farm is located in the centre of Fiss, high above the Inn Valley and only a 5-minute walk from the cable car into the... Ubytování Poltehof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tirol Fiss

9,2

Hotel Tirol Fiss

Ubytování (Hotel) Hotel Tirol Fiss. Čtyřhvězdičkový hotel Superior Tirol Fiss se nachází v nadmořské výšce 1 436 metrů v lyžařské a turistické oblasti Serfaus-Fiss-Ladis, jen 400 metrů od... Ubytování Hotel Tirol Fiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Jochum Hotel Garni

9,2

Jochum Hotel Garni

Ubytování (Hotel) Jochum Hotel Garni. Jochum Hotel Garni se nachází ve městě Fiss, 600 metrů od lanovky. Ubytování Jochum Hotel Garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Cores

9,2

Hotel Cores

Ubytování (Hotel) Hotel Cores. Hotel Cores se nachází ve Fissu, 150 metrů od lanovky Schönjochbahn a 200 metrů od lanovky Möseralmbahn. Nabízí venkovní bazén a restauraci. Ubytování Hotel Cores se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Austria Aparthotel

9,2

Austria Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Austria Aparthotel. Situated in Fiss, Apart Studios Austria is 200 metres from Möseralmbahn. Waldbahn is 200 metres from the property. Ubytování Austria Aparthotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Auriga

9,2

Apart Auriga

Ubytování (Apartmány) Apart Auriga. Apart Auriga se nachází v lyžařském areálu Serfaus-Fiss-Ladis, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Waldbahn. Ubytování Apart Auriga se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sandra IX

9,2

Sandra IX

Ubytování (Apartmán) Sandra IX. Sandra IX is located in Fiss, 2 km from Poschilift and 2.2 km from Serfaus - Fiss - Ladis, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Sandra IX se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lukas

9,2

Hotel Lukas

Ubytování (Hotel) Hotel Lukas. Hotel Lukas se může pochlubit místem obráceným k jihu a výhledy na hory. Stojí v obci Fiss v lyžařské a turistické oblasti Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Hotel Lukas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Sattelkopf

9,2

Apart Sattelkopf

Ubytování (Apartmány) Apart Sattelkopf. Apart Sattelkopf nabízí ubytování s možností vlastního stravování, vzdálené 400 metrů od centra města Fiss a 800 metrů od lyžařského areálu Serfaus. Ubytování Apart Sattelkopf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kaschutnig

9,2

Haus Kaschutnig

Ubytování (Apartmány) Haus Kaschutnig. Within a 5-minute walk from the centre of Fiss, Haus Kaschutnig offers fully equipped apartments with kitchen facilities and free Wi-Fi. Ubytování Haus Kaschutnig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Achenrainer

9,2

Haus Achenrainer

Ubytování (Apartmány) Haus Achenrainer. Haus Achenrainer is located just 250 metres from the Serfaus-Fiss-Ladis ski area, in the centre of Fiss, and offers self-catered accommodation with... Ubytování Haus Achenrainer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Fiss

Město Fiss se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 120 hotelů a ubytování ve městě Fiss.