Hledat

Ubytování

Ubytování město Zell am Ziller

Ve městě Zell am Ziller (Rakousko) máme celkem 163 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zell am Ziller

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zell am Ziller

Bauernhaus Tummenerhof

9,9

Bauernhaus Tummenerhof

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus Tummenerhof. Situated in Zell am Ziller, 3.2 km from Karspitz X-Press, 8 km from Karspitzbahn I and 8 km from Achterbahn I, Bauernhaus Tummenerhof features... Ubytování Bauernhaus Tummenerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Flörl

9,8

Flörl

Ubytování (Apartmán) Flörl. Tento prostorný apartmán se nachází v obci Gerlosberg v údolí Zillertal a hostům nabízí ubytování s balkonem orientovaným na jihozápad, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Flörl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zillertal

9,8

Haus Zillertal

Ubytování (Apartmány) Haus Zillertal. Haus Zillertal se nachází v obci Zell am Ziller a nabízí zahradu, gril a sluneční terasu. Lanovka Rosenalmbahn 1 je vzdálená 2,1 km. Ubytování Haus Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Michaela

9,8

Ferienwohnung Michaela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Michaela. Ferienwohnung Michaela je apartmán s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situovaný v městysi Zell am Ziller, 500 metrů od lanovky Rosenalmbahn 1. Ubytování Ferienwohnung Michaela se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Kuen

9,7

Appartement Kuen

Ubytování (Apartmán) Appartement Kuen. Quietly situated 400 metres from the ski lifts in Zillertal Ski Area and the centre of Zell am Ziller, Appartement Kuen offers modern Alpine-style... Ubytování Appartement Kuen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kröll Elisabeth

9,7

Haus Kröll Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Haus Kröll Elisabeth. Haus Kröll Elisabeth se nachází 3 km od lanovek Karspitzbahn Xpress a Rosenalmbahn 1 a lyžařských vleků. Ubytování Haus Kröll Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arenablick

9,7

Arenablick

Ubytování (Chata) Arenablick. Tato tradiční tyrolská chata se nachází ve městě Zell am Ziller v údolí Zillertal. Má 2 patra, balkon, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Arenablick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Tobias

9,7

Ferienwohnung Tobias

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Tobias. Ferienwohnung Tobias se nachází v Zell am Ziller, 2 700 metrů od lanovky Karspitzbahn. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Ferienwohnung Tobias se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofer's Wiesenheim

9,7

Hofer's Wiesenheim

Ubytování (Apartmány) Hofer's Wiesenheim. Apartmány Hofer's Wiesenheim se nacházejí v městyse Zell am Ziller, 900 metrů od stanice lanovky Rosenalmbahn 1 a 1 km od stanice lanovky Karspitzbahn 1, a... Ubytování Hofer's Wiesenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hochfeldhof

9,7

Hochfeldhof

Ubytování (Apartmány) Hochfeldhof. Hochfeldhof je tradičně zdobený dům s dřevěnými prvky, který je situován v poklidné lokalitě, pouhých 600 metrů od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Hochfeldhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Egger

9,6

Ferienwohnungen Egger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Egger. Tento penzion se těší poklidné poloze uprostřed zeleně na okraji obce Zell am Ziller, 30 metrů od zastávky skibusu, a nabízí apartmány s balkonem i... Ubytování Ferienwohnungen Egger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 11 at

9,6

Apartment 11 at

Ubytování (Apartmány) Apartment 11 at. Apartment 11 at features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Zell am Ziller, 200 metres from Achterbahn I. Ubytování Apartment 11 at se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gredler

9,6

Gredler

Ubytování (Apartmány) Gredler. Apartmán Gredler se nachází v centru obce Zell am Ziller, pouhých 1500 metrů od nejbližší stanice lanovky do lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Gredler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Roland

9,6

Haus Roland

Ubytování (Apartmán) Haus Roland. Haus Roland se nachází v obci Gerlosberg, 1,5 km od centra městyse Zell am Ziller i lyžařského areálu Zillertal Arena, a nabízí lyžárnu se sušákem na... Ubytování Haus Roland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eberharter

9,6

Apartment Eberharter

Ubytování (Apartmány) Apartment Eberharter. Apartment Eberharter se nachází v Aschau, jen 600 metrů od lanovky Karspitzbahn 1, 1,5 km od městečka Zell am Ziller a 900 metrů od lanovky Rosenalmbahn 1. Ubytování Apartment Eberharter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stockhof

9,6

Stockhof

Ubytování (Apartmány) Stockhof. Stockhof se nachází na okraji města Zell am Ziller, 3 minuty jízdy od lanovky Rosenalmbahn, a nabízí 2 venkovské apartmány s bezplatným Wi-Fi, lyžárnou a... Ubytování Stockhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Claudia

9,6

Landhaus Claudia

Ubytování (Apartmány) Landhaus Claudia. Apartmán Landhaus Claudia se nachází ve výšce 1000 metrů nad mořem a 3 km od centra obce Zell am Ziller. Ubytování Landhaus Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Klammhof

9,6

Ferienwohnung Klammhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Klammhof. Ferienwohnung Klammhof stojí v obklopení hor a luk, 2 km od centra obce Zell am Ziller a 1 km od nejbližší sjezdovky v lyžařském areálu Zillertal Arena. Ubytování Ferienwohnung Klammhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kainer

9,6

Ferienwohnung Kainer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kainer. Ferienwohnung Kainer se nachází v Zell am Ziller, 3,7 km od lanovky Karspitzbahn I a 3,9 km od lanovky Achterbahn I, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu... Ubytování Ferienwohnung Kainer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Garber

9,6

Ferienwohnung Garber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Garber. Ferienwohnung Garber se nachází 1 km od centra Zell am Ziller a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ferienwohnung Garber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Feriendorf-Joggler

9,6

Feriendorf-Joggler

Ubytování (Prázdninové domy) Feriendorf-Joggler. Feriendorf-Joggler se nachází ve městě Zell am Ziller, jen pár kroků od lanovky Karspitzbahn I a 700 metrů od lanovky Achterbahn I. Ubytování Feriendorf-Joggler se nachází ve městě Rohr 26 c (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schneeberger

9,5

Appartement Schneeberger

Ubytování (Apartmány) Appartement Schneeberger. Apartmán Schneeberger se nachází v centru městyse Zell am Ziller, pouhý 1 km od lyžařské oblasti Zillertal. Ubytování Appartement Schneeberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Lilly Rose

9,5

Appartements Lilly Rose

Ubytování (Apartmány) Appartements Lilly Rose. Appartements Lilly Rose nabízí ubytování v Zell am Ziller, 1,3 km od lanovky Rosenalmbahn 1. Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Lilly Rose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Höllwarth

9,5

Landhaus Höllwarth

Ubytování (Apartmány) Landhaus Höllwarth. Landhaus Höllwarth se nachází v údolí Zillertal na vyvýšeném místě a nabízí prostorné a moderní apartmány v alpském stylu s panoramatickým výhledem na hory... Ubytování Landhaus Höllwarth se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Kröll

9,5

Apart Kröll

Ubytování (Apartmán) Apart Kröll. Apartmán Kröll se nachází na svěžím svahu v obci Gerlosberg, 1 km od městečka Zell am Ziller, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apart Kröll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo 17 com

9,5

Fewo 17 com

Ubytování (Apartmány) Fewo 17 com. Located in Zell am Ziller, Ferienwohnung 17 im Zillertal is an apartment boasting a balcony with mountain view. Ubytování Fewo 17 com se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schweinberger

9,5

Ferienhaus Schweinberger

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Schweinberger. Ferienhaus Schweinberger stojí na kraji obce Zell am Ziller, která je ideální pro lyžování a pěší turistiku. K aréně Zilletal dojedete autem za 5 minut. Ubytování Ferienhaus Schweinberger se nachází ve městě Gerlosberg 27a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Arena

9,5

Chalet Arena

Ubytování (Apartmány) Chalet Arena. Chalet Arena se nachází ve městě Zell am Ziller, 1 minutu pěšky od lyžařského areálu Zillertal Arena a 100 metrů od 2 restaurací. Ubytování Chalet Arena se nachází ve městě Rohr 9c (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Alpin

9,5

Residence Alpin

Ubytování (Apartmány) Residence Alpin. Residence Alpin se nachází 2 km od centra města Zell am Ziller a 200 metrů od lyžařského areálu Zillertal Arena, lanovek Karspitzbahn a Rosenalmbahn,... Ubytování Residence Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zell am Ziller 2

9,5

Apartment Zell am Ziller 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Zell am Ziller 2. Set 3.7 km from Karspitzbahn I, 4 km from Achterbahn I and 7 km from Karspitz X-Press, Apartment Zell am Ziller 2 offers accommodation located in Zell am... Ubytování Apartment Zell am Ziller 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huaterhof

9,5

Huaterhof

Ubytování (Apartmány) Huaterhof. Huaterhof je tradiční prázdninový dům, který se nachází na klidném místě, 900 metrů od centra Zell am Ziller. Ubytování Huaterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Flörl

9,5

Gästehaus Flörl

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Flörl. Gästehaus Flörl se nachází 4 km od centra Zell am Ziller a lyžařského areálu Zillertal Arena. Nabízí ubytování s terasou s lehátky a grilem. Ubytování Gästehaus Flörl se nachází ve městě Gerlosberg 39a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theresa Wellness-Genießer-Hotel

9,5

Theresa Wellness-Genießer-Hotel

Ubytování (Hotel) Theresa Wellness-Genießer-Hotel. Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie je situován v centru městečka Zell am Ziller, 800 metrů od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Theresa Wellness-Genießer-Hotel se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hauser

9,4

Appartement Hauser

Ubytování (Apartmány) Appartement Hauser. Appartement Hauser stojí v obci Zell am Ziller, 1,4 km od lanovky Rosenalmbahn a 1,7 km od lanovky Karspitzbahn. Ubytování Appartement Hauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Stefanie

9,4

Landhaus Stefanie

Ubytování (Apartmány) Landhaus Stefanie. Landhaus Stefanie se nachází v Zell am Ziller v Tyrolsku, 2,4 km od Rosenalmbahn 1 a 2,6 km od Karspitzbahn 1. Ubytování Landhaus Stefanie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanserhof

9,4

Hanserhof

Ubytování (Apartmány) Hanserhof. Hanserhof se nachází v údolí Zillertal, v klidné obci Gerlosberg a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Zillertalarena. Ubytování Hanserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Gallahaus

9,4

Aparthotel Gallahaus

Ubytování (Hotel) Aparthotel Gallahaus. Aparthotel Gallahaus sídlí v historické budově ze 16. století ve městě Zell am Ziller, pouhých 100 metrů od lanovky do lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Aparthotel Gallahaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Marlies

9,4

Haus Marlies

Ubytování (Apartmány) Haus Marlies. Featuring a sunny, furnished terrace and a lush garden, Haus Marlies is located in Zell am Ziller, in the Zillertal Valley. Ubytování Haus Marlies se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Brugger

9,4

Haus Brugger

Ubytování (Apartmán) Haus Brugger. Haus Brugger se nachází v údolí Zillertal, 10 minut chůze od lyžařského areálu Zillertal Arena a nabízí tradiční apartmány s výhledem na hory ve městě Zell... Ubytování Haus Brugger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienstadl Untertann

9,4

Ferienstadl Untertann

Ubytování (Apartmány) Ferienstadl Untertann. Located in Zell am Ziller in the Tyrol region, Ferienstadl Untertann provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a... Ubytování Ferienstadl Untertann se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fleidl

9,3

Ferienwohnung Fleidl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Fleidl. Set in Zell am Ziller in the Tyrol region, Ferienwohnung Fleidl offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Fleidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schiestl

9,3

Haus Schiestl

Ubytování (Apartmány) Haus Schiestl. Haus Schiestl nabízí apartmány v alpském stylu situované 500 metrů od centra Zell am Ziller a lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Haus Schiestl se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Englhof

9,3

Hotel Englhof

Ubytování (Hotel) Hotel Englhof. Hotel Englhof se nachází v centru městečka Zell am Ziller. Ubytování Hotel Englhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Flörl

9,3

Ferienwohnungen Flörl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Flörl. Ferienwohnungen Flörl je dům situovaný na okraji Zell am Zilleru. Ubytování Ferienwohnungen Flörl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Greidlerhof

9,3

Apartment Greidlerhof

Ubytování (Apartmány) Apartment Greidlerhof. Tato tradiční tyrolská farma se nachází 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Zillertal Arena, v bezprostřední blízkosti zastávky bezplatného skibusu, a... Ubytování Apartment Greidlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Eberharter Conny & Walter

9,3

Appartement Eberharter Conny & Walter

Ubytování (Apartmán) Appartement Eberharter Conny & Walter. Tento prostorný apartmán se nachází v Zell am Ziller, jen 5 minut chůze od lanovky lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Appartement Eberharter Conny & Walter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pfister

9,3

Ferienwohnungen Pfister

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Pfister. Ferienwohnungen Pfister nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Ferienwohnungen Pfister se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Silvana

9,3

Apart Silvana

Ubytování (Apartmány) Apart Silvana. Ferienwohnungen Silvana se nachází 2 km od centra obce Zell am Ziller a lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Apart Silvana se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhotel Sonnenhof Superior

9,3

Ferienhotel Sonnenhof Superior

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Sonnenhof Superior. Rodinný hotel Sonnenhof se nachází na slunném místě na okraji města Zell v údolí Zillertal, na úpatí sjezdovek lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Ferienhotel Sonnenhof Superior se nachází ve městě Rohrerstraße 47 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Geisler

9,3

Landhaus Geisler

Ubytování (Apartmány) Landhaus Geisler. Landhaus Geisler se nachází uprostřed zeleně údolí Zillertal, 3 km od lyžařského areálu Zillertal Arena i centra městysu Zell am Ziller a v bezprostřední... Ubytování Landhaus Geisler se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Blumen Penz

9,3

Ferienwohnung Blumen Penz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blumen Penz. Ferienwohnung Blumen Penz poskytuje apartmány s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a balkonem v centru obce Zell am Ziller, 15 minut chůze od... Ubytování Ferienwohnung Blumen Penz se nachází ve městě Zell am Ziller (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zell am Ziller

Město Zell am Ziller se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 163 hotelů a ubytování ve městě Zell am Ziller.