Hledat

Ubytování

Ubytování město Angath

Ve městě Angath (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Angath

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Angath

Breitenhof - Haus Breiten

9,5

Breitenhof - Haus Breiten

Ubytování (Farma) Breitenhof - Haus Breiten. Located in the centre of Angath in the Kitzbühler Alps, Breitenhof - Haus Breiten offers free WiFi and units with mountain views. Ubytování Breitenhof - Haus Breiten se nachází ve městě Mitterweg 2 & 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wimpissinger

9,5

Ferienwohnung Wimpissinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wimpissinger. Ferienwohnung Wimpissinger nabízí apartmán s terasou a výhledem do zahrady jen 300 metrů od centra obce Angath a 6 km od skiareálu Itter. Ubytování Ferienwohnung Wimpissinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus Kammerhof

8,2

Gasthaus Kammerhof

Ubytování (Hotel) Gasthaus Kammerhof. Gasthaus Kammerhof je hotel situovaný v Angathu. Nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gasthaus Kammerhof se nachází ve městě Kirchplatz 2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landzeit Restaurant Angath

7,9

Landzeit Restaurant Angath

Ubytování (Penzion – hostinec) Landzeit Restaurant Angath. Penzion Landzeit Restaurant Angath se nachází v obci Wörgl u dálnice A12 a je přístupný z obou směrů. Ubytování Landzeit Restaurant Angath se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Angath

Město Angath se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Angath.