Hledat

Ubytování

Ubytování město Mieders

Ve městě Mieders (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mieders

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mieders

Haus Saxer

9,9

Haus Saxer

Ubytování (Apartmán) Haus Saxer. Haus Saxer stojí 1 km od centra Miedersu a 400 metrů od sjezdovek v lyžařském areálu Serlesbahnen. Ubytování Haus Saxer se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gantioler

9,8

Haus Gantioler

Ubytování (Apartmány) Haus Gantioler. Set right next to the forest, Haus Gantioler enjoys a quiet location, 400 metres from the Serlesbahnen Ski Area and 1 km from the centre of Mieders. Ubytování Haus Gantioler se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko).

Milcherhof

9,8

Milcherhof

Ubytování (Apartmán) Milcherhof. Milcherhof je apartmán situovaný v Miedersu, 500 metrů od lanovky Serlesbahn. Dům má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Milcherhof se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lärchenstube

9,6

Apartment Lärchenstube

Ubytování (Apartmán) Apartment Lärchenstube. Offering free WiFi and garden views, Apartment Lärchenstube is an accommodation situated in Mieders, just less than 1 km from Lärchenlift and a 13-minute... Ubytování Apartment Lärchenstube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sternhof

9,5

Ferienhaus Sternhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sternhof. With views of the Stubai Valley and Alps, Tyrolean-style Ferienhaus Sternhof is a private chalet located in Mieders, a 10-minute ski-bus ride from the... Ubytování Ferienhaus Sternhof se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Obex

9,4

Ferienwohnungen Obex

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Obex. Tento penzion se nachází v údolí Stubaital, 5 minut chůze od centra města Mieders, a nabízí apartmány s terasou nebo balkonem, výhledem na hory a... Ubytování Ferienwohnungen Obex se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hubertus

9,4

Haus Hubertus

Ubytování (Penzion) Haus Hubertus. Haus Hubertus se nachází v letovisku Mieders v údolí Stubai, 1 km od lanovky Serlesbahn. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje a apartmány s balkonem. Ubytování Haus Hubertus se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christine

9,3

Haus Christine

Ubytování (Apartmány) Haus Christine. Haus Christine se nachází v tyrolském údolí Stubai, jen 3 minuty pěšky od stanice lanovky Hochserles. Ubytování Haus Christine se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Prock

9,2

Gästehaus Prock

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Prock. Apartmány Gästehaus Prock se nacházejí v obci Mieders, 1,5 km od lyžařského areálu Serles - Mieders i stanice lanovky Serlesbahn, a nabízejí fitness... Ubytování Gästehaus Prock se nachází ve městě Riedgasse 8 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Serles

9,2

Hotel Serles

Ubytování (Hotel) Hotel Serles. Tento rodinný hotel se nachází v malebné obci Mieders na začátku Štubajského údolí, jen 5 minut od střediska zimních sportů Serlesbahnen. Ubytování Hotel Serles se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergkranz

9

Hotel Bergkranz

Ubytování (Hotel) Hotel Bergkranz. Tento rodinný hotel nabízí jedinečnou polohu nad malebnou vesničkou Mieders v údolí Stubai, pouhých 5 minut chůze od centra obce. Ubytování Hotel Bergkranz se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kirchbrücke

8,9

Gasthof Kirchbrücke

Ubytování (Apartmán) Gasthof Kirchbrücke. Gasthof Kirchbrücke leží na klidném místě v údolí Stubaital, 3 km od obce Mieders. Ubytování Gasthof Kirchbrücke se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenstolz

8,9

Hotel Alpenstolz

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenstolz. Chata Alpenhotel Stolz se nachází 850 metrů od lanovky Serlesbahnen, lyžařského areálu a letní bobové dráhy. Ubytování Hotel Alpenstolz se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Martini

8,9

Ferienhaus Martini

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Martini. Ferienhaus Martini se nachází ve městě Mieders. Tento prázdninový dům nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, terasu, gril a neplacené... Ubytování Ferienhaus Martini se nachází ve městě Riedgasse 22 (Rakousko - Tyrolsko).

Romantikpension Egerdach

8,7

Romantikpension Egerdach

Ubytování (Penzion) Romantikpension Egerdach. Romantikpension Egerdach se nachází v Miedersu, asi 700 metrů od Lärchenlift, 8 minut pěšky od Serlesbahn a 1,5 km od Waldrasteck. Ubytování Romantikpension Egerdach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Span

8,4

Haus Span

Ubytování (Penzion) Haus Span. Haus Span se nachází ve městě Mieders, 500 metrů od lyžařského vleku Hochserles a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Span se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Driendl

7,3

Ferienwohnungen Driendl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Driendl. Ferienwohnungen Driendl se nachází ve vzdálenosti 500 metrů od nejbližších sjezdovek lyžařského areálu Serfaus a centra obce Mieders a nabízí apartmány s... Ubytování Ferienwohnungen Driendl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Zeitlos. °18

Appartement Zeitlos. °18

Ubytování (Apartmán) Appartement Zeitlos. °18. Located in Mieders in the Tyrol region, Appartement Zeitlos. °18 has a terrace and garden views. Ubytování Appartement Zeitlos. °18 se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Hochserles

Ferienwohnungen Hochserles

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hochserles. Ferienwohnungen Hochserles has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Mieders, less than 1 km from Serlesbahn. Ubytování Ferienwohnungen Hochserles se nachází ve městě Mieders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gletscherblick Stubai

Chalet Gletscherblick Stubai

Ubytování (Chata) Chalet Gletscherblick Stubai. Chalet Gletscherblick Stubai is set in Mieders, 600 metres from Waldrasteck, and offers a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Chalet Gletscherblick Stubai se nachází ve městě 4 Fernerweg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Riedhof

Appartement Riedhof

Ubytování (Apartmán) Appartement Riedhof. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Appartement Riedhof can be found in Mieders, close to Serlesbahn and 1. Ubytování Appartement Riedhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Egerdach 140S

Haus Egerdach 140S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Egerdach 140S. Haus Egerdach 140S in Mieders provides accommodation with free WiFi, 1.2 km from Serlesbahn, 1.2 km from Lärchenlift and 8 km from Ochsenhütte. Ubytování Haus Egerdach 140S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Mieders

Město Mieders se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Mieders.