Hledat

Ubytování

Chalet M&M Apartmán

35 Einethöfe, Götzens, 6091 Innsbruck, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Chalet M&M. Chalet M&M se nachází v Innsbrucku, 5 km od skokanského můstku Bergisel, Zlaté střechy a císařského paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet M&M se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Chalet M&M

Chalet M&M se nachází v Innsbrucku, 5 km od skokanského můstku Bergisel, Zlaté střechy a císařského paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Chalet M&M stojí 6 km od tyrolského státního muzea Ferdinandeum a 8 km od hradu Ambras. Na letiště Innsbruck jsou to 2 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Lyžování
  • Terasa

Jiná ubytování ve městě Götzens

Apartmenthaus PARADISE

10

Apartmenthaus PARADISE

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmenthaus PARADISE. Apartmenthaus PARADISE se nachází v Innsbrucku a nabízí restauraci, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmenthaus PARADISE se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus beim Lener

9,8

Ferienhaus beim Lener

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus beim Lener. Located 7 km from Bergisel Ski Jump in Innsbruck, this holiday home features free WiFi. Ubytování Ferienhaus beim Lener se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Götzner Auszeit

9,7

Ferienwohnung Götzner Auszeit

UbytováníFerienwohnung Götzner Auszeit. Ferienwohnung Götzner Auszeit se nachází v Innsbrucku, 9 km od hlavního nádraží, 9,1 km od císařského paláce Innsbruck a 9,2 km od Tyrolského státního... Ubytování Ferienwohnung Götzner Auszeit se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Nordkettenblick with wellness

9,7

Apartment Nordkettenblick with wellness

UbytováníApartment Nordkettenblick with wellness. Apartment Nordkettenblick with wellness se nachází ve čtvrti Götzens v Innsbrucku, 10 km od Zlaté střechy a 11 km od hlavního nádraží. Ubytování Apartment Nordkettenblick with wellness se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Penthouse-Feeling MaBeA

9,7

Penthouse-Feeling MaBeA

UbytováníPenthouse-Feeling MaBeA. Penthouse-Feeling MaBeA se nachází v Innsbrucku, 9,1 km od hlavního nádraží a 9,2 km od císařského paláce, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Penthouse-Feeling MaBeA se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Nordkettenblick

9,4

Apartment Nordkettenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Nordkettenblick. Situated in Innsbruck and only 9 km from Golden Roof, Apartment Nordkettenblick features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Apartment Nordkettenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Gruberwirt

9,3

Gasthof Gruberwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Gruberwirt. Gasthof Gruberwirt se nachází 15 minut chůze od centra města Götzens a 5 minut chůze od lyžařského vleku Götznerbahn ve středisku Axamer Lizum. Ubytování Gasthof Gruberwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Elisa

9,2

Ferienwohnung Elisa

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Elisa. Featuring free bikes and a garden, Ferienwohnung Elisa features accommodation in Innsbruck with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Elisa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alp Living Apartments Self-Check In

9,1

Alp Living Apartments Self-Check In

UbytováníAlp Living Apartments Self-Check In. Alp Living Apartments – samoobslužná kontrola In s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v Innsbrucku,... Ubytování Alp Living Apartments Self-Check In se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

FEWO Außerlechner

8,8

FEWO Außerlechner

Ubytování (Apartmán) FEWO Außerlechner. FEWO Außerlechner je apartmán s terasou a výhledem na hory situovaný v Götzensu, 9 km od císařského paláce a Zlaté střechy v Innsbrucku. Ubytování FEWO Außerlechner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Blang Einzelzimmer

8,5

Haus Blang Einzelzimmer

UbytováníHaus Blang Einzelzimmer. Haus Blang Einzelzimmer se nachází v Innsbrucku, pouhých 11 km od Zlaté střechy, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Haus Blang Einzelzimmer se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Alp Art Hotel Götzens

8,5

Alp Art Hotel Götzens

Ubytování (Hotel) Alp Art Hotel Götzens. Alp Art Hotel Götzens se nachází ve městě Götzens na slunné náhorní plošině v západní části pohoří Mittelgebirge, v blízkosti lyžařských a turistických... Ubytování Alp Art Hotel Götzens se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Traudl Singer

8,4

Ferienwohnung Traudl Singer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Traudl Singer. Ferienwohnung Traudl Singer se nachází 500 metrů od centra města Götzens, supermarketu, restaurace, lyžařského vleku Götzner Bahn a zastávky skibusu. Ubytování Ferienwohnung Traudl Singer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Mair

8,3

Ferienwohnung Mair

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mair. Ferienwohnung Mair is set in Götzens, a suburb of Innsbruck which can be reached within 10 km. Ubytování Ferienwohnung Mair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Götznerhof

8

Gasthof Götznerhof

Ubytování (Hotel) Gasthof Götznerhof. Gasthof Götznerhof se nachází v městečku Götzens nedaleko Innsbrucku. Nabízí wellness centrum a moderní pokoje. Ubytování Gasthof Götznerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Doppelzimmer

7,1

Doppelzimmer

UbytováníDoppelzimmer. Doppelzimmer se nachází v Innsbrucku a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Doppelzimmer se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).

Cozy mountain view apartment with terrace and garden

Cozy mountain view apartment with terrace and garden

Ubytování (Apartmán) Cozy mountain view apartment with terrace and garden. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Cozy mountain view apartment with terrace and garden provides accommodation in Innsbruck with free... Ubytování Cozy mountain view apartment with terrace and garden se nachází ve městě Götzens (Rakousko - Tyrolsko).