Hledat

Ubytování

Ubytování město Oetz

Ve městě Oetz (Rakousko) máme celkem 133 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oetz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oetz

Ferienwohnung Maric

9,9

Ferienwohnung Maric

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maric. Ferienwohnung Maric se nachází v obci Oetz, jen 1,4 km od lanovky Acherkogelbahn a 2,4 km od lanovky Acherkogel Sektion 2, a nabízí přímý přístup na... Ubytování Ferienwohnung Maric se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Edelweiss

9,9

Landhaus Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Landhaus Edelweiss. Situated 400 metres from the Hochötz Ski Area and 4 km from the Area 47 Adventure Park, Landhaus Müller is located in Oetz and offers an apartment with a... Ubytování Landhaus Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenresidenz Ötztal

9,8

Alpenresidenz Ötztal

Ubytování (Apartmány) Alpenresidenz Ötztal. Located in Oetz in the Tyrol region, Alpenresidenz Ötztal provides accommodation with free private parking. Ubytování Alpenresidenz Ötztal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Appartement

9,8

Alpine Appartement

Ubytování (Apartmán) Alpine Appartement. Alpine Appartement features views of the mountain and is 1.1 km from Acherkogel Sektion 2. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Alpine Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Buxgarten Ferienhof

9,8

Buxgarten Ferienhof

Ubytování (Apartmány) Buxgarten Ferienhof. Buxgarten Ferienhof offers self-catering accommodation located in Oetz, 1 km from Acherkogel Cable Car. Free WiFi access is available. Ubytování Buxgarten Ferienhof se nachází ve městě Piburgerstraße 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herzblut Wohlfühl Appartements

9,7

Herzblut Wohlfühl Appartements

Ubytování (Apartmány) Herzblut Wohlfühl Appartements. Herzblut Wohlfühl Appartements se nachází v obci Oetz, 1,1 km od lanovky Acherkogel Sektion 2 a 2,1 km od lanovky Brunnenkopfbahn. Ubytování Herzblut Wohlfühl Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Otto's Appartement

9,7

Otto's Appartement

Ubytování (Apartmán) Otto's Appartement. Featuring a terrace, Otto's Appartement offers accommodation in Ochsengarten with free WiFi and mountain views. Ubytování Otto's Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zangerl

9,7

Ferienhaus Zangerl

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Zangerl. Tento prázdninový dům se nachází 400 metrů od lanovky Acherkogel Hochoetz a 2,4 km od lanovky Brunnenkopf, a má zahradu s grilem, obývací prostor o ploše... Ubytování Ferienhaus Zangerl se nachází ve městě Hauptstrasse 82 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kirstin Pfeifhofer

9,6

Ferienwohnung Kirstin Pfeifhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kirstin Pfeifhofer. Ferienwohnung Kirstin Pfeifhofer offers pet-friendly accommodation in Oetz, 1.7 km from Acherkogel Sektion 2. The unit is 2. Ubytování Ferienwohnung Kirstin Pfeifhofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Marie

9,6

Ferienwohnung Marie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Marie. Located in Oetz in the Tyrol region, Ferienwohnung Marie features a terrace and mountain views. The accommodation is 800 metres from the Acherkogelbahn. Ubytování Ferienwohnung Marie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mühlhof

9,6

Mühlhof

Ubytování (Apartmány) Mühlhof. Mühlhof nabízí ubytování v obci Oetz. Lyžařský areál Hochötz a lanovka Acherkogelbahn jsou odtud vzdálené 1,5 km. Ubytování Mühlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tobis Ferienhaus

9,6

Tobis Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Tobis Ferienhaus. Featuring garden views, Tobis Ferienhaus provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from Acherkogelbahn. Ubytování Tobis Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rinner

9,5

Haus Rinner

Ubytování (Privát) Haus Rinner. Haus Rinner se nachází v tyrolské obci Oetz. Nabízí terasu, saunu a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Haus Rinner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Alpenglühn

9,5

Appartement Alpenglühn

Ubytování (Apartmány) Appartement Alpenglühn. Located 100 metres from the Achterkogel Cable Car and 5 km from the Area 47 adventure park, Appartement Alpenglühn offers self-catering accommodation... Ubytování Appartement Alpenglühn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zum Stern

9,4

Gasthof zum Stern

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zum Stern. Penzion Gasthof zum Stern se nachází v centru obce Ötz. Je to tradiční tyrolský hostinec s historickými freskami, z nichž nejstarší pochází z roku 1573. Ubytování Gasthof zum Stern se nachází ve městě Kirchweg 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stuibenfall

9,4

Ferienwohnung Stuibenfall

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stuibenfall. Ferienwohnung Stuibenfall se nachází v obci Oetz, 3,3 km od lanovky Acherkogelbahn, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Stuibenfall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa22 Oetz

9,4

Villa22 Oetz

Ubytování (Vila) Villa22 Oetz. Luxusní Villa22 v alpském stylu stojí v obci Oetz, 5 minut chůze od centra a 2 minuty jízdy od lyžařského vleku Hochoetz. Ubytování Villa22 Oetz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auer Apart

9,4

Auer Apart

Ubytování (Apartmán) Auer Apart. Auer Apart is situated in Oetz, 1.1 km from Acherkogelbahn and 7 km from Brunnenkopfbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Auer Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Waldesruh

9,4

Apartment Waldesruh

Ubytování (Apartmány) Apartment Waldesruh. Located in Oetz in the Tyrol region, with Balbach Wiesenlift and Wetterkreuzbahn nearby, Apartment Waldesruh provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartment Waldesruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 22

9,3

Villa 22

Ubytování (Apartmán) Villa 22. Villa 22 se nachází v obci Oetz, jen 3,1 km od lanovky Acherkogelbahn a 9 km od lanovek Brunnenkopfbahn a Acherkogel Sektion 2. Ubytování Villa 22 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Ambachhof

9,3

Landhaus Ambachhof

Ubytování (Penzion) Landhaus Ambachhof. Penzion Landhaus Ambachhof se nachází v obci Oetz, 3 minuty jízdy od lyžařských středisek Hochötz a Area 47. K penzionu náleží outdoorový park. Ubytování Landhaus Ambachhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Braunegger

9,3

Gästehaus Braunegger

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Braunegger. Gästehaus Braunegger nachází na klidném místě, 2 km od centra města Ötz, a nabízí zahradu s dětským hřištěm a sluneční terasou. Ubytování Gästehaus Braunegger se nachází ve městě Piburg 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piburg Seebichlhof

9,3

Piburg Seebichlhof

Ubytování (Chata) Piburg Seebichlhof. Situated in Oetz, Piburg Seebichlhof features lake views and free WiFi, 3.4 km from Acherkogelbahn and 9 km from Brunnenkopfbahn. Ubytování Piburg Seebichlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

A Casa Historical

9,3

A Casa Historical

Ubytování (Apartmány) A Casa Historical. A Casa Historical features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Oetz, 800 metres from Acherkogelbahn. Ubytování A Casa Historical se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Waldblick

9,3

Apart Waldblick

Ubytování (Apartmán) Apart Waldblick. Situated in Oetz and only 2 km from Acherkogelbahn, Apart Waldblick features accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apart Waldblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunnfeld Ferienwohnungen

9,2

Brunnfeld Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Brunnfeld Ferienwohnungen. Brunnfeld Ferienwohnungen se nachází v obci Oetz, 1,3 km od lyžařského areálu Hochötz a 30 minut jízdy autem od centra Söldenu. Ubytování Brunnfeld Ferienwohnungen se nachází ve městě Brunnfeldweg 24 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Haid

9,2

Ferienwohnungen Haid

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haid. Ferienwohnungen Haid is located a 5-minute walk from the centre of Ötz, where you can find various restaurants, supermarkets and the partner hotel, which... Ubytování Ferienwohnungen Haid se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Anton´s Appartements

9,2

Anton´s Appartements

Ubytování (Apartmány) Anton´s Appartements. Anton´s Appartements se nachází v Oetzu, 400 metrů od lyžařského vleku Hoch Ötz a 2 km od jezera Piburger. Ubytování Anton´s Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das K - dei "Hoamatl" im Ötztal

9,2

Das K - dei "Hoamatl" im Ötztal

Ubytování (Apartmán) Das K - dei "Hoamatl" im Ötztal. Set in Oetz in the Tyrol region, Das K - dei "Hoamatl" im Ötztal features a balcony and garden views. Ubytování Das K - dei "Hoamatl" im Ötztal se nachází ve městě Oetz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Peek appartements

9,2

Villa Peek appartements

Ubytování (Apartmány) Villa Peek appartements. Villa Peek appartements has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Oetz, 1.4 km from Acherkogelbahn. Ubytování Villa Peek appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Griesserhof

9,2

Griesserhof

Ubytování (Farma) Griesserhof. Griesserhof se nachází 1 km od centra města Oetz a 2 km od lanovky Hochötz. Ubytování Griesserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Burkert

9,1

Gasthof Burkert

Ubytování (Hotel) Gasthof Burkert. Offering a spa area with several saunas and ski-to-door access, Gasthof Burkert is located in Ochsengarten, a 14-minute drive from Ötz. Ubytování Gasthof Burkert se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Tomas

9,1

Tomas

Ubytování (Apartmán) Tomas. Tomas in Oetz offers accommodation with free WiFi, 1.5 km from Acherkogelbahn, 7 km from Brunnenkopfbahn and 7 km from Acherkogel Sektion 2. Ubytování Tomas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A CASA Tirol

9,1

A CASA Tirol

Ubytování (Chata) A CASA Tirol. Boasting mountain views, A CASA Tirol offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1 km from Acherkogelbahn. Ubytování A CASA Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnleitenhof

9,1

Sonnleitenhof

Ubytování (Apartmán) Sonnleitenhof. Sonnleitenhof nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Oetz, 200 metrů od lanovky Acherkogel Sektion 2 a 1200 metrů od lanovky... Ubytování Sonnleitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Fischer

9,1

Garni Fischer

Ubytování (Apartmány) Garni Fischer. Garni Fischer nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na hory. Nachází se v obci Oetz, 400 metrů od lyžařského areálu Hochoetz. Ubytování Garni Fischer se nachází ve městě Oberfeldweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piburg Studios

9,1

Piburg Studios

Ubytování (Apartmán) Piburg Studios. Piburg Studios se nachází v Piburgu, přímo u zastávky bezplatného skibusu, 5 minut pěšky od jezera Piburgersee, 2 km od lyžařského střediska Hochoetz, 15... Ubytování Piburg Studios se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rosmarie Seelos

9

Ferienwohnung Rosmarie Seelos

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rosmarie Seelos. Featuring a garden, Ferienwohnung Rosmarie Seelos offers accommodation in Oetz with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Rosmarie Seelos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Ambach

9

Villa Ambach

Ubytování (Penzion) Villa Ambach. Villa Ambach se nachází na začátku údolí Ötztal, 5 minut jízdy autem od skiareálu Hochötz a zábavního parku Area 47, a nabízí neplacené soukromé parkoviště... Ubytování Villa Ambach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ötztal Residenz

9

Ötztal Residenz

Ubytování (Aparthotel) Ötztal Residenz. Ötztal Residenz se nachází v obci Oetz, 3,8 km od lanovky Acherkogelbahn. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ötztal Residenz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kostolnik

8,8

Apartments Kostolnik

Ubytování (Apartmány) Apartments Kostolnik. Apartments Kostolnik se nachází v Oetzu, nedaleko lanovky Acherkogelbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Kostolnik se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Casa Hubertus

8,8

Apartment Casa Hubertus

Ubytování (Apartmán) Apartment Casa Hubertus. Situated in Oetz in the Tyrol region, Apartment Casa Hubertus is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Casa Hubertus se nachází ve městě Oetz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Azalea Oetz

8,8

Appartement Azalea Oetz

Ubytování (Apartmán) Appartement Azalea Oetz. Featuring a restaurant and a terrace, Appartement Azalea Oetz features accommodation in Oetz with free WiFi and city views. Ubytování Appartement Azalea Oetz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Walderhof

8,8

Gasthof Walderhof

Ubytování (Hotel) Gasthof Walderhof. Gasthof Walderhof is located 100 metres from the Hochötz Cable Car in Ochsengarten and 15 metres from the ski slopes. Ubytování Gasthof Walderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Waldesruh

8,7

Landhaus Waldesruh

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Waldesruh. Boasting garden views, Landhaus Waldesruh offers accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Acherkogelbahn. Ubytování Landhaus Waldesruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sternenvilla

8,7

Sternenvilla

Ubytování (Apartmány) Sternenvilla. Sternenvilla se nachází v obci Oetz ve spolkové zemi Tyrolsko, 2,8 km od lanovky Acherkogel Sektion 2 a 3,7 km od lanovky Brunnenkopfbahn. Ubytování Sternenvilla se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Erhart

8,6

Haus Erhart

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Erhart. Boasting pool views, Haus Erhart features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Acherkogelbahn. Ubytování Haus Erhart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gertraud

8,6

Haus Gertraud

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Gertraud. Haus Gertraud je bed and breakfast situovaný v Oetzu. Nabízí zahradu, sdílený lounge a pokoje s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Gertraud se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pienz Apart

8,6

Pienz Apart

Ubytování (Apartmány) Pienz Apart. Situated in Oetz in the Tyrol region, with Acherkogelbahn nearby, Pienz Apart features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pienz Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Larcher

8,5

Haus Larcher

Ubytování (Penzion) Haus Larcher. Haus Larcher is situated within a range of 200 metres from the centre of Ötz and the Hoch Ötz Ski Area, with hiking and mountain biking trails starting... Ubytování Haus Larcher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Oetz

8,3

Haus Oetz

Ubytování (Apartmán) Haus Oetz. Apartmán Haus Oetz se nachází 700 metrů od lyžařského střediska Hoch Ötz a nabízí úschovnu lyží a terasu. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Oetz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Oetz

Město Oetz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 133 hotelů a ubytování ve městě Oetz.