Hledat

Ubytování

Haus am Waldrand Apartmán

Sonnwiesenweg 22, 6361 Hopfgarten im Brixental, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Haus am Waldrand. Haus am Waldrand se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí terasu. 40 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus am Waldrand se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Haus am Waldrand

40 km od Tegernsee. Haus am Waldrand se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Innsbruck je to 64 km. Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Haus am Waldrand stojí 37 km od Schliersee a 44 km od Rosenheimu. Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV, posezení a 1 koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Hopfgarten im Brixental

Haus Prem

10

Haus Prem

Ubytování (Apartmány) Haus Prem. Nachází se v Hopfgarten im Brixental, Haus Prem nabízí ubytování s balkonem. K dispozici je plně vybavená kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Haus Prem se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Haggenmüller

9,8

Haus Haggenmüller

Ubytování (Apartmány) Haus Haggenmüller. Haus Haggenmüller se nachází v centru obce Hopfgarten im Brixental, 400 metrů od lyžařského areálu Ski Welder Wilder Kaiser. Ubytování Haus Haggenmüller se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilly Fein

9,8

Lilly Fein

Ubytování (Apartmán) Lilly Fein. Lilly Fein se nachází v Hopfgarten i.m Brixental. 44 km od Rottach-Egern. V kuchyni je myčka nádobí, lednice, sporák, rychlovarná konvice a kávovar. Ubytování Lilly Fein se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Oberschernthann

9,7

Appartement Oberschernthann

Ubytování (Apartmány) Appartement Oberschernthann. Appartement Oberschernthann se nachází 5 km od centra Hopfgartenu a 50 metrů od svahů lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental a nabízí panoramatické... Ubytování Appartement Oberschernthann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten

9,7

Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten

Ubytování (Prázdninový dům) Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten. Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten se nachází v Hopfgarten i.m Brixental nabízí bar, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Mödling

9,7

Bauernhof Mödling

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Mödling. Apartmán Bauernhof Mödling se nachází v Hopfgartenu im Brixental, 600 metrů od lanovky Salvenbahn I a 4,4 km od lanovky Schernthannbahn, a nabízí přístup... Ubytování Bauernhof Mödling se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Achrainer-Moosen

9,7

Achrainer-Moosen

Ubytování (Farma) Achrainer-Moosen. Achrainer-Moosen se nachází v lyžařském oblasti Wilder Kaiser Brixental, 10 minut jízdy od lyžařského vleku Hopfgarten. Ubytování Achrainer-Moosen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Bichler

9,7

Appartment Bichler

Ubytování (Apartmán) Appartment Bichler. Appartment Bichler se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 200 metrů od lanovky Salvenbahn I a 2 km od lanovky Salvenbahn II, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartment Bichler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Schwalbennest

9,7

Das Schwalbennest

Ubytování (Apartmán) Das Schwalbennest. Das Schwalbennest is situated in Hopfgarten im Brixental. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Das Schwalbennest se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lehenhof

9,6

Ferienwohnung Lehenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Lehenhof. Ferienwohnung Lehenhof features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Hopfgarten im Brixental, 1.1 km from Salvenbahn I. Ubytování Ferienwohnung Lehenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlerhof

9,6

Siedlerhof

Ubytování (Apartmány) Siedlerhof. Ferienwohnung Siedler je obklopen loukami a nabízí ubytování na farmě s možností pozorování a zapojení se do zemědělských prací. Ubytování Siedlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Margarethe

9,6

Landhaus Margarethe

Ubytování (Penzion) Landhaus Margarethe. Landhaus Margarete se nachází pouhých 10 metrů od lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Landhaus Margarethe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhof Formegg

9,6

Ferienhof Formegg

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Formegg. Occupying a newly renovated farm house dating from 1711, Ferienhof Formegg features a modern apartment with free WiFi and a balcony with views to the Hohe... Ubytování Ferienhof Formegg se nachází ve městě Glantersberg 14 (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Tirol

9,6

Landhaus Tirol

Ubytování (Apartmány) Landhaus Tirol. Just 50 metres from the nearest ski lift of Wilder Kaiser-Brixental Ski Area, Landhaus Tirol in Hopfgarten offers stylish country-style apartments with a... Ubytování Landhaus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schrandl Apartment Penningberg

9,5

Schrandl Apartment Penningberg

Ubytování (Apartmán) Schrandl Apartment Penningberg. Schrandl Apartment Penningberg se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 2 km od lyžařského vleku Kropfraderjoch, a nabízí gril, zahradu, terasu a Wi-Fi... Ubytování Schrandl Apartment Penningberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hauser

9,5

Ferienwohnung Hauser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hauser. Ferienwohnung Hauser se nachází v obci Hopfgarten im Brixental v Tyrolsku, 1,4 km od lanovky Salvenbahn I. Ubytování Ferienwohnung Hauser se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Biobauernhof Schuster

9,5

Biobauernhof Schuster

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Schuster. Apartmány Biobauernhof Schuster se nacházejí v obci Hopfgarten im Brixental, 800 metrů od stanice lanovky Salvenbahn I a 1,6 km od stanice lanovky... Ubytování Biobauernhof Schuster se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Fohringer

9,4

Gästehaus Fohringer

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Fohringer. Gästehaus Fohringer se nachází v Hopfgarten im Brixental, jen 100 metrů od lyžařského vleku Hofstattbahn Kelchsau a 6 km od Salvenbahn I. Ubytování Gästehaus Fohringer se nachází ve městě Unterdorf 27 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penning Tirol

9,4

Penning Tirol

Ubytování (Apartmány) Penning Tirol. Ubytování se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental se nachází 42 km od Tegernsee a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penning Tirol se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salvenalm

9,3

Salvenalm

Ubytování (Prázdninové domy) Salvenalm. Situated 1.1 km from Salvenbahn II, Salvenalm features accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Salvenalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Strobl

9,3

Appartements Strobl

Ubytování (Aparthotel) Appartements Strobl. Appartements Strobl nabízí moderní apartmány s balkónem v obci Hopfgarten, na úpatí hory Hohe Salve, hned vedle zastávky skibusu. Ubytování Appartements Strobl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sportresort Hohe Salve

9,3

Sportresort Hohe Salve

Ubytování (Hotel) Sportresort Hohe Salve. Sportresort Hohe Salve se nachází přímo u dolní stanice lanovky Hohe Salve v Kitzbühelských Alpách. Ubytování Sportresort Hohe Salve se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Riedmann Christine

9,3

Haus Riedmann Christine

Ubytování (Apartmán) Haus Riedmann Christine. Haus Riedmann Christine se nachází v obci Hopfgarten im Brixental v Tyrolsku a nabízí zahradu. 43 km od Tegernsee. Ubytování Haus Riedmann Christine se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Gugghof

9,2

Gugghof

Ubytování (Apartmán) Gugghof. Gugghof nabízí ubytování v Hopfgarten im Brixental, 1,6 km od Salvenbahn I a 2,3 km od Salvenbahn II. Ubytování Gugghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Altes Gericht

9,2

Appartements Altes Gericht

Ubytování (Apartmány) Appartements Altes Gericht. Apartmány Appartements Altes Gericht se nacházejí v 500 let staré budově. Jsou situovány na historickém tržním náměstí, v centru města Hopfgarten. Ubytování Appartements Altes Gericht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ambiente - Top 2

9,2

Appartement Ambiente - Top 2

Ubytování (Apartmán) Appartement Ambiente - Top 2. Ubytování se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental v Tyrolsku, Appartement Ambiente - Top 2 má balkon. 42 km od Tegernsee. Ubytování Appartement Ambiente - Top 2 se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Messinger - by NV-Appartements

9,1

Haus Messinger - by NV-Appartements

Ubytování (Apartmány) Haus Messinger - by NV-Appartements. Ubytování se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental, Haus Messinger - by NV-Appartements nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Messinger - by NV-Appartements se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Bad Salve

9

Appartments Bad Salve

Ubytování (Apartmány) Appartments Bad Salve. Appartments Bad Salve se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 600 metrů od lanovky Salvenbahn I a 2,2 km od lanovky Salvenbahn II, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartments Bad Salve se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Heidelberg - Fam Fuchs

9

Pension Heidelberg - Fam Fuchs

Ubytování (Penzion) Pension Heidelberg - Fam Fuchs. Pension Heidelberg - Fam Fuchs se nachází v Hopfgarten i.m Brixental. K dispozici je také sdílený lounge a lyžárna. Ubytování Pension Heidelberg - Fam Fuchs se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Formegg Nebengebäude

9

Ferienhof Formegg Nebengebäude

Ubytování (Apartmán) Ferienhof Formegg Nebengebäude. Ferienhof Formegg Nebengebäude in Hopfgarten im Brixental offers accommodation with free WiFi, 3. Ubytování Ferienhof Formegg Nebengebäude se nachází ve městě Glantersberg 15 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christine

9

Christine

Ubytování (Apartmán) Christine. Christine se nachází v Hopfgarten i.m Brixental má terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Christine se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fabian

9

Haus Fabian

Ubytování (Apartmán) Haus Fabian. Haus Fabian se nachází v Kelchsau a nabízí zahradu a terasu. 45 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Fabian se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hinterebenhub

9

Landhaus Hinterebenhub

Ubytování (Apartmán) Landhaus Hinterebenhub. Apartmán Landhaus Hinterebenhub se nachází na kopci, 2 km od centra města Hopfgarten im Brixental a lyžařského areálu SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental Ski... Ubytování Landhaus Hinterebenhub se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Tirolerhof

8,9

Hotel Restaurant Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Tirolerhof. Tento hotel v typickém tyrolském stylu se nachází u vjezdu do areálu Hopfgarten, 15 minut chůze od centra městečka i od lanovky Hohe Salve. Ubytování Hotel Restaurant Tirolerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Michael

8,9

Landhaus Michael

Ubytování (Penzion) Landhaus Michael. Located in Hopfgarten im Brixental, 100 metres from Salvenbahn I, Landhaus Michael provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytování Landhaus Michael se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Embacher Marianne - Rotharlhof

8,9

Embacher Marianne - Rotharlhof

Ubytování (Apartmány) Embacher Marianne - Rotharlhof. Ubytování v Hopfgarten im Brixental, 41 km od Tegernsee, Embacher Marianne - Rotharlhof nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Embacher Marianne - Rotharlhof se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drittlhof

8,9

Drittlhof

Ubytování (Apartmány) Drittlhof. Penzion Drittlhof nabízí ubytování se zahradou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi v obci Hopfgarten im Brixental, 2,1 km od lanovky Salvenbahn I a 7... Ubytování Drittlhof se nachází ve městě Hacha 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Kulmer

8,8

Gästehaus Kulmer

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kulmer. Ubytování Gästehaus Kulmer se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Kulmer se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lukas

8,8

Haus Lukas

Ubytování (Penzion) Haus Lukas. Hotel Haus Lukas se nachází v centru města Hopfgarten, 300 metrů od lyžařského areálu Bergbahnen Hohe Salve a 150 metrů od běžkařské tratě. Ubytování Haus Lukas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhütte Waldheim

8,7

Ferienhütte Waldheim

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhütte Waldheim. Situated in Hopfgarten im Brixental, 1.2 km from Salvenbahn I, Ferienhütte Waldheim features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Ferienhütte Waldheim se nachází ve městě Talhäuslweg 32 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fuchs

8,7

Ferienwohnung Fuchs

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fuchs. Set at 800 metres above sea level and situated a 30-minute walk or a 5-minute drive from the centre and the slopes of Hopfgarten im Brixental,... Ubytování Ferienwohnung Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Mamooserhof

8,7

Gasthaus Mamooserhof

Ubytování (Hotel) Gasthaus Mamooserhof. Gasthaus Mamooserhof se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 2,4 km od lanovky Salvenbahn I, 7 km od lanovky Salvenbahn II a lyžařského střediska... Ubytování Gasthaus Mamooserhof se nachází ve městě Kelchsauer Strasse 47 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Festenhof

8,7

Festenhof

Ubytování (Apartmán) Festenhof. Festenhof se nachází v Hopfgartenu. Apartmán im Brixental má terasu. 43 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Festenhof se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stabler

8,6

Haus Stabler

Ubytování (Penzion) Haus Stabler. Haus Stabler se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 5 km od lanovek Salvenbahn II a Schernthannbahn a 600 metrů od lanovky Salvenbahn I. Ubytování Haus Stabler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Fleckl

8,6

Biobauernhof Fleckl

Ubytování (Farma) Biobauernhof Fleckl. Biobauernhof Fleckl se nachází v nadmořské výšce 1 150 metrů, 7 km od centra Hopfgartenu, lyžařské oblasti Hohe Salve, obchodu s potravinami a koupaliště a... Ubytování Biobauernhof Fleckl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Geigenmacher

8,6

Haus Geigenmacher

Ubytování (Privát) Haus Geigenmacher. Haus Geigenmacher nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Hopfgarten im Brixental, 500 metrů od lanovky Salvenbahn I. K dispozici je toustovač a... Ubytování Haus Geigenmacher se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Villa Victoria

8,6

Panorama Villa Victoria

Ubytování (Apartmány) Panorama Villa Victoria. Panorama Villa Victoria stojí na klidném místě, 1000 metrů nad mořem, 5 km od lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental a centra města... Ubytování Panorama Villa Victoria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Leamwirt

8,5

Leamwirt

Ubytování (Hotel) Leamwirt. Hotel Leamwirt se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Wilder Kaiser Brixental a nabízí moderní tyrolské pokoje s balkonem a satelitní TV, terasu s... Ubytování Leamwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Leamhof

8,5

Pension Leamhof

Ubytování (Penzion) Pension Leamhof. Nachází se v Hopfgarten im Brixental, Pension Leamhof má zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Leamhof se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Weberhof Hopfgarten

8,4

Weberhof Hopfgarten

Ubytování (Penzion) Weberhof Hopfgarten. Weberhof Hopfgarten se nachází v Penningu, 36 km od Mayrhofenu. Pokoje mají TV a z některých je výhled na hory nebo do zahrady. Ubytování Weberhof Hopfgarten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Traube

8,4

Gasthof Traube

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Traube. Gasthof Traube je situován v centru obce Hopfgarten, pouhých 500 metrů od sjezdovek lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser Brixental, a nabízí úschovnu... Ubytování Gasthof Traube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).