Hledat

Ubytování

Haus am Waldrand Apartmán

Sonnwiesenweg 22, 6361 Hopfgarten im Brixental, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Haus am Waldrand. Haus am Waldrand se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí terasu. 40 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus am Waldrand se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Haus am Waldrand

40 km od Tegernsee. Haus am Waldrand se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Innsbruck je to 64 km. Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Haus am Waldrand stojí 37 km od Schliersee a 44 km od Rosenheimu. Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV, posezení a 1 koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Hopfgarten im Brixental

Haus Prem

10

Haus Prem

Ubytování (Apartmány) Haus Prem. Nachází se v Hopfgarten im Brixental, Haus Prem nabízí ubytování s balkonem. K dispozici je plně vybavená kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Haus Prem se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Haggenmüller

9,8

Haus Haggenmüller

Ubytování (Apartmány) Haus Haggenmüller. Haus Haggenmüller se nachází v centru obce Hopfgarten im Brixental, 400 metrů od lyžařského areálu Ski Welder Wilder Kaiser. Ubytování Haus Haggenmüller se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Lilly Fein

9,8

Lilly Fein

Ubytování (Apartmán) Lilly Fein. Lilly Fein se nachází v Hopfgarten i.m Brixental. 44 km od Rottach-Egern. V kuchyni je myčka nádobí, lednice, sporák, rychlovarná konvice a kávovar. Ubytování Lilly Fein se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten

9,7

Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten

Ubytování (Prázdninový dům) Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten. Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten se nachází v Hopfgarten i.m Brixental nabízí bar, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Mami Fee Familien Ferienhaus Hopfgarten se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Oberschernthann

9,7

Appartement Oberschernthann

Ubytování (Apartmány) Appartement Oberschernthann. Appartement Oberschernthann se nachází 5 km od centra Hopfgartenu a 50 metrů od svahů lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental a nabízí panoramatické... Ubytování Appartement Oberschernthann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Mödling

9,7

Bauernhof Mödling

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Mödling. Apartmán Bauernhof Mödling se nachází v Hopfgartenu im Brixental, 600 metrů od lanovky Salvenbahn I a 4,4 km od lanovky Schernthannbahn, a nabízí přístup... Ubytování Bauernhof Mödling se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Schwalbennest

9,7

Das Schwalbennest

Ubytování (Apartmán) Das Schwalbennest. Das Schwalbennest is situated in Hopfgarten im Brixental. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Das Schwalbennest se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Achrainer-Moosen

9,7

Achrainer-Moosen

Ubytování (Farma) Achrainer-Moosen. Achrainer-Moosen se nachází v lyžařském oblasti Wilder Kaiser Brixental, 10 minut jízdy od lyžařského vleku Hopfgarten. Ubytování Achrainer-Moosen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Tirola Bude Sepp Top 4

9,7

Tirola Bude Sepp Top 4

Ubytování (Apartmán) Tirola Bude Sepp Top 4. Tirola Bude Sepp Top 4 se nachází v Hopfgartenu. im Brixental nabízí fitness centrum, zahradu a terasu. 43 km od Tegernsee. Ubytování Tirola Bude Sepp Top 4 se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Lehenhof

9,6

Ferienwohnung Lehenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Lehenhof. Ferienwohnung Lehenhof features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Hopfgarten im Brixental, 1.1 km from Salvenbahn I. Ubytování Ferienwohnung Lehenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Tirol

9,6

Landhaus Tirol

Ubytování (Apartmány) Landhaus Tirol. Just 50 metres from the nearest ski lift of Wilder Kaiser-Brixental Ski Area, Landhaus Tirol in Hopfgarten offers stylish country-style apartments with a... Ubytování Landhaus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Penningberg Top 1

9,5

Penningberg Top 1

Ubytování (Apartmány) Penningberg Top 1. Ubytování se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental in the Tyrol region, Penningberg Top 1 has a balcony. Ubytování Penningberg Top 1 se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Fohringer

9,4

Gästehaus Fohringer

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Fohringer. Gästehaus Fohringer se nachází v Hopfgarten im Brixental, jen 100 metrů od lyžařského vleku Hofstattbahn Kelchsau a 6 km od Salvenbahn I. Ubytování Gästehaus Fohringer se nachází ve městě Unterdorf 27 (Rakousko - Tyrolsko).

Penning Tirol

9,4

Penning Tirol

Ubytování (Apartmány) Penning Tirol. Ubytování se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental se nachází 42 km od Tegernsee a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penning Tirol se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

4 Elements

9,3

4 Elements

Ubytování (Apartmán) 4 Elements. 4 Elements se nachází v obci Hopfgarten im Brixental v Tyrolsku a nabízí terasu. 43 km od Tegernsee. Ubytování 4 Elements se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Sportresort Hohe Salve

9,3

Sportresort Hohe Salve

Ubytování (Hotel) Sportresort Hohe Salve. Sportresort Hohe Salve se nachází přímo u dolní stanice lanovky Hohe Salve v Kitzbühelských Alpách. Ubytování Sportresort Hohe Salve se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Altes Gericht

9,2

Appartements Altes Gericht

Ubytování (Apartmány) Appartements Altes Gericht. Apartmány Appartements Altes Gericht se nacházejí v 500 let staré budově. Jsou situovány na historickém tržním náměstí, v centru města Hopfgarten. Ubytování Appartements Altes Gericht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Ambiente - Top 2

9,2

Appartement Ambiente - Top 2

Ubytování (Apartmán) Appartement Ambiente - Top 2. Ubytování se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental v Tyrolsku, Appartement Ambiente - Top 2 má balkon. 42 km od Tegernsee. Ubytování Appartement Ambiente - Top 2 se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Messinger - by NV-Appartements

9,1

Haus Messinger - by NV-Appartements

Ubytování (Apartmány) Haus Messinger - by NV-Appartements. Ubytování se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental, Haus Messinger - by NV-Appartements nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Messinger - by NV-Appartements se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Heidelberg - Fam Fuchs

9

Pension Heidelberg - Fam Fuchs

Ubytování (Penzion) Pension Heidelberg - Fam Fuchs. Pension Heidelberg - Fam Fuchs se nachází v Hopfgarten i.m Brixental. K dispozici je také sdílený lounge a lyžárna. Ubytování Pension Heidelberg - Fam Fuchs se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Appartments Bad Salve

9

Appartments Bad Salve

Ubytování (Apartmány) Appartments Bad Salve. Appartments Bad Salve se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 600 metrů od lanovky Salvenbahn I a 2,2 km od lanovky Salvenbahn II, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartments Bad Salve se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Christine

9

Christine

Ubytování (Apartmán) Christine. Christine se nachází v Hopfgarten i.m Brixental má terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Christine se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhof Formegg Nebengebäude

9

Ferienhof Formegg Nebengebäude

Ubytování (Apartmán) Ferienhof Formegg Nebengebäude. Ferienhof Formegg Nebengebäude in Hopfgarten im Brixental offers accommodation with free WiFi, 3. Ubytování Ferienhof Formegg Nebengebäude se nachází ve městě Glantersberg 15 (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Sonnenalp

9

Chalet Sonnenalp

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Sonnenalp. Chalet Sonnenalp se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental. 42 km od Tegernsee. Ubytování Chalet Sonnenalp se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Fabian

9

Haus Fabian

Ubytování (Apartmán) Haus Fabian. Haus Fabian se nachází v Kelchsau a nabízí zahradu a terasu. 45 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Fabian se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Hohe Salve XL

9

Hohe Salve XL

Ubytování (Apartmány) Hohe Salve XL. Hohe Salve XL se nachází v obci Hopfgarten im Brixental v Tyrolsku a nabízí balkon. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hohe Salve XL se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Hinterebenhub

9

Landhaus Hinterebenhub

Ubytování (Apartmán) Landhaus Hinterebenhub. Apartmán Landhaus Hinterebenhub se nachází na kopci, 2 km od centra města Hopfgarten im Brixental a lyžařského areálu SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental Ski... Ubytování Landhaus Hinterebenhub se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Embacher Marianne - Rotharlhof

8,9

Embacher Marianne - Rotharlhof

Ubytování (Apartmány) Embacher Marianne - Rotharlhof. Ubytování v Hopfgarten im Brixental, 41 km od Tegernsee, Embacher Marianne - Rotharlhof nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Embacher Marianne - Rotharlhof se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Kulmer

8,8

Gästehaus Kulmer

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kulmer. Ubytování Gästehaus Kulmer se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Kulmer se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sarah

8,8

Haus Sarah

Ubytování (Apartmán) Haus Sarah. Haus Sarah se nachází v obci Hopfgarten i.m Brixental nabízí zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Sarah se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhütte Waldheim

8,7

Ferienhütte Waldheim

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhütte Waldheim. Situated in Hopfgarten im Brixental, 1.2 km from Salvenbahn I, Ferienhütte Waldheim features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Ferienhütte Waldheim se nachází ve městě Talhäuslweg 32 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Fuchs

8,7

Ferienwohnung Fuchs

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fuchs. Set at 800 metres above sea level and situated a 30-minute walk or a 5-minute drive from the centre and the slopes of Hopfgarten im Brixental,... Ubytování Ferienwohnung Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus Mamooserhof

8,7

Gasthaus Mamooserhof

Ubytování (Hotel) Gasthaus Mamooserhof. Gasthaus Mamooserhof se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 2,4 km od lanovky Salvenbahn I, 7 km od lanovky Salvenbahn II a lyžařského střediska... Ubytování Gasthaus Mamooserhof se nachází ve městě Kelchsauer Strasse 47 (Rakousko - Tyrolsko).

Festenhof

8,7

Festenhof

Ubytování (Apartmán) Festenhof. Festenhof se nachází v Hopfgartenu. Apartmán im Brixental má terasu. 43 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Festenhof se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Stabler

8,6

Haus Stabler

Ubytování (Penzion) Haus Stabler. Haus Stabler se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 5 km od lanovek Salvenbahn II a Schernthannbahn a 600 metrů od lanovky Salvenbahn I. Ubytování Haus Stabler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Biobauernhof Fleckl

8,6

Biobauernhof Fleckl

Ubytování (Farma) Biobauernhof Fleckl. Biobauernhof Fleckl se nachází v nadmořské výšce 1 150 metrů, 7 km od centra Hopfgartenu, lyžařské oblasti Hohe Salve, obchodu s potravinami a koupaliště a... Ubytování Biobauernhof Fleckl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).