Hledat

Ubytování

Ubytování město Hopfgarten im Brixental

Ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko) máme celkem 107 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hopfgarten im Brixental

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hopfgarten im Brixental

Haus Haggenmüller

9,8

Haus Haggenmüller

Ubytování (Apartmány) Haus Haggenmüller. Haus Haggenmüller se nachází v centru obce Hopfgarten im Brixental, 400 metrů od lyžařského areálu Ski Welder Wilder Kaiser. Ubytování Haus Haggenmüller se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Oberschernthann

9,7

Appartement Oberschernthann

Ubytování (Apartmány) Appartement Oberschernthann. Appartement Oberschernthann se nachází 5 km od centra Hopfgartenu a 50 metrů od svahů lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental a nabízí panoramatické... Ubytování Appartement Oberschernthann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Mödling

9,7

Bauernhof Mödling

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Mödling. Apartmán Bauernhof Mödling se nachází v Hopfgartenu im Brixental, 600 metrů od lanovky Salvenbahn I a 4,4 km od lanovky Schernthannbahn, a nabízí přístup... Ubytování Bauernhof Mödling se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Achrainer-Moosen

9,7

Achrainer-Moosen

Ubytování (Farma) Achrainer-Moosen. Achrainer-Moosen se nachází v lyžařském oblasti Wilder Kaiser Brixental, 10 minut jízdy od lyžařského vleku Hopfgarten. Ubytování Achrainer-Moosen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Bichler

9,7

Appartment Bichler

Ubytování (Apartmán) Appartment Bichler. Appartment Bichler se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 200 metrů od lanovky Salvenbahn I a 2 km od lanovky Salvenbahn II, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartment Bichler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Schwalbennest

9,7

Das Schwalbennest

Ubytování (Apartmán) Das Schwalbennest. Das Schwalbennest is situated in Hopfgarten im Brixental. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Das Schwalbennest se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lehenhof

9,6

Ferienwohnung Lehenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Lehenhof. Ferienwohnung Lehenhof features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Hopfgarten im Brixental, 1.1 km from Salvenbahn I. Ubytování Ferienwohnung Lehenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlerhof

9,6

Siedlerhof

Ubytování (Apartmány) Siedlerhof. Ferienwohnung Siedler je obklopen loukami a nabízí ubytování na farmě s možností pozorování a zapojení se do zemědělských prací. Ubytování Siedlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Margarethe

9,6

Landhaus Margarethe

Ubytování (Penzion) Landhaus Margarethe. Landhaus Margarete se nachází pouhých 10 metrů od lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Landhaus Margarethe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhof Formegg

9,6

Ferienhof Formegg

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Formegg. Occupying a newly renovated farm house dating from 1711, Ferienhof Formegg features a modern apartment with free WiFi and a balcony with views to the Hohe... Ubytování Ferienhof Formegg se nachází ve městě Glantersberg 14 (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Tirol

9,6

Landhaus Tirol

Ubytování (Apartmány) Landhaus Tirol. Just 50 metres from the nearest ski lift of Wilder Kaiser-Brixental Ski Area, Landhaus Tirol in Hopfgarten offers stylish country-style apartments with a... Ubytování Landhaus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schrandl Apartment Penningberg

9,5

Schrandl Apartment Penningberg

Ubytování (Apartmán) Schrandl Apartment Penningberg. Schrandl Apartment Penningberg se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 2 km od lyžařského vleku Kropfraderjoch, a nabízí gril, zahradu, terasu a Wi-Fi... Ubytování Schrandl Apartment Penningberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hauser

9,5

Ferienwohnung Hauser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hauser. Ferienwohnung Hauser se nachází v obci Hopfgarten im Brixental v Tyrolsku, 1,4 km od lanovky Salvenbahn I. Ubytování Ferienwohnung Hauser se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Biobauernhof Schuster

9,5

Biobauernhof Schuster

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Schuster. Apartmány Biobauernhof Schuster se nacházejí v obci Hopfgarten im Brixental, 800 metrů od stanice lanovky Salvenbahn I a 1,6 km od stanice lanovky... Ubytování Biobauernhof Schuster se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Fohringer

9,4

Gästehaus Fohringer

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Fohringer. Gästehaus Fohringer se nachází v Hopfgarten im Brixental, jen 100 metrů od lyžařského vleku Hofstattbahn Kelchsau a 6 km od Salvenbahn I. Ubytování Gästehaus Fohringer se nachází ve městě Unterdorf 27 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salvenalm

9,3

Salvenalm

Ubytování (Prázdninové domy) Salvenalm. Situated 1.1 km from Salvenbahn II, Salvenalm features accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Salvenalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Strobl

9,3

Appartements Strobl

Ubytování (Aparthotel) Appartements Strobl. Appartements Strobl nabízí moderní apartmány s balkónem v obci Hopfgarten, na úpatí hory Hohe Salve, hned vedle zastávky skibusu. Ubytování Appartements Strobl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sportresort Hohe Salve

9,3

Sportresort Hohe Salve

Ubytování (Hotel) Sportresort Hohe Salve. Sportresort Hohe Salve se nachází přímo u dolní stanice lanovky Hohe Salve v Kitzbühelských Alpách. Ubytování Sportresort Hohe Salve se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gugghof

9,2

Gugghof

Ubytování (Apartmán) Gugghof. Gugghof nabízí ubytování v Hopfgarten im Brixental, 1,6 km od Salvenbahn I a 2,3 km od Salvenbahn II. Ubytování Gugghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Altes Gericht

9,2

Appartements Altes Gericht

Ubytování (Apartmány) Appartements Altes Gericht. Apartmány Appartements Altes Gericht se nacházejí v 500 let staré budově. Jsou situovány na historickém tržním náměstí, v centru města Hopfgarten. Ubytování Appartements Altes Gericht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Bad Salve

9

Appartments Bad Salve

Ubytování (Apartmány) Appartments Bad Salve. Appartments Bad Salve se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 600 metrů od lanovky Salvenbahn I a 2,2 km od lanovky Salvenbahn II, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartments Bad Salve se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Formegg Nebengebäude

9

Ferienhof Formegg Nebengebäude

Ubytování (Apartmán) Ferienhof Formegg Nebengebäude. Ferienhof Formegg Nebengebäude in Hopfgarten im Brixental offers accommodation with free WiFi, 3. Ubytování Ferienhof Formegg Nebengebäude se nachází ve městě Glantersberg 15 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hinterebenhub

9

Landhaus Hinterebenhub

Ubytování (Apartmán) Landhaus Hinterebenhub. Apartmán Landhaus Hinterebenhub se nachází na kopci, 2 km od centra města Hopfgarten im Brixental a lyžařského areálu SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental Ski... Ubytování Landhaus Hinterebenhub se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Tirolerhof

8,9

Hotel Restaurant Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Tirolerhof. Tento hotel v typickém tyrolském stylu se nachází u vjezdu do areálu Hopfgarten, 15 minut chůze od centra městečka i od lanovky Hohe Salve. Ubytování Hotel Restaurant Tirolerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Michael

8,9

Landhaus Michael

Ubytování (Penzion) Landhaus Michael. Located in Hopfgarten im Brixental, 100 metres from Salvenbahn I, Landhaus Michael provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytování Landhaus Michael se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Drittlhof

8,9

Drittlhof

Ubytování (Apartmány) Drittlhof. Penzion Drittlhof nabízí ubytování se zahradou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi v obci Hopfgarten im Brixental, 2,1 km od lanovky Salvenbahn I a 7... Ubytování Drittlhof se nachází ve městě Hacha 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Kulmer

8,8

Gästehaus Kulmer

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kulmer. Ubytování Gästehaus Kulmer se nachází v obci Hopfgarten im Brixental a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Kulmer se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lukas

8,8

Haus Lukas

Ubytování (Penzion) Haus Lukas. Hotel Haus Lukas se nachází v centru města Hopfgarten, 300 metrů od lyžařského areálu Bergbahnen Hohe Salve a 150 metrů od běžkařské tratě. Ubytování Haus Lukas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhütte Waldheim

8,7

Ferienhütte Waldheim

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhütte Waldheim. Situated in Hopfgarten im Brixental, 1.2 km from Salvenbahn I, Ferienhütte Waldheim features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Ferienhütte Waldheim se nachází ve městě Talhäuslweg 32 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fuchs

8,7

Ferienwohnung Fuchs

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fuchs. Set at 800 metres above sea level and situated a 30-minute walk or a 5-minute drive from the centre and the slopes of Hopfgarten im Brixental,... Ubytování Ferienwohnung Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Mamooserhof

8,7

Gasthaus Mamooserhof

Ubytování (Hotel) Gasthaus Mamooserhof. Gasthaus Mamooserhof se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 2,4 km od lanovky Salvenbahn I, 7 km od lanovky Salvenbahn II a lyžařského střediska... Ubytování Gasthaus Mamooserhof se nachází ve městě Kelchsauer Strasse 47 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stabler

8,6

Haus Stabler

Ubytování (Penzion) Haus Stabler. Haus Stabler se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 5 km od lanovek Salvenbahn II a Schernthannbahn a 600 metrů od lanovky Salvenbahn I. Ubytování Haus Stabler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Fleckl

8,6

Biobauernhof Fleckl

Ubytování (Farma) Biobauernhof Fleckl. Biobauernhof Fleckl se nachází v nadmořské výšce 1 150 metrů, 7 km od centra Hopfgartenu, lyžařské oblasti Hohe Salve, obchodu s potravinami a koupaliště a... Ubytování Biobauernhof Fleckl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Geigenmacher

8,6

Haus Geigenmacher

Ubytování (Privát) Haus Geigenmacher. Haus Geigenmacher nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Hopfgarten im Brixental, 500 metrů od lanovky Salvenbahn I. K dispozici je toustovač a... Ubytování Haus Geigenmacher se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Villa Victoria

8,6

Panorama Villa Victoria

Ubytování (Apartmány) Panorama Villa Victoria. Panorama Villa Victoria stojí na klidném místě, 1000 metrů nad mořem, 5 km od lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental a centra města... Ubytování Panorama Villa Victoria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Leamwirt

8,5

Leamwirt

Ubytování (Hotel) Leamwirt. Hotel Leamwirt se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Wilder Kaiser Brixental a nabízí moderní tyrolské pokoje s balkonem a satelitní TV, terasu s... Ubytování Leamwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weberhof Hopfgarten

8,4

Weberhof Hopfgarten

Ubytování (Penzion) Weberhof Hopfgarten. Weberhof Hopfgarten se nachází v Penningu, 36 km od Mayrhofenu. Pokoje mají TV a z některých je výhled na hory nebo do zahrady. Ubytování Weberhof Hopfgarten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Traube

8,4

Gasthof Traube

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Traube. Gasthof Traube je situován v centru obce Hopfgarten, pouhých 500 metrů od sjezdovek lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser Brixental, a nabízí úschovnu... Ubytování Gasthof Traube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Hinterebenhub

8,1

Ferienhaus Hinterebenhub

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hinterebenhub. Ferienhaus Hinterebenhub je prostorná chata v alpském stylu, vzdálená 2 km od centra Hopfgartenu a lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Ferienhaus Hinterebenhub se nachází ve městě Penningbergstraße 38 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Grieswirt

7,6

Gasthof Grieswirt

Ubytování (Apartmány) Gasthof Grieswirt. Gasthof Grieswirt se nachází v obci Hopfgarten im Brixental, 3,3 km od lanovky Salvenbahn I a 8 km od lanovky Schernthannbahn, a nabízí restauraci a... Ubytování Gasthof Grieswirt se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Brixental

Appartements Brixental

Ubytování (Apartmány) Appartements Brixental. Featuring a bar, Appartements Brixental features accommodation in Hopfgarten im Brixental. Ubytování Appartements Brixental se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Hohe-Salve

Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Hohe-Salve

Ubytování (Apartmán) Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Hohe-Salve. Set in Hopfgarten im Brixental, 3.6 km from Salvenbahn I, 8 km from Kropfraderjoch and 8 km from Schernthannbahn,... Ubytování Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Hohe-Salve se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Höck

Höck

Ubytování (Apartmán) Höck. Höck is situated in Hopfgarten im Brixental. The accommodation is 12 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Höck se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Klingenschmid

Haus Klingenschmid

Ubytování (Apartmány) Haus Klingenschmid. Located in Hopfgarten im Brixental, 19 km from Ellmau, Haus Klingenschmid provides a garden and free WiFi. Ubytování Haus Klingenschmid se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brixental II

Brixental II

Ubytování (Apartmán) Brixental II. Within 2.4 km of Salvenbahn I and 7 km of Schernthannbahn, Brixental II provides free WiFi and a garden. Ubytování Brixental II se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Im Brixental Ii

Chalets Im Brixental Ii

Ubytování (Chata) Chalets Im Brixental Ii. Located in Hopfgarten im Brixental, Chalets Im Brixental Ii provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalets Im Brixental Ii se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Julia

Apartment Julia

Ubytování (Apartmány) Apartment Julia. Apartmány Julia se nacházejí v obci Hopfgarten im Brixental a nabízejí patio nebo balkon, zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradu. Ubytování Apartment Julia se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Salven-Lodge

Salven-Lodge

Ubytování (Apartmán) Salven-Lodge. Salven-Lodge is situated in Hopfgarten im Brixental, 6 km from Schernthannbahn and 6 km from Salvenbahn II, in an area where skiing can be enjoyed. Set 1. Ubytování Salven-Lodge se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuchsbauer

Fuchsbauer

Ubytování (Apartmán) Fuchsbauer. Set in Hopfgarten im Brixental in the Tyrol region, Fuchsbauer has a balcony and mountain views. Ubytování Fuchsbauer se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental (Rakousko - Tyrolsko).

Alte Mühle 2

Alte Mühle 2

Ubytování (Prázdninový dům) Alte Mühle 2. Tento prázdninový dům se nachází ve městě Hopfgarten im Brixental a nabízí terasu a gril. Ubytování Alte Mühle 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Alpenrose

Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Alpenrose

Ubytování (Apartmán) Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Alpenrose. Located in Hopfgarten im Brixental, 3.6 km from Salvenbahn I, 8 km from Kropfraderjoch and 8 km from Schernthannbahn,... Ubytování Urlaub-am-Bio-Bauernhof-Achrainer-Moosen-Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Hopfgarten im Brixental

Město Hopfgarten im Brixental se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 107 hotelů a ubytování ve městě Hopfgarten im Brixental.