Hledat

Ubytování

ZillerApart Apartmány

Brandberg 12f , 6290 Brandberg, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) ZillerApart. ZillerApart se nachází v Brandbergu a nabízí restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ZillerApart se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování ZillerApart

ZillerApart se nachází v Brandbergu a nabízí restauraci. Apartmán má ložnici, koupelnu a TV s plochou obrazovkou. ZillerApart stojí 40 km od Innsbrucku a 48 km od Kitzbühelu. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování zahrnuje kuchyňský kout. Na letiště Innsbruck je to 43 km.

Jiná ubytování ve městě Schwaz

Ferienwohnung Mario

10

Ferienwohnung Mario

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mario. Ferienwohnung Mario se nachází ve Schwazu, pouhých 20 km od stříbrného dolu. Ubytování Ferienwohnung Mario se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Roswitha

9,7

Ferienwohnung Roswitha

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Roswitha. Apartmán Ferienwohnung Roswitha se nachází v městyse Zell am Ziller, 3,3 km od stanice lanovky Karspitz X-Press, a nabízí gril i terasu. Ubytování Ferienwohnung Roswitha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

CityApartments

9,5

CityApartments

Ubytování (Apartmány) CityApartments. CityApartments se nachází ve Schwazu, 1,9 km od stříbrného dolu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování CityApartments se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment LUIZ

9,4

Apartment LUIZ

Ubytování (Apartmán) Apartment LUIZ. Apartment LUIZ se nachází ve Schwazu, 3,5 km od stříbrného dolu, a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment LUIZ se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bohrerhof

9,3

Bohrerhof

Ubytování (Apartmán) Bohrerhof. Bohrerhof se nachází v Ahrnbachu, 18 km od města Mayrhofen. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bohrerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz

9,2

Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz. Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz se nachází v centru obce Swaz, 25 km od Innsbrucku. Nabízí ubytování s balkonem, soukromým vchodem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schloss Mitterhart

9,1

Schloss Mitterhart

Ubytování (Hotel) Schloss Mitterhart. Schloss Mitterhart se nachází přímo u řeky Inn. Nabízí pokoje zařízené v selském stylu a tradiční restauraci. Ubytování Schloss Mitterhart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus Eder Gerda

9,1

Bauernhaus Eder Gerda

Ubytování (Farma) Bauernhaus Eder Gerda. Bauernhaus Eder Gerda se nachází ve Schwazu, 19 km od dolu Schwaz Silver Mine a 37 km od letiště v Innsbrucku. Nabízí terasu. Ubytování Bauernhaus Eder Gerda se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Andrea Schiestl

8,8

Haus Andrea Schiestl

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Andrea Schiestl. Haus Andrea Schiestl je prázdninový dům s terasou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi, který se nachází v obci Gerlosberg, 2 km od centra městečka Zell am... Ubytování Haus Andrea Schiestl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

8,7

STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

Ubytování (Hotel) STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz. Tento nově otevřený hotel se nachází v centru historického města Schwaz, v bezprostřední blízkosti sjezdu z dálnice a vlakového nádraží. Hotel STAY. Ubytování STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Einhorn Schaller

8,7

Gasthof Einhorn Schaller

Ubytování (Penzion) Gasthof Einhorn Schaller. Nově zrekonstruovaný Gasthof Einhorn Schaller má tichou polohu v bezprostřední blízkosti řeky Inn v historickém starém městě Schwaz, jen kousek od dálnice... Ubytování Gasthof Einhorn Schaller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Farthofer

Appartement Farthofer

Ubytování (Apartmán) Appartement Farthofer. Boasting pool views, Appartement Farthofer features accommodation with a restaurant and a patio, around 2.4 km from Schwaz Silver Mine. Ubytování Appartement Farthofer se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Wildauhof Alm

Wildauhof Alm

Ubytování (Chata) Wildauhof Alm. Wildauhof Alm se nachází ve Schwazu, 8 km od stříbrného dolu Schwaz. Nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wildauhof Alm se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Gamssprung

Haus Gamssprung

Ubytování (Apartmán) Haus Gamssprung. Haus Gamssprung se nachází v obci Steinberg am Rofan a nabízí restauraci. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Gamssprung se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Süße Wohnung Privatvermieter

Süße Wohnung Privatvermieter

Ubytování (Apartmány) Süße Wohnung Privatvermieter. Süße Wohnung Privatvermieter se nachází ve Schwazu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Süße Wohnung Privatvermieter se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Top Apartment in Zentrumsnähe (Fußläufig)

Top Apartment in Zentrumsnähe (Fußläufig)

Ubytování (Apartmán) Top Apartment in Zentrumsnähe (Fußläufig). Top Apartment in Zentrumsnähe (Fußläufig) se nachází ve Schwazu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Top Apartment in Zentrumsnähe (Fußläufig) se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Evandi - ruhig gelegene Ferienwohnungen am Stadtrand

Apartment Evandi - ruhig gelegene Ferienwohnungen am Stadtrand

Ubytování (Apartmány) Apartment Evandi - ruhig gelegene Ferienwohnungen am Stadtrand. Apartment Evandi - ruhig gelegene Ferienwohnungen am Stadtrand se nachází ve Schwazu, 500 metrů od stříbrného dolu. Ubytování Apartment Evandi - ruhig gelegene Ferienwohnungen am Stadtrand se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Sonnwendhof "Kellerjochblick"

Ferienwohnung Sonnwendhof "Kellerjochblick"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnwendhof "Kellerjochblick". Set in Schwaz, within 1.7 km of Schwaz Silver Mine, Ferienwohnung Sonnwendhof "Kellerjochblick" is an accommodation offering garden views. Ubytování Ferienwohnung Sonnwendhof "Kellerjochblick" se nachází ve městě Schwaz (Rakousko - Tyrolsko).