Hledat

Ubytování

Ubytování město Steinach am Brenner

Ve městě Steinach am Brenner (Rakousko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Steinach am Brenner

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Steinach am Brenner

Ferienhaus Pirchner

9,5

Ferienhaus Pirchner

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Pirchner. Set in Steinach am Brenner in the Tyrol region, Ferienhaus Pirchner has a terrace and mountain views. It is situated 1. Ubytování Ferienhaus Pirchner se nachází ve městě 84a Brenner Straße (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Die 14"

9,4

Ferienwohnung "Die 14"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Die 14". Ferienwohnung „Die 14“ je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný ve Steinachu am Brenner, 1,4 km skiareálu Bergeralm - Steinach am Brenner a lanovky... Ubytování Ferienwohnung "Die 14" se nachází ve městě 71 Brennerstraße (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jäger

9,4

Haus Jäger

Ubytování (Privát) Haus Jäger. Haus Jäger se nachází v obci Steinach am Brenner. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Haus Jäger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ISIS---Ferienwohnung

9,4

ISIS---Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) ISIS---Ferienwohnung. Situated in Steinach am Brenner, less than 1 km from Bergeralmbahn, ISIS---Ferienwohnung features accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front... Ubytování ISIS---Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Wechselberger

9,3

Gästehaus Wechselberger

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Wechselberger. Apartmán Gästehaus Wechselberger se nachází v městyse Steinach am Brenner, 1 km od stanice lanovky Bergeralmbahn, a nabízí výhled na hory a na bazén. Ubytování Gästehaus Wechselberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schneiderhäusl

9,2

Schneiderhäusl

Ubytování (Apartmán) Schneiderhäusl. Apartmán Schneiderhäusl se nachází v lyžařském středisku Steinach am Brenner, nedaleko lanovky Bergeralmbahn a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a přímý... Ubytování Schneiderhäusl se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Maria

8,8

Gästehaus Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus Maria. Gästehaus Maria se nachází ve městě Steinach am Brenner a nabízí velkou zahradu s grilem, ping-pongový stůl a slackline pro sportovně založené hosty. Ubytování Gästehaus Maria se nachází ve městě Erlach 133a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Schützenwirt

8,2

Gasthof Schützenwirt

Ubytování (Aparthotel) Gasthof Schützenwirt. Gasthof Schützenwirt se nachází ve středisku Steinach am Brenner v Tyrolsku, 1,2 km od lanovky Bergeralmbahn. Ubytování Gasthof Schützenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Wipptal

8

JUFA Hotel Wipptal

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Wipptal. JUFA Wipptal Hotel se nachází vedle lyžařského vleku mimo centrum Steinachu am Brenner, mezi Innsbruckem a Brennerským průsmykem. Ubytování JUFA Hotel Wipptal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wilder Mann

7,8

Hotel Wilder Mann

Ubytování (Hotel) Hotel Wilder Mann. Hotel Wilder Mann se nachází v centru města Steinach am Brenner, 30 km od Innsbrucku. Ubytování Hotel Wilder Mann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYA

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYA

Ubytování (Prázdninový dům) Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYA. Situated in Steinach am Brenner, Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYA se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYC

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYC

Ubytování (Prázdninový dům) Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYC. Situated in Steinach am Brenner, Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYC features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYC se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYB

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYB

Ubytování (Prázdninový dům) Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYB. Set in Steinach am Brenner, Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYB offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYB se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements zur Rose

Appartements zur Rose

Ubytování (Apartmány) Appartements zur Rose. Providing garden views, Appartements zur Rose in Steinach am Brenner provides accommodation, a restaurant, free bikes, a fitness centre, a bar and a shared... Ubytování Appartements zur Rose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYC

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYC

Ubytování (Prázdninový dům) Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYC. Located in Steinach am Brenner, Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYC provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYC se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYA

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYA

Ubytování (Prázdninový dům) Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYA. Situated in Steinach am Brenner, Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041003-TYA se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Stylish Apartment close to Innsbruck and Ski/Hiking

Stylish Apartment close to Innsbruck and Ski/Hiking

Ubytování (Apartmán) Stylish Apartment close to Innsbruck and Ski/Hiking. Situated in Steinach am Brenner, 2.3 km from Bergeralmbahn, Stylish Apartment close to Innsbruck and Ski/Hiking features accommodation with a garden, free... Ubytování Stylish Apartment close to Innsbruck and Ski/Hiking se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYB

Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYB

Ubytování (Prázdninový dům) Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYB. Situated in Steinach am Brenner, Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYB features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalets Bergeralm Steinach am Brenner - OTR041004-TYB se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Steinach XL

Steinach XL

Ubytování (Chata) Steinach XL. Steinach XL is set in Steinach am Brenner, 200 metres from Bergeralmbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Steinach XL se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Steinach

Steinach

Ubytování (Chata) Steinach. Steinach is located in the chalet am Brenner, 200 metres from Bergeralmbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Steinach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergeralm Chalets

Bergeralm Chalets

Ubytování (Horské chaty) Bergeralm Chalets. Bergeralm Chalets se nachází v obci Steinach am Brenner, 200 metrů od lanovky Bergeralmbahn, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Bergeralm Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Steinach am Brenner

Město Steinach am Brenner se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Steinach am Brenner.