Hledat

Ubytování

Ubytování město Schönberg im Stubaital

Ve městě Schönberg im Stubaital (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schönberg im Stubaital

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schönberg im Stubaital

Haus Filz

9,4

Haus Filz

Ubytování (Apartmán) Haus Filz. Situated in Schönberg im Stubaital, Haus Filz offers terrace, free WiFi, an ATM, and a tour desk. The apartment has garden views and is 40 km from... Ubytování Haus Filz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Musi Appartements

9,2

Musi Appartements

Ubytování (Apartmán) Musi Appartements. Musi Appartements se nachází v obci Schönberg im Stubaital, 7 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Musi Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnenheim

9

Pension Sonnenheim

Ubytování (Penzion) Pension Sonnenheim. Pension Sonnenheim se nachází 5 minut chůze od centra obce Schönberg im Stubaital. Nabízí Wi-Fi zdarma, snídaně a dětské hřiště. Ubytování Pension Sonnenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stubai

8,8

Hotel Stubai

Ubytování (Hotel) Hotel Stubai. Hotel Stubai se nachází v centru města Schönberg im Stubaital a nabízí klidné pokoje, restauraci, sluneční terasu, posilovnu a restauraci s nabídkou... Ubytování Hotel Stubai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Handl

8,5

Hotel Gasthof Handl

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Handl. Tento tradiční tyrolský rodinný penzion stojí v centru Schönbergu, hned u dálnice A13 u vstupu do Stubaiského údolí, pouhých 12 km od Innsbrucku. Ubytování Hotel Gasthof Handl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Gleins

Holiday home Gleins

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gleins. Situated in Mieders in the Tyrol region, Holiday home Gleins is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Holiday home Gleins se nachází ve městě Schönberg im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F. Located in Schönberg im Stubaital in the Tyrol region, Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F has a balcony. Ubytování Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stolznhof

Stolznhof

Ubytování (Apartmán) Stolznhof. Stolznhof is set in Schönberg im Stubaital. The property is 40 km from Vipiteno and free private parking is featured. Ubytování Stolznhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Melissa

Casa Melissa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Melissa. Set in Schönberg im Stubaital in the Tyrol region, Casa Melissa has a balcony and garden views. Ubytování Casa Melissa se nachází ve městě Schönberg im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F. Set in Schönberg im Stubaital in the Tyrol region, Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F features a balcony. Ubytování Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schönberg im Stubaital

Město Schönberg im Stubaital se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Schönberg im Stubaital.