Hledat

Ubytování

Ubytování město Abfaltersbach

Ve městě Abfaltersbach (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Abfaltersbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Abfaltersbach

Apartment Mitterdorfer

9,5

Apartment Mitterdorfer

Ubytování (Apartmány) Apartment Mitterdorfer. Apartment Mitterdorfer se nachází v Abfaltersbachu na okraji lesa a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a výhledem na okolní hory. Ubytování Apartment Mitterdorfer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Viktoria

9,3

Ferienhaus Viktoria

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Viktoria. Ferienhaus Viktoria se nachází v klidném prostředí mezi městy Lienz a Sillian, 3 km od lyžařského střediska Hochpustertal, a nabízí moderní apartmány s... Ubytování Ferienhaus Viktoria se nachází ve městě Geselhaus 110 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Mitterdorfer

9,3

Residence Mitterdorfer

Ubytování (Penzion) Residence Mitterdorfer. Residence Mitterdorfer se nachází ve městě Abfaltersbach v údolí Puster ve východním Tyrolsku a nabízí sdílený obývací prostor zařízený v tradičním... Ubytování Residence Mitterdorfer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I

Two-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I. Situated in Abfaltersbach in the Tyrol region, Two-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I has a balcony. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Rauchkofel

Ferienwohnung-Rauchkofel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Rauchkofel. Ferienwohnung-Rauchkofel is located in Abfaltersbach. The accommodation is 26 km from Sesto. Ubytování Ferienwohnung-Rauchkofel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnug-Spitzenstein

Ferienwohnug-Spitzenstein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnug-Spitzenstein. Ferienwohnug-Spitzenstein is located in Abfaltersbach. The accommodation is 26 km from Sesto. Ubytování Ferienwohnug-Spitzenstein se nachází ve městě Abfaltersbach 195 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I

Three-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I

Ubytování (Apartmány) Three-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I. Situated in Abfaltersbach in the Tyrol region, Three-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Abfaltersbach I se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Abfaltersbach

Město Abfaltersbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Abfaltersbach.