Hledat

Ubytování

Ubytování město Hippach

Ve městě Hippach (Rakousko) máme celkem 165 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hippach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hippach

Haus Innerspielleiten 576S

9,9

Haus Innerspielleiten 576S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Innerspielleiten 576S. Hotel Innerspielleiten 576S se nachází v obci Hippach, 10 km od lanovky 6er Gerent, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Innerspielleiten 576S se nachází ve městě Hippach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfort Appartements Talbach

9,8

Komfort Appartements Talbach

Ubytování (Apartmán) Komfort Appartements Talbach. The Penkenbahn Cable Car Station is just 4 km from the Komfort Appartements Talbach, which offers ski storage, a well-equipped kitchenette and a balcony... Ubytování Komfort Appartements Talbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dornauer

9,7

Haus Dornauer

Ubytování (Apartmány) Haus Dornauer. Haus Dornauer se nachází pouhých 150 metrů od centra obce Hippach v údolí Zillertal a nabízí velké apartmány s balkonem, infračervenou saunu a lyžárnu. Ubytování Haus Dornauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pfister Maria

9,7

Gästehaus Pfister Maria

Ubytování (Penzion) Gästehaus Pfister Maria. Gästehaus Pfister Maria je penzion situovaný na tichém místě v Hippachu v Zillertalském údolí, jen 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Gästehaus Pfister Maria se nachází ve městě Laimach 78 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wias

9,7

Haus Wias

Ubytování (Apartmán) Haus Wias. Haus Wias se nachází v Hippachu, 5 km od 6er Gerent a 6 km od 6er Unterbergalm. Ubytování Haus Wias se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet Zillertal

9,7

Alpenchalet Zillertal

Ubytování (Apartmány) Alpenchalet Zillertal. Alpenchalet Zillertal se nachází v nadmořské výšce 1 050 metrů v Zillertalských Alpách a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s balkonem nebo terasou, odkud... Ubytování Alpenchalet Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leiten

9,7

Leiten

Ubytování (Apartmán) Leiten. Leiten is situated in Hippach, 13 km from 6er Gerent and 14 km from 6er Unterbergalm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Leiten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Michaela

9,7

Appart Michaela

Ubytování (Apartmán) Appart Michaela. Featuring garden views, Appart Michaela features accommodation with a terrace and a kettle, around 12 km from 6er Gerent. Ubytování Appart Michaela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Bradl

9,6

Apart Bradl

Ubytování (Apartmán) Apart Bradl. Tento apartmán je situován 3,9 km od lanovky 6er Gerent v Hippachu. Jeho součástí je balkon s působivým výhledem na pohoří Zillertalské Alpy. Ubytování Apart Bradl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Breuß

9,6

Haus Breuß

Ubytování (Apartmány) Haus Breuß. Haus Breuß se nachází v obci Hippach, 3 km od lyžařské oblasti Zillertal Arena a lyžařského areálu Zillertal 3000, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Haus Breuß se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mader

9,6

Haus Mader

Ubytování (Apartmán) Haus Mader. Haus Mader se nachází přibližně 10 km od lanovky 6er Gerent. Ubytování Haus Mader se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhof Roswitha

9,6

Almhof Roswitha

Ubytování (Hotel) Almhof Roswitha. Almhof Roswitha se nachází na odlehlém místě, 1400 metrů nad mořem v srdci Zillertalských Alp. Ubytování Almhof Roswitha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kröll

9,6

Landhaus Kröll

Ubytování (Apartmány) Landhaus Kröll. Landhaus Kröll is set in Hippach, 3.3 km from 6er Gerent and 4.4 km from 6er Unterbergalm, in a quiet location with a balcony that offers panoramic views. Ubytování Landhaus Kröll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gletscherblick

9,6

Hotel Gletscherblick

Ubytování (Hotel) Hotel Gletscherblick. Hotel Gletscherblick se nachází 6 km od centra Hippachu v údolí Zillertal a nabízí saunu a prostorné pokoje ve venkovském stylu s balkonem a panoramatickým... Ubytování Hotel Gletscherblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Maria

9,5

Landhaus Maria

Ubytování (Apartmány) Landhaus Maria. Landhaus Maria se nachází v obci Hippach, 3 km od lanovky Horbergbahn a 2 km od lanovky Ramsberglift. Ubytování Landhaus Maria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergkristall

9,5

Hotel Bergkristall

Ubytování (Hotel) Hotel Bergkristall. This quiet family-run hotel on 1.400 metres is set 8 km from the centre of Hippach in the Zillertal Mountains. Ubytování Hotel Bergkristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hippach - Monika Sporer

9,5

Ferienwohnung Hippach - Monika Sporer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hippach - Monika Sporer. Ferienwohnung Hippach - Monika Sporer nabízí ubytování v Hippachu. Jeho součástí je balkon a terasa. Ubytování Ferienwohnung Hippach - Monika Sporer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Steinberger

9,5

Ferienwohnung Steinberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steinberger. Ferienwohnung Steinberger stojí 500 metrů od centra obce Hippach a 3 km od lyžařského areálu Horberg. Ubytování Ferienwohnung Steinberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eder

9,5

Ferienwohnung Eder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eder. Ferienwohnung Eder se nachází v Hippachu, 3,5 km od lanovky 6er Gerent a 4,3 km od lanovky 6er Unterbergalm. Nabízí zahradu s grilem. Ubytování Ferienwohnung Eder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kreidl

9,5

Apartment Kreidl

Ubytování (Apartmán) Apartment Kreidl. Apartment Kreidl se nachází v Hippachu. Nabízí terasu s působivým výhledem na údolí a okolní hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kreidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Nill

9,5

Appartment Nill

Ubytování (Apartmány) Appartment Nill. Appartment Nill has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Hippach, 12 km from 6er Gerent. Ubytování Appartment Nill se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment-Schöser

9,5

Apartment-Schöser

Ubytování (Apartmán) Apartment-Schöser. Apartment-Schöser offers accommodation with solid wood furniture and underfloor heating in Hippach, 2.2 km from Mayrhofen. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartment-Schöser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lukasser

9,4

Gästehaus Lukasser

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Lukasser. Bed and breakfast Gästehaus Lukasser se nachází obci Hippach, 10 minut jízdy autem od jejího centra, stojí v nadmořské výšce 1 500 metrů a nabízí pokoje se... Ubytování Gästehaus Lukasser se nachází ve městě Schwendberg 529 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Daum

9,4

Ferienwohnung Daum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Daum. Ferienwohnung Daum se nachází 5 minut jízdy skibusem od lyžařského areálu Horberg. Nabízí terasu, krásný výhled na hory, Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Ubytování Ferienwohnung Daum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Reinhard

9,4

Apartment Reinhard

Ubytování (Apartmán) Apartment Reinhard. Situated in Hippach, Apartment Reinhard features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Reinhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kashütte

9,4

Kashütte

Ubytování (Apartmány) Kashütte. Kashütte se nachází 1 km od centra města a 2,5 km od lyžařského střediska a lanovky Horbergbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kashütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Neuhaushof

9,3

Ferienwohnungen Neuhaushof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Neuhaushof. Ferienwohnungen Neuhaushof se nachází ve městě Hippach v údolí Zillertal, 5 minut jízdy od centra města a lanovky Hoerbergbahn. Ubytování Ferienwohnungen Neuhaushof se nachází ve městě Hippach (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Gerlinde

9,3

Appartement Gerlinde

Ubytování (Apartmán) Appartement Gerlinde. Tento prostorný apartmán se nachází 700 metrů od obce Hippach v údolí Zillertal a nabízí infračervenou kabinu a velký balkon s panoramatickým výhledem na... Ubytování Appartement Gerlinde se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gruber

9,3

Apartment Gruber

Ubytování (Apartmán) Apartment Gruber. Set in Mühlen, Apartment Gruber offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Elisabeth

9,3

Apart Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Apart Elisabeth. Apartmány Apart Elisabeth se nacházejí v obci Hippach. Ubytování Apart Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Geisler

9,2

Gästehaus Geisler

Ubytování (Penzion) Gästehaus Geisler. Gästehaus Geisler is located in Hippach, just a 2-minute drive away from the Horbergbahn Cable Car, offering rooms with a mountain-view balcony and free... Ubytování Gästehaus Geisler se nachází ve městě Lindenstraße 41 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Apart

9,2

Panorama Apart

Ubytování (Apartmán) Panorama Apart. Panorama Apart se nachází v Hippach, 3,8 km od 6er Gerent a 5 km od Unterbergalm 6er, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panorama Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldegg

9,2

Pension Waldegg

Ubytování (Penzion) Pension Waldegg. Pension Waldegg stojí na klidném místě na okraji lesa v Hippachu v údolí Zillertal, 5 minut jízdy autem nebo skibusem od lyžařského areálu Penken. Ubytování Pension Waldegg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Daum

9,2

Ferienwohnungen Daum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Daum. Ferienwohnungen Daum se nachází ve svahu 2 km nad obcí Hippach, 4 km od lanovky Horberg, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Ferienwohnungen Daum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Alpin

9,2

Apart Alpin

Ubytování (Apartmány) Apart Alpin. Apart Alpin stojí na klidném místě na kopci v Hippachu, 4,1 km od lanovky 6er Gerent. Ubytování Apart Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Alpenblick Ferienschlössl

9,2

Romantik Hotel Alpenblick Ferienschlössl

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Alpenblick Ferienschlössl. Tento 4hvězdičkový hotel je situován 200 metrů od centra obce Hippach v údolí Zillertal, pouhých 5 minut skibusem od lyžařského areálu Penken, a nabízí... Ubytování Romantik Hotel Alpenblick Ferienschlössl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Christina

9,2

Haus Christina

Ubytování (Apartmán) Haus Christina. Located in Hippach in the Ziller Valley, 2 km from the Horberg Ski Area, Haus Christina offers an apartment with a balcony, free WiFi and a fully equipped... Ubytování Haus Christina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Brigitte

9,2

Apart Brigitte

Ubytování (Apartmány) Apart Brigitte. Apart Brigitte is located in the centre of Hippach/Schwendau in the Ziller Valley, a 5-minute drive from the Horbergbahn Cable Car, providing access to... Ubytování Apart Brigitte se nachází ve městě Hippach (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Neue Post

9,2

Hotel Neue Post

Ubytování (Hotel) Hotel Neue Post. Hotel Neue Post se nachází v centru obce Hippach v údolí Zillertal. Ubytování Hotel Neue Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metzgerwirt

9,2

Metzgerwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Metzgerwirt. Metzgerwirt stojí v Hippachu, 6 km od lanovek v Mayerhofenu a nabízí restauraci i ubytování se satelitní TV. Ubytování Metzgerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Daum

9,1

Apartment Daum

Ubytování (Apartmán) Apartment Daum. Apartment Daum in Hippach provides accommodation with free WiFi, 9 km from 6er Gerent and 9 km from 6er Unterbergalm. Ubytování Apartment Daum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garberwirt

9,1

Hotel Garberwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Garberwirt. Garberwirt se nachází 700 metrů od centra města Hippach a nabízí lázeňské centrum s finskou saunou, parní saunou a infračervenou kabinou. Ubytování Hotel Garberwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hundsbichler Zillertal

9,1

Hundsbichler Zillertal

Ubytování (Apartmán) Hundsbichler Zillertal. Hundsbichler Zillertal je vzdálený 5 km od stanice lanovky Horbergbahn. Nabízí velkou střešní terasu a lyžárnu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Hundsbichler Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anna

9,1

Apartment Anna

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna. Featuring garden views, Apartment Anna features accommodation with a balcony and a kettle, around 12 km from 6er Gerent. Ubytování Apartment Anna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schöser

9,1

Haus Schöser

Ubytování (Apartmány) Haus Schöser. Haus Schöser se nachází v Hippachu v údolí Zillertal, v nadmořské výšce 1 200 metrů, a nabízí panoramatický výhled na Zillertalské Alpy. Ubytování Haus Schöser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zillertaler Weinstadl

9

Zillertaler Weinstadl

Ubytování (Hotel) Zillertaler Weinstadl. Penzion Zillertaler Weinstadl se nachází v centru obce Hippach v údolí Zillertal a nabízí saunu a parní lázeň. Ubytování Zillertaler Weinstadl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Eben

9

Haus Eben

Ubytování (Apartmány) Haus Eben. Haus Eben se nachází v obci Hippach am Schwendberg, 7 km od lyžařského vleku, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, zahradu s grilem a... Ubytování Haus Eben se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhotel Neuwirt

9

Ferienhotel Neuwirt

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Neuwirt. Ferienhotel Neuwirt se nachází na klidném místě v obci Hippach v údolí Zillertal, pouhých 800 metrů od lyžařského areálu Mayrhofen-Finkenberg-Tux. Ubytování Ferienhotel Neuwirt se nachází ve městě Dorf 138 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Wolke 7

9

Villa Wolke 7

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Wolke 7. Villa Wolke 7 se nachází v Hippachu, 4 km od lanovky 6er Gerent, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a... Ubytování Villa Wolke 7 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatpension Leo

9

Privatpension Leo

Ubytování (Penzion) Privatpension Leo. Situated in Hippach, 4.3 km from 6er Gerent, Privatpension Leo boasts a sauna and ski storage space. Free private parking is available on site. Ubytování Privatpension Leo se nachází ve městě Hippach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahotel Schwendbergerhof

8,9

Panoramahotel Schwendbergerhof

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Schwendbergerhof. Offering panoramic views over the Zillertal Alps and the Ziller Valley, Panoramahotel Schwendbergerhof is 4 km from the Horbergbahn cable car. Ubytování Panoramahotel Schwendbergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Hippach

Město Hippach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 165 hotelů a ubytování ve městě Hippach.