Hledat

Ubytování

Ubytování město Jerzens

Ve městě Jerzens (Rakousko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jerzens

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jerzens

Ferienwohnung Stuibenfall

10

Ferienwohnung Stuibenfall

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stuibenfall. Tento apartmán se nachází v Jerzensu, 1,1 km od lanovky Hochzeigerbahn a 2,1 km od lanovky Panoramabahn. Ubytování Ferienwohnung Stuibenfall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schultes Evelyn

9,9

Schultes Evelyn

Ubytování (Apartmán) Schultes Evelyn. Featuring a garden and a terrace, Schultes Evelyn offers accommodation in Jerzens with free WiFi and garden views. Ubytování Schultes Evelyn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Wechselberger

9,9

Ferienwohnung Wechselberger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wechselberger. Ferienwohnung Wechselberger features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Jerzens. Ubytování Ferienwohnung Wechselberger se nachází ve městě Jerzens (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Gritsch

9,9

Ferienwohnung Gritsch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gritsch. Boasting a patio with lake views, and a garden and ski-to-door access, Ferienwohnung Gritsch can be found in Jerzens, close to Kalbenalmlift and 600 metres... Ubytování Ferienwohnung Gritsch se nachází ve městě Jerzens (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schöpf

9,8

Ferienwohnungen Schöpf

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schöpf. Surrounded by the Pitztal Alps, Ferienwohnungen Schöpf is situated in a quiet location, just 2 km from the Hochzeiger Ski Area. Ubytování Ferienwohnungen Schöpf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Auer

9,8

Appartement Auer

Ubytování (Apartmány) Appartement Auer. Just a 5-minute walk from the Hochzeiger Ski Area, Appartement Auer offers a garden with a furnished terrace and a private ski storage room with a ski boot... Ubytování Appartement Auer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gschlössle Ferienwohnungen

9,8

Gschlössle Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Gschlössle Ferienwohnungen. Gschlössle Ferienwohnungen se nachází v obci Jerzens, na slunném svahu s výhledem do údolí Pitztal, a nabízí komfortní apartmány s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Gschlössle Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Auer

9,7

Haus Auer

Ubytování (Apartmány) Haus Auer. Haus Auer se nachází na klidném místě, pouhých 500 metrů od lyžařského střediska Hochzeiger a 3 km od centra obce Jerzens. Ubytování Haus Auer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alpinae Jerzens

9,7

Apart Alpinae Jerzens

Ubytování (Apartmán) Apart Alpinae Jerzens. Alpinae Jerzens nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplaceným parkovištěm v centru města Jerzens, 900 metrů od lanovky Hochzeigerbahn, 2 km od lanovky... Ubytování Apart Alpinae Jerzens se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hackl

9,7

Haus Hackl

Ubytování (Apartmán) Haus Hackl. Offering apartments with mountain-views and free Wi-Fi, Haus Hackl maintains a quiet location a 5-minute walk from the centre of Jerzens in the Pitze River... Ubytování Haus Hackl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Walch

9,6

Haus Walch

Ubytování (Apartmán) Haus Walch. Haus Walch is situated within a range of 5 km from the village centre of Jerzens and the Hochzeiger Ski Area, and the Pitztal Glacier can be reached in 20... Ubytování Haus Walch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gertrud

9,6

Haus Gertrud

Ubytování (Apartmán) Haus Gertrud. Haus Gertrud in Jerzens is a self-catering accommodation featuring a terrace with mountain views, located 600 metres from the Hochzeiger Cable Car. Ubytování Haus Gertrud se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenapart Walch

9,6

Alpenapart Walch

Ubytování (Apartmány) Alpenapart Walch. Alpenapart Walch je apartmánový dům situovaný v osadě Wiesle. Nabízí zahradu, terasu a dětské hřiště se skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. Ubytování Alpenapart Walch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jerzner Hof

9,6

Hotel Jerzner Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Jerzner Hof. Set on a sunny high plateau above the Pitz Valley, Hotel Jerzner Hof overlooks the scenic town of Jerzens. Ubytování Hotel Jerzner Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Plattner

9,6

Ferienwohnung Plattner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Plattner. Ferienwohnung Plattner se nachází v obci Jerzens, 80 metrů od zastávky bezplatného skibusu, 1,1 km od lanovky Hochzeigerbahn a 2,2 km od lanovky... Ubytování Ferienwohnung Plattner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Edelweiß

9,6

Haus Edelweiß

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Edelweiß. Featuring a garden, Haus Edelweiß is situated in Jerzens. Located around 800 metres from Hochzeigerbahn, the bed and breakfast is also is 2. Ubytování Haus Edelweiß se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Lederle

9,6

Ferienwohnung Lederle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lederle. Ferienwohnung Lederle se nachází 2 km od centra obce Jerzens a lyžařského areálu Hochzeiger a je obklopen rakouskými Alpami. Ubytování Ferienwohnung Lederle se nachází ve městě Jerzens (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Romantica

9,6

Hotel Pension Romantica

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Romantica. The Hotel Pension Romantica enjoys an elevated position above Jerzens in the Pitztal valley. Ubytování Hotel Pension Romantica se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Köhler

9,5

Pension Köhler

Ubytování (Penzion) Pension Köhler. Tento tradiční penzion se nachází 2 km od obce Jerzens a nabízí panoramatický výhled na hory, lounge bar a vlastní restauraci. Ubytování Pension Köhler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Reinstadler

9,5

Ferienwohnung Reinstadler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Reinstadler. Offering panoramic views of the village and the surrounding mountains, Ferienwohnung Reinstadler is an apartment located in Jerzens, a 5-minute walk from... Ubytování Ferienwohnung Reinstadler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Bergblick

9,5

Ferienhaus Bergblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bergblick. Ferienhaus Berblick se nachází 200 metrů od centra obce Jerzens, pouhých 20 metrů od bezplatného autobusu do lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Ferienhaus Bergblick se nachází ve městě Dorf 50 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpen-Royal

9,5

Hotel Alpen-Royal

Ubytování (Hotel) Hotel Alpen-Royal. Hotel Alpen-Royal se nachází v Jerzens přímo u sjezdovek v lyžařské oblasti Hochzeiger. Ubytování Hotel Alpen-Royal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kirschner

9,5

Haus Kirschner

Ubytování (Penzion) Haus Kirschner. Haus Kirschner se nachází v centru obce Jerzens, pouhých 70 metrů od zastávky skibusu do lyžařských oblastí Hochzeiger a ledovce Pitztaler. Ubytování Haus Kirschner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Auderer

9,4

Ferienwohnung Auderer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Auderer. Ferienwohnung Auderer, a property with a terrace, is situated in Jerzens, 80 metres from Kalbenalmlift, 800 metres from Lisslift, as well as 800 metres... Ubytování Ferienwohnung Auderer se nachází ve městě 217 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästeheim Lederle

9,4

Gästeheim Lederle

Ubytování (Penzion) Gästeheim Lederle. Penzion Gästeheim Lederle se nachází 200 metrů od centra Jerzensu a 3 km od lyžařského areálu Hochzeiger s úschovnou lyží. Ubytování Gästeheim Lederle se nachází ve městě Außergasse 191 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rimml

9,3

Haus Rimml

Ubytování (Apartmán) Haus Rimml. Haus Rimml is quietly located in Jerzens, 900 metres from the Hochzeigerbahn Cable Car, offering an apartment with a balcony providing views of the village... Ubytování Haus Rimml se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Holzknecht

9,3

Ferienwohnung Holzknecht

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Holzknecht. Apartmán Ferienwohnung Holzknecht se nachází v obci Jerzens, 2,9 km od lyžařského vleku Zollbergliftu, a nabízí gril, zahradu, terasu i zdarma dostupné... Ubytování Ferienwohnung Holzknecht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästeheim Hackl

9,3

Gästeheim Hackl

Ubytování (Apartmán) Gästeheim Hackl. Apartmán Gästeheim Hackl s balkonem s výhledem na hory se nachází ve vesnici Jerzens, 3 km od lanovky Hochzeiger. Ubytování Gästeheim Hackl se nachází ve městě Jerzens 43 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nancy

9,3

Ferienwohnung Nancy

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Nancy. Ferienwohnung Nancy se nachází v obci Jerzens, 1,7 km od lanovky Hochzeigerbahn a 2,7 km od lanovky Panoramabahn. Ubytování Ferienwohnung Nancy se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Voltolini

9,2

Apart Voltolini

Ubytování (Apartmány) Apart Voltolini. Apart Voltolini se nachází 500 metrů od lyžařského areálu Hochzeiger a centra města Jerzens, a nabízí moderní apartmán s bezplatným Wi-Fi a zahradu s... Ubytování Apart Voltolini se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rottensteiner Sybille

9,2

Rottensteiner Sybille

Ubytování (Apartmán) Rottensteiner Sybille. Apartmán Rottensteiner Sybille se nachází v zahradě 400 metrů od centra obce Jerzens, 4 km od skiareálu Hochzeiger, a nabízí lyžárnu se sušákem na lyžařské... Ubytování Rottensteiner Sybille se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Raich

9,1

Landhaus Raich

Ubytování (Farma) Landhaus Raich. Landhaus Raich The guest house is located in the centre of Jerzen, 20 metres from skiing and hiking possibilities. Ubytování Landhaus Raich se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brigitte

9,1

Haus Brigitte

Ubytování (Penzion) Haus Brigitte. Situated on a hillside, a 5-minute walk from the centre of Jerzens, Haus Brigitte offers accommodation units with free WiFi and a flat-screen satellite TV. Ubytování Haus Brigitte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Resi

9,1

Gästehaus Resi

Ubytování (Penzion) Gästehaus Resi. Gästehaus Resi se nachází na klidném místě v Jerzens v údolí Pitztal. Ubytování Gästehaus Resi se nachází ve městě Dorf 22 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Venetblick

9

Hotel Venetblick

Ubytování (Hotel) Hotel Venetblick. Hotel Venetblick is located on a sunny plateau in Jerzens in the central Pitz Valley, right next to the Hochzeiger Cable Car. Ubytování Hotel Venetblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Andy 4s

8,9

Hotel Andy 4s

Ubytování (Aparthotel) Hotel Andy 4s. Hotel Andy 4s v Jerzensu nabízí ubytování s výhledem na hory, restaurací, barem, venkovním bazénem, fitness centrem a bezplatným půjčením jízdních kol. Ubytování Hotel Andy 4s se nachází ve městě Jerzens (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuner Christa

8,8

Neuner Christa

Ubytování (Apartmán) Neuner Christa. Neuner Christa se nachází v obci Jerzens, 4 km od lyžařského vleku Hochzeigerbahn. Ubytování Neuner Christa se nachází ve městě Jerzens (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schmid Sieglinde

8,8

Schmid Sieglinde

Ubytování (Apartmány) Schmid Sieglinde. Schmid Sieglinde se nachází v obci Jerzens, 1,1 km od lanovky Hochzeigerbahn. K lanovce Panoramabahn je to 2,1 km. Ubytování Schmid Sieglinde se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Auderer Robert

8,6

Ferienwohnung Auderer Robert

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Auderer Robert. Ferienwohnung Auderer Robert is a self-catering accommodation located in Jerzens, 3 km from Hochzeigerbahn and 7 km from Panoramabahn cable cars. Ubytování Ferienwohnung Auderer Robert se nachází ve městě Dorf 169 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Hochzeigerhaus

8,6

Berggasthof Hochzeigerhaus

Ubytování (Hotel) Berggasthof Hochzeigerhaus. Situated at 1,900 metres above sea level on the Hochzeiger Mountain, Berggasthof Hochzeigerhaus offers panoramic views of the Tyrolean Alps. Ubytování Berggasthof Hochzeigerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hubertus

8,5

Haus Hubertus

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Hubertus. Haus Hubertus se nachází se 500 metrů od centra obce Jerzens, 4 minuty jízdy od lyžařského areálu Hochzeiger a 20 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Jagerhof

8,5

Pension Jagerhof

Ubytování (Penzion) Pension Jagerhof. Pension Jagerhof se nachází v centru obce Jerzens, 3 km od lyžařských vleků Hochzeiger a hned vedle zastávky skibusu. Ubytování Pension Jagerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wohlfarter

8,4

Ferienwohnung Wohlfarter

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wohlfarter. Apartmán Ferienwohnung Wohlfarter se nachází 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Hochzeiger, 20 km od ledovce Pitztaler Gletscher, a nabízí 6 ložnic... Ubytování Ferienwohnung Wohlfarter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Alpin - Moments

8,4

Panorama Alpin - Moments

Ubytování (Hotel) Panorama Alpin - Moments. Hotel Panorama Alpin je obklopen Alpami a nachází se vysoko nad obcí Jerzens v tyrolském údolí Pitztal. Ubytování Panorama Alpin - Moments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Machls Ferienwohnungen

8,3

Machls Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Machls Ferienwohnungen. Machls Ferienwohnungen se nachází 350 metrů od centra Jerzensu a 4 minuty jízdy od lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Machls Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rottensteiner

8,2

Haus Rottensteiner

Ubytování (Apartmán) Haus Rottensteiner. Offering free WiFi and garden views, Haus Rottensteiner is an accommodation situated in Jerzens. Located 3. Ubytování Haus Rottensteiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Lammwirt

8,1

Hotel Lammwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Lammwirt. Hotel Lammwirt spravuje již po 3 generace stejná rodina. Nachází se v tradičním alpském domě v obci Jerzens v Pitztalském údolí. Ubytování Hotel Lammwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

s`Geadlers

8,1

s`Geadlers

Ubytování (Apartmán) s`Geadlers. Boasting garden views, s`Geadlers provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.3 km from Kalbenalmlift. Ubytování s`Geadlers se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenfriede

7,9

Hotel Alpenfriede

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenfriede. Hotel Alpenfriede se nachází v malé obci Jerzens v údolí Pitztal. Nabízí pohodlně zařízené pokoje s balkonem, satelitní TV a posezením. Ubytování Hotel Alpenfriede se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mattle

Ferienwohnung Mattle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mattle. Ferienwohnung Mattle is located 3 km from the centre of Jerzens, and just 7 walking minutes from the Hochzeiger Ski Area. Ubytování Ferienwohnung Mattle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sonneck Hochzeiger

Sonneck Hochzeiger

Ubytování (Apartmány) Sonneck Hochzeiger. Located at 1,450 metres above sea level in the Pitz Valley, Sonneck Hochzeiger is just 25 metres from the Hochzeiger Ski Lift. Ubytování Sonneck Hochzeiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Jerzens

Město Jerzens se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Jerzens.