Hledat

Ubytování

Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit Apartmán

14 Gschwendt, 6075 Tulfes, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit. Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für se nachází v obci Tulfes v Tyrolsku. Ihre Auszeit má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit

Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ihre Auszeit má terasu a výhled do zahrady. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na letiště Innsbruck je to 15 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für se nachází v obci Tulfes v Tyrolsku. Ubytování je vzdálené 29 km od Mittenwaldu a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Gschwendtalm Tirol - stojí 43 km od Garmisch-Partenkirchenu a 11 km od Innsbrucku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Gschwendt

Pilznerhof

9,3

Pilznerhof

Ubytování (Apartmány) Pilznerhof. Hotel Pilznerhof se nachází pouhých 200 metrů od jezera Wolfgangsee. Nabízí pokoje s výhledem na jezero a na hory a zahradu s posezením a grilem. Ubytování Pilznerhof se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primushäusl

9,2

Primushäusl

Ubytování (Apartmány) Primushäusl. Primushäusl nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a bezplatné parkování. Nachází se ve Stroblu v regionu Salzburk. Denně se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Primushäusl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Regina

9

Haus Regina

Ubytování (Aparthotel) Haus Regina. Haus Regina se nachází v obci Abersee bei Strobl a nabízí vlastní soukromou pláž u 1 km vzdáleného jezera Wolfgangsee. Ubytování Haus Regina se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Wiesenhof

8,4

Gasthof Wiesenhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Wiesenhof. Gasthof Wiesenhof se nachází 15 minut chůze od břehu jezera Wolfgangsee v oblasti Solné komory a může se pochlubit výhledem na malebné okolní hory. Ubytování Gasthof Wiesenhof se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Linderhof

7,4

Gästehaus Linderhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Linderhof. Gästehaus Linderhof se nachází na klidném místě u jezera Wolfgangsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gästehaus Linderhof se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 rooms in the Villa Filou

2 rooms in the Villa Filou

Ubytování (Vila) 2 rooms in the Villa Filou. Providing free WiFi, the property also has a garden and a terrace. The villa also includes 2 bathrooms. Ubytování 2 rooms in the Villa Filou se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko).

Filou

Filou

Ubytování (Privát) Filou. Filou is situated in Schrems bei Frohnleiten and offers a garden and a terrace. Ubytování Filou se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)