Hledat

Ubytování

Salcbursko

V regionu Salcbursko (Rakousko) máme celkem 7283 hotelů a ubytování.

Pro region Salcbursko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zell am See (453), Saalbach Hinterglemm (434), Salcburk (373), Kaprun (311), Flachau (299), Wagrain (256), Bad Hofgastein (214), Bad Gastein (198), Piesendorf (192), Neukirchen am Großvenediger (171). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Salcbursko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Salcbursko

Ferienhaus Laimerbauer

10

Ferienhaus Laimerbauer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Laimerbauer. Ferienhaus Laimerbauer se nachází ve Faistenau a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Ferienhaus Laimerbauer se nachází ve městě Faistenau (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Ematberg

10

Ferienhaus Ematberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ematberg. Ferienhaus Ematberg se nachází v Niedernsillu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled na hory. 12 km od Zell am See. Ubytování Ferienhaus Ematberg se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Sonnenhütte

10

Sonnenhütte

Ubytování (Chata) Sonnenhütte. Sonnenhütte se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 33 km daleko. Ubytování Sonnenhütte se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit

10

Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit

Ubytování (Apartmán) Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit. Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für se nachází v obci Tulfes v Tyrolsku. Ihre Auszeit má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Gschwendtalm Tirol - Luxus-Apartment für Ihre Auszeit se nachází ve městě Gschwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienappartement am Leisnitzbach

10

Ferienappartement am Leisnitzbach

Ubytování (Apartmány) Ferienappartement am Leisnitzbach. Situated in Tamsweg, 28 km from Obertauern, Ferienappartement am Leisnitzbach features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienappartement am Leisnitzbach se nachází ve městě Mitschegasse 18 (Rakousko - Salcbursko).

Haus Greet

10

Haus Greet

Ubytování (Apartmány) Haus Greet. Haus Greet se nachází ve městě Muhr a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Greet se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gruber

10

Haus Gruber

Ubytování (Apartmány) Haus Gruber. Nachází se v Altenmarkt iHaus Gruber se nachází v salcburském regionu m Pongau a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Haus Gruber se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Tritscher

10

Ferienwohnung Tritscher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Tritscher. Ferienwohnung Tritscher se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer. Schönau am Königssee leží 22 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Tritscher se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Chaletdorf am Sonnenhang

10

Chaletdorf am Sonnenhang

Ubytování (Apartmány) Chaletdorf am Sonnenhang. Chaletdorf am Sonnenhang se nachází v Neukirchenu am Großvenediger, 3,7 km od Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chaletdorf am Sonnenhang se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Tauernblick Top 7

10

Apartment Tauernblick Top 7

Ubytování (Apartmány) Apartment Tauernblick Top 7. Apartment Tauernblick Top 7 se nachází v Kaprunu, 5 km od Kitzsteinhorn, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartment Tauernblick Top 7 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Bauernhof Lehengut

10

Bauernhof Lehengut

Ubytování (Prázdninové domy) Bauernhof Lehengut. Bauernhof Lehengut se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí restauraci a terasu. Schönau am Königssee leží 24 km daleko. Ubytování Bauernhof Lehengut se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3

10

AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3

Ubytování (Apartmány) AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3. AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 nabízí ubytování s terasou v Mauterndorfu, 5 km od hradu Mauterndorf a 6 km od Grosseck-Speiereck. Ubytování AlmApARTment Mauterndorf Pichl 9-3 se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Alpen Chalet Eben

10

Alpen Chalet Eben

Ubytování (Chata) Alpen Chalet Eben. Prostorný a moderní apartmán Alpen Chalet Eben se nachází pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Monte Popolo a umožňuje dojet na lyžích až ke vchodu. Ubytování Alpen Chalet Eben se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Almliesl HOLL-556

10

Almliesl HOLL-556

Ubytování (Prázdninový dům) Almliesl HOLL-556. Boasting a spa bath, Almliesl HOLL-556 is set in Hollersbach im Pinzgau. This holiday home features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Almliesl HOLL-556 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Kitzbüheler Alpenlodge Top A8

10

Kitzbüheler Alpenlodge Top A8

UbytováníKitzbüheler Alpenlodge Top A8. Kitzbüheler Alpenlodge Top A8 se nachází v Mittersillu, 25 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 27 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Kitzbüheler Alpenlodge Top A8 se nachází ve městě Mittersill (Rakousko - Salcbursko).

Mountain Lodge Leogang - Top3

10

Mountain Lodge Leogang - Top3

UbytováníMountain Lodge Leogang - Top3. Nachází se v Leogangu, pouhých 27 km od Zell am Mountain Lodge Leogang - Top3 nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Mountain Lodge Leogang - Top3 se nachází ve městě Leogang (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bauer Appartment I mit Balkon

10

Haus Bauer Appartment I mit Balkon

UbytováníHaus Bauer Appartment I mit Balkon. Haus Bauer Appartment I mit Balkon se nachází v Mariapfarru, 42 km od KLH-Areny, a nabízí saunu. 5,6 km od hradu Mauterndorf. Ubytování Haus Bauer Appartment I mit Balkon se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Steger

10

Ferienwohnung Steger

UbytováníFerienwohnung Steger. Ferienwohnung Steger nabízí ubytování s výhledem na jezero v Mattsee, 20 km od salcburského hlavního nádraží a 21 km od zámku Mirabell. Ubytování Ferienwohnung Steger se nachází ve městě Mattsee (Rakousko - Salcbursko).

Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden

10

Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden

UbytováníCosy Apartment in Annaberg with Private Garden. Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden se nachází v Annaberg i. Ubytování Cosy Apartment in Annaberg with Private Garden se nachází ve městě Annaberg (Rakousko - Salcbursko).

Ebster Wolfgang

10

Ebster Wolfgang

UbytováníEbster Wolfgang. Ebster Wolfgang se nachází v Kleinarlu, pouhých 37 km od Eisriesenweltu Werfen, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Ebster Wolfgang se nachází ve městě Kleinarl (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Talblick

10

Apartment Talblick

UbytováníApartment Talblick. Ubytování v Sankt Michael iApartment Talblick se nachází pouhých 42 km od římského muzea Teurnia a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Apartment Talblick se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Altstadt-App. Domblick!

10

Altstadt-App. Domblick!

UbytováníAltstadt-App. Domblick!. Altstadt-App nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Domblick! Ubytování Altstadt-App. Domblick! se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Alpenglück - Hinterthal

10

Alpenglück - Hinterthal

UbytováníAlpenglück - Hinterthal. Alpenglück - Hinterthal se nachází v Hinterthalu a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenglück - Hinterthal se nachází ve městě Hinterthal (Rakousko - Salcbursko).

Alpin & Seeresort Penthouse 21 - by Alpen Apartments

10

Alpin & Seeresort Penthouse 21 - by Alpen Apartments

UbytováníAlpin & Seeresort Penthouse 21 - by Alpen Apartments. Alpin & Seeresort se nachází 49 km od vlakového nádraží Bad Gastein. Penthouse 21 - by Alpen Apartments nabízí ubytování v Zell. Ubytování Alpin & Seeresort Penthouse 21 - by Alpen Apartments se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Residence Alpin - TOP 5

10

Residence Alpin - TOP 5

UbytováníResidence Alpin - TOP 5. Residence Alpin - TOP 5 se nachází v Kaprunu v Salcbursku, nedaleko hradu Kaprun. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Alpin - TOP 5 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Waldplatzl

10

Appartement Waldplatzl

UbytováníAppartement Waldplatzl. Appartement Waldplatzl se nachází v Altenmarktu im Pongau, 33 km od Eisriesenweltu Werfen, 27 km od vlakového nádraží Bischofshofen a 28 km od... Ubytování Appartement Waldplatzl se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Haus Kitzblick XL

10

Haus Kitzblick XL

UbytováníHaus Kitzblick XL. Haus Kitzblick XL se nachází 2,9 km od hradu Kaprun a 10 km od vlakového nádraží Zell am See. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Haus Kitzblick XL se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Gutshof Seenland

10

Gutshof Seenland

UbytováníGutshof Seenland. Gutshof Seenland has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Seekirchen am Wallersee, 18 km from Messezentrum Exhibition Center. Ubytování Gutshof Seenland se nachází ve městě Seekirchen am Wallersee (Rakousko - Salcbursko).

Hausebengut

10

Hausebengut

UbytováníHausebengut. Hausebengut se nachází na klidném místě, 8 km od centra města Gastein a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a sluneční terasou s výhledem na... Ubytování Hausebengut se nachází ve městě Bad Gastein (Rakousko - Salcbursko).

Tauernsuites Uttendorf by Mimi

10

Tauernsuites Uttendorf by Mimi

UbytováníTauernsuites Uttendorf by Mimi. Tauernsuites Uttendorf by Mimi se nachází v Uttendorfu, 36 km od kasina Kitzbuhel a 37 km od vodopádů Krimml. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Tauernsuites Uttendorf by Mimi se nachází ve městě Uttendorf (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus in Gemeinde Viehhofen mit Garten und Grill

10

Ferienhaus in Gemeinde Viehhofen mit Garten und Grill

UbytováníFerienhaus in Gemeinde Viehhofen mit Garten und Grill. Ferienhaus für 14 Personen ca 120 m in Viehhofen, Salzburger Land Pinzgau se nachází ve Viehhofenu, pouhých 18 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a... Ubytování Ferienhaus in Gemeinde Viehhofen mit Garten und Grill se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement

10

Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement

Ubytování (Apartmány) Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement. Ubytování v Annaberg im Lammertal v Salcbursku a Dachstein West jsou vzdálené 3,3 kmBio Bauernhof Oberhinterberg Appartement nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement se nachází ve městě Annaberg (Rakousko - Salcbursko).

Reithgut

10

Reithgut

Ubytování (Apartmán) Reithgut. Reithgut se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Reithgut se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Panorama Alpendorf

10

Panorama Alpendorf

Ubytování (Apartmán) Panorama Alpendorf. Panorama Alpendorf se nachází asi 2,4 km od Lichtenštejnské soutěsky a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Panorama Alpendorf se nachází ve městě Sankt Johann im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Amadeus

10

Chalet Amadeus

Ubytování (Chata) Chalet Amadeus. Chalet Amadeus se nachází v Piesendorfu a nabízí zahradu, gril a terasu. 49 km od Bad Reichenhallu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Amadeus se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

FESH LIVING

10

FESH LIVING

Ubytování (Apartmány) FESH LIVING. FESH LIVING se nachází v Piesendorfu, 6 km od Zell am See, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování FESH LIVING se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartments M&M Göpplerbauer

10

Apartments M&M Göpplerbauer

Ubytování (Apartmány) Apartments M&M Göpplerbauer. Apartmány M&M Göpplerbauer s výhledem na hory se nacházejí v obci Piesendorf. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments M&M Göpplerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Kuschelzeit Jansenbichl

10

Appartement Kuschelzeit Jansenbichl

Ubytování (Apartmány) Appartement Kuschelzeit Jansenbichl. Appartement Kuschelzeit Jansenbichl se nachází ve Wagrainu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Appartement Kuschelzeit Jansenbichl se nachází ve městě Vorderkleinarl (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Ski & Golf Top 6

10

Apartment Ski & Golf Top 6

Ubytování (Apartmány) Apartment Ski & Golf Top 6. Apartment Ski & Golf Top 6 se nachází v Kaprunu, 800 metrů od hradu Kaprun, 1 km od wellness centra Tauern Spa World a 6 km od Kitzsteinhorn. Ubytování Apartment Ski & Golf Top 6 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Top 6

10

Apartment Top 6

Ubytování (Apartmány) Apartment Top 6. Apartment Top 6 se nachází ve Viehhofenu v Salcbursku a nabízí terasu. 41 km od Bad Reichenhallu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Top 6 se nachází ve městě Viehhofen (Rakousko - Salcbursko).

ALM CHALET

10

ALM CHALET

Ubytování (Chata) ALM CHALET. ALM CHALET se nachází v Annabergu a nabízí vířivku.Jsem Lammertal. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ALM CHALET se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Kröll

10

Ferienwohnung Kröll

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Kröll. Ferienwohnung Kröll se nachází v Mittersillu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled na hory. 19 km od Kitzbühelu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Kröll se nachází ve městě Mittersill (Rakousko - Salcbursko).

Residence Alpin Kaprun - Top 6

10

Residence Alpin Kaprun - Top 6

Ubytování (Apartmán) Residence Alpin Kaprun - Top 6. Residence Alpin Kaprun - Top 6 se nachází v Kaprunu v Salcbursku, nedaleko hradu Kaprun a wellness centra Tauern Spa World. Ubytování Residence Alpin Kaprun - Top 6 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Röck IV

10

Apartment Röck IV

UbytováníApartment Röck IV. Apartment Röck IV se nachází v Neukirchenu am Großvenediger, 11 km od vodopádů Krimml, 40 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 41 km od kasina... Ubytování Apartment Röck IV se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Ski&Nature "Moserkopf"

10

Apartment Ski&Nature "Moserkopf"

UbytováníApartment Ski&Nature "Moserkopf". Apartment Ski&Nature "Moserkopf" se nachází v Mauterndorfu, 47 km od KLH-Areny. V okolí se můžete věnovat lyžování. 700 metrů od hradu Mauterndorf. Ubytování Apartment Ski&Nature "Moserkopf" se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartment App-1 by Interhome

10

Apartment App-1 by Interhome

UbytováníApartment App-1 by Interhome. Apartment App-1 by Interhome se nachází asi 25 km od vodopádů Krimml a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Apartment App-1 by Interhome se nachází ve městě Hollersbach im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Apartment CityXpress TOP 18 - near ski lift and town

10

Apartment CityXpress TOP 18 - near ski lift and town

UbytováníApartment CityXpress TOP 18 - near ski lift and town. Apartment CityXpress TOP 18 - near ski lift and town se nachází v Zell am See, 4,3 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 48 km od vlakového nádraží... Ubytování Apartment CityXpress TOP 18 - near ski lift and town se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus SCHWEIZER Hof

10

Ferienhaus SCHWEIZER Hof

UbytováníFerienhaus SCHWEIZER Hof. Ferienhaus SCHWEIZER Hof se nachází v Tamswegu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus SCHWEIZER Hof se nachází ve městě Tamsweg (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Lackner

10

Appartement Lackner

UbytováníAppartement Lackner. Appartement Lackner se nachází v obci Filzmoos, 37 km od lanovky Eisriesenwelt Werfen a 17 km od lanovky Dachstein Skywalk. Ubytování Appartement Lackner se nachází ve městě Filzmoos (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování v městech regionu Salcbursko

Ubytování v městech regionu Salcbursko

Ubytování v regionu Salcbursko - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 7283 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Salcbursko.

Pro region Salcbursko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zell am See (453), Saalbach Hinterglemm (434), Salcburk (373), Kaprun (311), Flachau (299), Wagrain (256), Bad Hofgastein (214), Bad Gastein (198), Piesendorf (192), Neukirchen am Großvenediger (171). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Salcbursko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Alpen Chalet Eben (10*), Almliesl HOLL-556 (10*), Ferienappartement am Leisnitzbach (10*), Apartments M&M Göpplerbauer (10*), Auerbauer (10*), Biobauernhof Gast (10*), Tauern Relax Lodges by we rent (10*), APART Forellenhof (10*), Schwarzenbacher (10*), Free Yourself Farm (10*).

Region Salcbursko může být skvělým místem pro strávení dovolené.