Hledat

Ubytování

Salcbursko

V regionu Salcbursko (Rakousko) máme celkem 7283 hotelů a ubytování.

Pro region Salcbursko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zell am See (453), Saalbach Hinterglemm (434), Salcburk (373), Kaprun (311), Flachau (299), Wagrain (256), Bad Hofgastein (214), Bad Gastein (198), Piesendorf (192), Neukirchen am Großvenediger (171). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Salcbursko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Salcbursko

Alpen Chalet Eben

10

Alpen Chalet Eben

Ubytování (Chata) Alpen Chalet Eben. Prostorný a moderní apartmán Alpen Chalet Eben se nachází pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Monte Popolo a umožňuje dojet na lyžích až ke vchodu. Ubytování Alpen Chalet Eben se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl HOLL-556

10

Almliesl HOLL-556

Ubytování (Prázdninový dům) Almliesl HOLL-556. Boasting a spa bath, Almliesl HOLL-556 is set in Hollersbach im Pinzgau. This holiday home features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Almliesl HOLL-556 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement am Leisnitzbach

10

Ferienappartement am Leisnitzbach

Ubytování (Apartmány) Ferienappartement am Leisnitzbach. Situated in Tamsweg, 28 km from Obertauern, Ferienappartement am Leisnitzbach features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienappartement am Leisnitzbach se nachází ve městě Mitschegasse 18 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments M&M Göpplerbauer

10

Apartments M&M Göpplerbauer

Ubytování (Apartmány) Apartments M&M Göpplerbauer. Apartmány M&M Göpplerbauer s výhledem na hory se nacházejí v obci Piesendorf. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments M&M Göpplerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auerbauer

10

Auerbauer

Ubytování (Farma) Auerbauer. Auerbauer has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Maria Alm am Steinernen Meer, less than 1 km from Faschinglift 1. Ubytování Auerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Biobauernhof Gast

10

Biobauernhof Gast

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Gast. Biobauernhof Gast se nachází v obci Mariapfarr a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Biobauernhof Gast se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Tauern Relax Lodges by we rent

10

Tauern Relax Lodges by we rent

Ubytování (Apartmány) Tauern Relax Lodges by we rent. Located in Kaprun, Tauern Relax Lodges by we rent offers accommodation with a kitchen. Ubytování Tauern Relax Lodges by we rent se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elinas Mountain Views

10

Elinas Mountain Views

Ubytování (Aparthotel) Elinas Mountain Views. Set in Kaprun in the Salzburg region with Kaprun Castle nearby, Haus Elina offers accommodation with free private parking. Ubytování Elinas Mountain Views se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APART Forellenhof

10

APART Forellenhof

Ubytování (Apartmán) APART Forellenhof. Located in Flachau, close to Star Jet 1, APART Forellenhof provides accommodation with restaurant, bike hire, a ski pass sales point, a shared lounge and a... Ubytování APART Forellenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzenbacher

10

Schwarzenbacher

Ubytování (Apartmán) Schwarzenbacher. Tento prostorný apartmán v alpském stylu v obci Lungötz nabízí saunu, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Běžkařské tratě a turistické trasy vedou kolem... Ubytování Schwarzenbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Free Yourself Farm

10

Free Yourself Farm

Ubytování (Hostel) Free Yourself Farm. Farma Free Yourself se nachází v Abtenau a nabízí zahradu, společnou kuchyň, společenskou místnost a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Free Yourself Farm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergheim

10

Haus Bergheim

Ubytování (Apartmán) Haus Bergheim. Haus Bergheim se nachází v obci Unken, 9 km od vleku Wildalmlift I. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, vybavenou kuchyní a balkonem. Ubytování Haus Bergheim se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Unterkeilgut.2

10

Apartment Unterkeilgut.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Unterkeilgut.2. Boasting mountain views, Apartment Unterkeilgut.2 provides accommodation with ski-to-door access and a balcony, around 3.8 km from Casino Zell am See. Ubytování Apartment Unterkeilgut.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krötzhof

10

Krötzhof

Ubytování (Apartmán) Krötzhof. Tato farma se nachází jen 1 km od Abtenau. Nabízí vlastní stáje a vyjížďky na koních a apartmány s balkonem a výhledem na pohoří Tennengebirge. Ubytování Krötzhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bacherhof

9,9

Pension Bacherhof

Ubytování (Farma) Pension Bacherhof. Pension Bacherhof se nachází v Mariapfarru a nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Bacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franziskischlössl Salzburg

9,9

Franziskischlössl Salzburg

Ubytování (Bed and breakfast) Franziskischlössl Salzburg. Set in Salzburg, Franziskischlössl Salzburg offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytování Franziskischlössl Salzburg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fitzlhof

9,9

Fitzlhof

Ubytování (Apartmány) Fitzlhof. Tento prostorný a moderní apartmán se nachází ve městě Sankt Koloman, 5 km od Gollingu. Ubytování Fitzlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Holzer

9,9

Ferienwohnungen Holzer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Holzer. Ferienwohnungen Holzer je budova v tradičním alpském stylu uprostřed velké zahrady. Nachází se v poklidné slepé ulici v obci Mauterndorf. Ubytování Ferienwohnungen Holzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Armstorfer

9,9

Landhaus Armstorfer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Armstorfer. Apartmán Landhaus Armstorfer se nachází na svahu, 2 km od centra obce Puch bei Hallein a 12 km od Salcburku. Ubytování Landhaus Armstorfer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Griesbauer / Familie Gehwolf

9,9

Griesbauer / Familie Gehwolf

Ubytování (Farma) Griesbauer / Familie Gehwolf. Griesbauer / Familie Gehwolf is located on a hillside, 4 km from Wagrain’s centre, and offers rooms and apartments with free WiFi, a flat-screen satellite... Ubytování Griesbauer / Familie Gehwolf se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Buckelmühle

9,9

Buckelmühle

Ubytování (Prázdninový dům) Buckelmühle. Prázdninový dům s vlastním stravováním a ubytováním až pro 10 osob se nachází ve 400 let starém statku, zrekonstruovaném v roce 2014, 10 minut chůze od... Ubytování Buckelmühle se nachází ve městě Obergrafenhof 6 (Rakousko - Salcbursko).

Haus Margrit

9,9

Haus Margrit

Ubytování (Apartmán) Haus Margrit. Located a 10-minute walk from the centre of Golling an der Salzach, Haus Margrit offers an apartment with free WiFi, a balcony and mountain views. Ubytování Haus Margrit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Martina

9,9

Haus Martina

Ubytování (Penzion) Haus Martina. Haus Martina se nachází 2,5 km jižně od centra města Radstadt, jen pár kroků od golfového hřiště, cyklistických i turistických tras a běžkařských tratí. Ubytování Haus Martina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grubsteighof

9,9

Grubsteighof

Ubytování (Farma) Grubsteighof. Tento penzion se nachází na rodinné ekologické farmě a nabízí prostorné apartmány s kuchyní a balkonem s výhledem na Alpy. Ubytování Grubsteighof se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko).

Haus Hofer Hedwig und Andreas

9,9

Haus Hofer Hedwig und Andreas

Ubytování (Apartmán) Haus Hofer Hedwig und Andreas. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Haus Hofer Hedwig und Andreas has a balcony and river views. Ubytování Haus Hofer Hedwig und Andreas se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mandl

9,9

Haus Mandl

Ubytování (Apartmány) Haus Mandl. Haus Mandl je dům situovaný v Mariapfaru, 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Mandl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lammerauhof

9,9

Lammerauhof

Ubytování (Farma) Lammerauhof. Tato farma se nachází mezi loukami a lesy na hoře Radochsberg v nadmořské výšce 850 metrů, 8 km od Abtenau. Ubytování Lammerauhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Höllwarts Appartements

9,9

Höllwarts Appartements

Ubytování (Apartmány) Höllwarts Appartements. Ferienwohnung Höllwart se nachází v Sankt Johannu im Pongau, 1 km od lanovky Doppelsesselbahn Hahnbaum a 3 km od soutěsky Lichtensteinklamm. Ubytování Höllwarts Appartements se nachází ve městě Sankt Johann im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brotzeitalm

9,9

Brotzeitalm

Ubytování (Apartmán) Brotzeitalm. Brotzeitalm se nachází ve městě Pfarrwerfen, kousek od lyžařského areálu. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Brotzeitalm se nachází ve městě Grub 7 (Rakousko - Salcbursko).

Der grimmige Berg

9,9

Der grimmige Berg

Ubytování (Apartmán) Der grimmige Berg. Der grimmige Berg se nachází ve městě Sankt Martin am Grimming ve Štýrsku, 44 km od Filzmoosu. Ubytování Der grimmige Berg se nachází ve městě Mitterberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strubreiter

9,9

Ferienwohnung Strubreiter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strubreiter. Ferienwohnung Strubreiter se nachází v obci Golling an der Salzach, 4 km od Gollinských vodopádů. Ubytování Ferienwohnung Strubreiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eva

9,9

Apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Apartment Eva. Apartmán Eva se nachází v obci Sonnberg a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Součástí apartmánu je balkon. Ubytování Apartment Eva se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Werfenweng Ferienappartements

9,9

Werfenweng Ferienappartements

Ubytování (Apartmány) Werfenweng Ferienappartements. Werfenweng Ferienappartements s výhledem na hory se nachází na klidném místě v centru Werfenwengu, 100 metrů od sjezdovky, běžkařské tratě a lanovky, a... Ubytování Werfenweng Ferienappartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schitter

9,9

Schitter

Ubytování (Apartmán) Schitter. Schitter is set in Sankt Andrä im Lungau and offers a garden and a terrace. Ubytování Schitter se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Öbristhof

9,9

Öbristhof

Ubytování (Apartmány) Öbristhof. The Öbristhof is within 3 km of the Kleinarl and Ski Amadé ski slopes, a supermarket and the centre of Kleinarl. Ubytování Öbristhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Praschhof

9,9

Praschhof

Ubytování (Farma) Praschhof. Farma Praschhof je situována v obci Mariapfarr v Salcbursku a hostům nabízí ubytování s krásným výhledem na hory, zoo pro děti s domácími mazlíčky a 9... Ubytování Praschhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

9,9

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

Ubytování (Farma) Baby- und Kinderhof Aicherbauer. Set in Talacker, 5 minutes’ drive form Lake Obertrumersee, Baby- und Kinderhof Aicherbauer offers a garden with a children’s playground and barbecue... Ubytování Baby- und Kinderhof Aicherbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nindl

9,9

Apartments Nindl

Ubytování (Apartmány) Apartments Nindl. With ski-to-door access, Apartments Nindl is situated in the centre of Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from the Wildkogel Ski Area. Ubytování Apartments Nindl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Windhagerbauer

9,9

Appartement Windhagerbauer

Ubytování (Apartmán) Appartement Windhagerbauer. Enjoying a quiet, secluded location at the foot of the Untersberg Mountain, Appartement Windhagerbauer offers accommodation with fully equipped... Ubytování Appartement Windhagerbauer se nachází ve městě Grossgmain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Lindorfer

9,9

Landhaus Lindorfer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Lindorfer. Penzion Landhaus Lindorfer se nachází v obci Au, 3 km od centra městysu Großarl a 5 km od hřiště na minigolf, outdoorového parku Großarl a tenisového... Ubytování Landhaus Lindorfer se nachází ve městě Grossarl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthaus Birkenheim

9,9

Aparthaus Birkenheim

Ubytování (Apartmány) Aparthaus Birkenheim. Aparthaus Birkenheim se nachází na klidném místě na úpatí hory Bischofsmütze, 2 km od centra Filzmoosu, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem... Ubytování Aparthaus Birkenheim se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse

9,9

Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse

Ubytování (Apartmán) Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse. Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse in Neukirchen am Großvenediger offers accommodation with free WiFi, 200 metres from Wildkogelbahn 1. Ubytování Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Chalet Waldplatzl

9,9

Ferienhaus Chalet Waldplatzl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Chalet Waldplatzl. Chalet Waldplatzl leží v obci Zederhaus, 31 km od lyžařského areálu Zederhaus a stejnojmenného lyžařského vleku. Ubytování Ferienhaus Chalet Waldplatzl se nachází ve městě Wald 66 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obermühle

9,9

Obermühle

Ubytování (Apartmán) Obermühle. Tento apartmán se nachází v obci Rauris, 2,9 km od lanovky Gipfelbahn, a nabízí neplacené hotelové parkoviště. Ubytování Obermühle se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Haus Höller

9,9

Haus Höller

Ubytování (Penzion) Haus Höller. Haus Höller se nachází ve městě Kleinarl v lyžařské oblasti Amadé, 5 minut chůze od lyžařského vleku Champion Shuttle, zastávky skibusu, lyžařské školy,... Ubytování Haus Höller se nachází ve městě Kleinarl (Rakousko - Salcbursko).

Die Atempause - appartements

9,9

Die Atempause - appartements

Ubytování (Apartmány) Die Atempause - appartements. Situated in Flachau, less than 1 km from Zeitmessstrecke and an 11-minute walk from Achter Jet, Die Atempause - appartements features garden views and free... Ubytování Die Atempause - appartements se nachází ve městě Flachauerstraße 453 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schnepfleitner

9,9

Haus Schnepfleitner

Ubytování (Apartmán) Haus Schnepfleitner. Boasting mountain views, Haus Schnepfleitner features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Mühlwinkel. Ubytování Haus Schnepfleitner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnen-Appartement Heidi

9,9

Sonnen-Appartement Heidi

Ubytování (Apartmán) Sonnen-Appartement Heidi. Sonnen-Appartement Heidi se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau, 600 metrů od lanovky Speiereckbahn, 3,6 km od lyžařského areálu Aineck a 5,6 km od... Ubytování Sonnen-Appartement Heidi se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnberg Apartment

9,9

Sonnberg Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Sonnberg Apartment. Prázdninový dům Sonnberg Apartment se nachází v obci Niedernsill, v nadmořské výšce 1 100 metrů, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na horu... Ubytování Sonnberg Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Retreat Maria Alm

9,9

Family Retreat Maria Alm

Ubytování (Prázdninový dům) Family Retreat Maria Alm. Set in Maria Alm am Steinernen Meer, 700 metres from Natrunbahn, Family Retreat Maria Alm offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a... Ubytování Family Retreat Maria Alm se nachází ve městě Gasteg 22 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eufonia

9,9

Eufonia

Ubytování (Apartmán) Eufonia. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Eufonia provides accommodation in Mariapfarr with free WiFi and mountain views. Ubytování Eufonia se nachází ve městě 613 Taurachweg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Salcbursko

Ubytování v městech regionu Salcbursko

Ubytování v regionu Salcbursko - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 7283 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Salcbursko.

Pro region Salcbursko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zell am See (453), Saalbach Hinterglemm (434), Salcburk (373), Kaprun (311), Flachau (299), Wagrain (256), Bad Hofgastein (214), Bad Gastein (198), Piesendorf (192), Neukirchen am Großvenediger (171). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Salcbursko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Alpen Chalet Eben (10*), Almliesl HOLL-556 (10*), Ferienappartement am Leisnitzbach (10*), Apartments M&M Göpplerbauer (10*), Auerbauer (10*), Biobauernhof Gast (10*), Tauern Relax Lodges by we rent (10*), APART Forellenhof (10*), Schwarzenbacher (10*), Free Yourself Farm (10*).

Region Salcbursko může být skvělým místem pro strávení dovolené.