Hledat

Ubytování

Ubytování město Unken

Ve městě Unken (Rakousko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unken

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unken

Haus Bergheim

10

Haus Bergheim

Ubytování (Apartmán) Haus Bergheim. Haus Bergheim se nachází v obci Unken, 9 km od vleku Wildalmlift I. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, vybavenou kuchyní a balkonem. Ubytování Haus Bergheim se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walcherhof

9,7

Walcherhof

Ubytování (Prázdninový dům) Walcherhof. The Walcherhof welcomes you in Unken and offers a holiday home with 5 bedrooms and 4 bathrooms. Ubytování Walcherhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Dietrichshorn

9,7

Gasthof Dietrichshorn

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Dietrichshorn. Featuring free WiFi and panoramic views of the surrounding mountains, Gasthof Dietrichshorn offers accommodation in a quiet and sunny location in Unken. Ubytování Gasthof Dietrichshorn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Riegergut

9,6

Riegergut

Ubytování (Apartmány) Riegergut. Tato horská farma se nachází v nadmořské výšce 950 metrů v údolí řeky Saalach, 6 km od obce Unken a lyžařského areálu Unken. Ubytování Riegergut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Brandmaier

9,5

Ferienwohnung Brandmaier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brandmaier. Ferienwohnung Brandmaier se nachází v Niederlandu, 35 km od Salzburgu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na hory. Ubytování Ferienwohnung Brandmaier se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Binderschuster

9,4

B&B Binderschuster

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Binderschuster. B&B Binderschuster se nachází v obci Unken ležící v údolí Saalachtal, v bezprostřední blízkosti cyklostezky Tauernradweg a trasy Svatojakubské cesty, a... Ubytování B&B Binderschuster se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Helga

9,4

Haus Helga

Ubytování (Penzion) Haus Helga. Haus Helga se nachází na úpatí hory Sonntagshorn uprostřed Chiemgauských Alp. Nabízí wellness s parní saunou, infračervenou kabinou a masážemi na vyžádání. Ubytování Haus Helga se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Schütterbad

9,3

Landhotel Schütterbad

Ubytování (Hotel) Landhotel Schütterbad. Landhotel Schütterbad nabízí příjemné pokoje s balkonem na předměstí obce Unken a může se pochlubit wellness částí a přírodním koupacím rybníkem. Ubytování Landhotel Schütterbad se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Berggasthof Hintergföll

9,3

Berggasthof Hintergföll

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Hintergföll. Penzion Berggasthof Hintergföll stojí na odlehlém místě na kopci, 8 km od centra Unkenu a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Heutal. Ubytování Berggasthof Hintergföll se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wirtshaus Pension Dorfcafe

9,2

Wirtshaus Pension Dorfcafe

Ubytování (Penzion – hostinec) Wirtshaus Pension Dorfcafe. Wirtshaus Pension Dorfcafe se nachází na klidném místě v obci Unken, 10 minut jízdy od Loferu. Ubytování Wirtshaus Pension Dorfcafe se nachází ve městě Unken (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POST - Family Resort

9,2

POST - Family Resort

Ubytování (Hotel) POST - Family Resort. Offering a 6-hectare leisure area with a wide range of sports facilities, Kinderhotel Post - Thermen- & G'sundDörfl in Unken features a large natural... Ubytování POST - Family Resort se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Almrose im Heutal

9

Alpengasthof Almrose im Heutal

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Almrose im Heutal. Alpengasthof Almrose im Heutal offers a very quiet and idyllic location in Unken at 1,000 metres above sea level, amidst a nature reserve in the Salzburg... Ubytování Alpengasthof Almrose im Heutal se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Heutaler Hof

9

Hotel Heutaler Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Heutaler Hof. Hotel Heutaler Hof se nachází v nadmořské výšce 1 000 metrů, přímo u lyžařských sjezdovek a běžeckých tratí a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Hotel Heutaler Hof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Vitaloase zu den drei Brüdern

8,9

Hotel Vitaloase zu den drei Brüdern

Ubytování (Hotel) Hotel Vitaloase zu den drei Brüdern. Hotel Vitaloase zu den drei Brüdern se nachází v Unkenu, 5 km od nejbližší lyžařské oblasti Almenwelt Lofer. Nabízí venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování Hotel Vitaloase zu den drei Brüdern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Kirchenwirt

8,6

Landhotel Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Landhotel Kirchenwirt. Landhotel Kirchenwirt se nachází v centru města Unken, poblíž Chiemgauských Alp, jen 5 km od německých hranic. Ubytování Landhotel Kirchenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Friedlwirt

8

Gasthof Friedlwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Friedlwirt. Tento tradiční rodinný penzion se nachází v klínu malebných Chiemgauských Alp, 3 km od lyžařské oblasti Unken a poblíž německých hranic. Ubytování Gasthof Friedlwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bianca

Haus Bianca

Ubytování (Apartmán) Haus Bianca. Boasting a garden and barbecue facilities, Haus Bianca offers accommodation in Unken with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Bianca se nachází ve městě Unken (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heustubn Ferienwohnungen

Heustubn Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Heustubn Ferienwohnungen. Set 8 km from Wildalmlift I, Heustubn Ferienwohnungen offers accommodation with a patio, as well as a restaurant and ski-to-door access. Ubytování Heustubn Ferienwohnungen se nachází ve městě Unken (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herbst Alm

Herbst Alm

Ubytování (Chata) Herbst Alm. A sauna and a relaxation room are features of Herbst Alm, located 8 km from Unken. Ubytování Herbst Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Heutal

Ferienhaus Heutal

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Heutal. Featuring mountain views, Ferienhaus Heutal provides accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Wildalmlift I. Ubytování Ferienhaus Heutal se nachází ve městě Gföll 65 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sonntagshorn

Chalet Sonntagshorn

Ubytování (Apartmán) Chalet Sonntagshorn. Set in Unken, 500 metres from Wildalmlift I, 700 metres from Hammerfeldlift and 800 metres from Wildalmlift II, Chalet Sonntagshorn offers accommodation... Ubytování Chalet Sonntagshorn se nachází ve městě Gföll 94 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Müllers Ferienhaus Salzburgerland

Müllers Ferienhaus Salzburgerland

Ubytování (Prázdninový dům) Müllers Ferienhaus Salzburgerland. Boasting garden views, Müllers Ferienhaus Salzburgerland features accommodation with a terrace and a kettle, around 8 km from Wildalmlift I. Ubytování Müllers Ferienhaus Salzburgerland se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unken

Město Unken se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Unken.