Hledat

Ubytování

Ubytování město Hintersee

Ve městě Hintersee (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hintersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hintersee

Biobauernhof Hauserbauer

9,7

Biobauernhof Hauserbauer

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Hauserbauer. Hauserbauer je farma, která nabízí ubytování s možností vlastního stravování v idylickém prostředí v Hintersee. Ubytování Biobauernhof Hauserbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jägerhaus

9,4

Jägerhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Jägerhaus. Jägerhaus se nachází v Hintersee, 1,7 km od 3SL-Hintersee. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Jägerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Ebner Johann

9,4

Haus Ebner Johann

Ubytování (Apartmány) Haus Ebner Johann. Haus Ebner Johann se nachází pouhých 4,1 km od města Hintersee a 29 km od obce Spielbergalm in Hintersee. Nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Ebner Johann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio-Bauernhof Vordergrubenbach - Familie Oberascher

9,4

Bio-Bauernhof Vordergrubenbach - Familie Oberascher

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Vordergrubenbach - Familie Oberascher. Bio-Bauernhof Vordergrubenbach se nachází v malebné lokalitě Hintersee a nabízí tradičně zařízené pokoje v budově bývalého statku. Ubytování Bio-Bauernhof Vordergrubenbach - Familie Oberascher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hintererhof

9,3

Hintererhof

Ubytování (Apartmány) Hintererhof. Hintererhof se nachází v Hintersee, přímo u zastávky bezplatného skibusu a 1,5 km od skiareálu Gaißau-Hintersee. Ubytování Hintererhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Leitenhof

9,3

Leitenhof

Ubytování (Farma) Leitenhof. Biofarma Leitenhof se nachází na tichém místě uprostřed malebné přírody Salcburska a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na pohoří Osternhorn. Ubytování Leitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ebner's Wohlfühlhotel Gasthof Hintersee

9,1

Ebner's Wohlfühlhotel Gasthof Hintersee

Ubytování (Hotel) Ebner's Wohlfühlhotel Gasthof Hintersee. Tento 3hvězdičkový hotel superior se nachází 30 km od centra Salcburku. Ubytování Ebner's Wohlfühlhotel Gasthof Hintersee se nachází ve městě Hintersee 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hintersee

9

Ferienhaus Hintersee

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Hintersee. Hotel Ferienhaus Hintersee stojí na klidném místě obklopeném lesy, jen 30 km od Salcburku. Nabízí terasu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienhaus Hintersee se nachází ve městě Hintersee 28 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liftstüberl Hintersee

8,8

Liftstüberl Hintersee

Ubytování (Penzion) Liftstüberl Hintersee. Liftstüberl Hintersee se nachází v obci Hintersee a nabízí ubytování s restaurací, neplacené soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Liftstüberl Hintersee se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hintersee

Město Hintersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Hintersee.