Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Hofgastein

Ve městě Bad Hofgastein (Rakousko) máme celkem 214 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Hofgastein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Hofgastein

Landhaus Wimmer

9,8

Landhaus Wimmer

Ubytování (Venkovský dům) Landhaus Wimmer. Landhaus Wimmer se nachází v části Wieden, necelé 3 km od lyžařského a wellness střediska Bad Hofgastein. Ubytování Landhaus Wimmer se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Schröckgut

9,8

Chalet Schröckgut

Ubytování (Chata) Chalet Schröckgut. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Chalet Schröckgut provides accommodation in Bad Hofgastein with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet Schröckgut se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sendlhofer-Hartmann

9,8

Sendlhofer-Hartmann

Ubytování (Apartmán) Sendlhofer-Hartmann. Ferienwohnung Sendlhofer-Hartmannn se nachází jen 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu do lyžařského střediska Angertal v Bad Hofgasteinu, který jezdí... Ubytování Sendlhofer-Hartmann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hoislbauerngut

9,8

Hoislbauerngut

Ubytování (Apartmán) Hoislbauerngut. Apartmán Hoislbauerngut se nachází v městysi Bad Hofgastein, 5 km od termálních lázní Alpentherme. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Hoislbauerngut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Resinger

9,8

Landhaus Resinger

Ubytování (Apartmán) Landhaus Resinger. Landhaus Resinger is a self-catering accommodation located in Bad Hofgastein. FreeWiFi access is available. The property is 2.2 km from Sendleiten and 2. Ubytování Landhaus Resinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stubnerbauer

9,7

Stubnerbauer

Ubytování (Farma) Stubnerbauer. Tento zrekonstruovaný statek stojí 15 minut pěšky od centra městečka Bad Hofgastein a nabízí prostorné pokoje a apartmány s balkonem. Ubytování Stubnerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuchs Apartments

9,7

Fuchs Apartments

Ubytování (Apartmány) Fuchs Apartments. Fuchs Apartments stojí 10 minut pěšky od restaurací, obchodů, ski areálů Schlossalm a Angertal, vleků, centra Bad Hofgasteinu a termálních koupelí... Ubytování Fuchs Apartments se nachází ve městě Meilensteinweg 7a (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weitblick Appartements

9,7

Weitblick Appartements

Ubytování (Apartmány) Weitblick Appartements. Weitblick Appartements se nachází v Bad Hofgasteinu, 400 metrů od lanovky Schlossalmbahn II a 2,7 km od lázní Alpentherme. Ubytování Weitblick Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schwaiger

9,7

Landhaus Schwaiger

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schwaiger. Landhaus Schwaiger se nachází v klidné alpské lokalitě, jen 2 km od Bad Hofgasteinu. Nabízí ubytování s balkonem a výhledem na okolní hory. Ubytování Landhaus Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Vorrath

9,7

Haus Vorrath

Ubytování (Apartmány) Haus Vorrath. Haus Vorrath stojí 250 metrů od pěší zóny v Bad Gasteinu a 400 metrů od termálních lázní Alpentherme. Ubytování Haus Vorrath se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Aslgut

9,7

Biobauernhof Aslgut

Ubytování (Farma) Biobauernhof Aslgut. Biobauernhof Aslgut je farma, která leží v nadmořské výšce 1 000 metrů v městečku Bad Hofgastein, 1 km od lyžařského areálu Angertal, a nabízí krásný... Ubytování Biobauernhof Aslgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment am Tauernplatz

9,7

Apartment am Tauernplatz

Ubytování (Apartmán) Apartment am Tauernplatz. Offering city views, Apartment am Tauernplatz is an accommodation located in Bad Hofgastein, 600 metres from Alpentherme Spa and 7 km from Bad Gastein/Bad... Ubytování Apartment am Tauernplatz se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brandebengut

9,6

Brandebengut

Ubytování (Farma) Brandebengut. Tato ekologická farma v nadmořské výšce 1200 metrů nad mořem má výhled na údolí Gastein a okolní hory, mnoho různých hospodářských zvířat, dětské hřiště a... Ubytování Brandebengut se nachází ve městě Breitenberg 15 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Monuth

9,6

Appartements Monuth

Ubytování (Apartmány) Appartements Monuth. Appartements Monuth se nachází v Bad Hofgasteinu, 200 metrů od centra obce a je obklopen zahradou o rozloze 7000 m². Ubytování Appartements Monuth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schwaiger

9,6

Haus Schwaiger

Ubytování (Apartmány) Haus Schwaiger. Haus Schwaiger se nachází v Bad Hofgasteinu v salcburském regionu, 15 minut pěšky od lázní Alpentherme. Ubytování Haus Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Krausberghof

9,6

Appartment Krausberghof

Ubytování (Apartmány) Appartment Krausberghof. Appartment Krausberghof se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Appartment Krausberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gstrein

9,6

Pension Gstrein

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Gstrein. Pension Gstrein je situován v poklidné lokalitě v centru města Bad Hofgastein, pouhých 5 minut chůze od termálních lázní Alpentherme Gastein. Ubytování Pension Gstrein se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bismarck

9,5

Hotel Bismarck

Ubytování (Hotel) Hotel Bismarck. Tento 4hvězdičkový superior hotel stojí jen 3 minuty pěšky od centra městečka Bad Hofgastein, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Amadé. Ubytování Hotel Bismarck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Eden

9,5

Appartements Eden

Ubytování (Apartmán) Appartements Eden. Eden Appartements byl nově zrekonstruovaný v prosinci 2013 a nachází se v parku, 10 minut chůze od centra města Bad Hofgastein a lyžařského centra Ski... Ubytování Appartements Eden se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Angertal Bad Hofgastein

9,5

Chalet Angertal Bad Hofgastein

Ubytování (Chata) Chalet Angertal Bad Hofgastein. Chalet Angertal Bad Hofgastein je chata situovaná v Bad Hofgasteinu, 1,2 km od lázní Alpentherme a 2,4 km od lanovky Schlossalmbahn II. Ubytování Chalet Angertal Bad Hofgastein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Bauernhof Schweizerhof

9,5

Bio Bauernhof Schweizerhof

Ubytování (Farma) Bio Bauernhof Schweizerhof. Bio Bauernhof Schweizerhof se nachází v Bad Hofgasteinu v Salcbursku, 4,3 km od lázní Alpentherme, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště,... Ubytování Bio Bauernhof Schweizerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Davydov

9,5

Apartments Davydov

Ubytování (Apartmány) Apartments Davydov. Apartments Davydov leží v Bad Hofgasteinu, 400 metrů od centra města a termálních lázní Alpentherme. Ubytování Apartments Davydov se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Brandner

9,5

Appartement Brandner

Ubytování (Apartmán) Appartement Brandner. Apartmán Brandner se nachází v městyse Bad Hofgastein, 2,5 km od wellness centra Alpentherme, a nabízí balkon i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartement Brandner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haslinggut

9,4

Haslinggut

Ubytování (Apartmány) Haslinggut. Haslinggut se nachází v Bad Hofgasteinu, 3,6 km od lázní Alpentherme. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haslinggut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lagger

9,4

Haus Lagger

Ubytování (Penzion) Haus Lagger. Haus Lagger stojí v Griesparku v Bad Hofgasteinu a poskytuje ubytování v pokojích s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Haus Lagger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Forsthaus Angertal

9,4

Forsthaus Angertal

Ubytování (Prázdninový dům) Forsthaus Angertal. Prázdninové domy Forsthaus Angertal se nacházejí v městyse Bad Hofgastein, 2,5 km od wellness centra Alpentherme a 2,6 km od stanice lanovky Schlossalmbahn... Ubytování Forsthaus Angertal se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Harlander

9,4

Apartment Haus Harlander

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Harlander. Apartment Ferienwohnung Harlander je obklopen zahradou o rozloze 1 000 m² a nachází se v oblasti u obce Harbach, 5 km od Bad Hofgasteinu, a nabízí... Ubytování Apartment Haus Harlander se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Achen Appartement

9,4

Achen Appartement

Ubytování (Apartmán) Achen Appartement. Achen Appartement se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí zahradu a terasu. Apartmán je vzdálený 600 metrů od lázní Alpentherme. Ubytování Achen Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Café Wiesenhof

9,4

Pension Café Wiesenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Café Wiesenhof. Pension Café Wiesenhof se nachází v obci Bad Hofgastein, 2 km od lázní Alpentherme Spa, a nabízí kávu s domácími koláči a produkty z farmy majitele včetně... Ubytování Pension Café Wiesenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Maria

9,4

Pension Maria

Ubytování (Penzion) Pension Maria. Pension Maria se nachází v Bad Hofgasteinu, 6 minut chůze od centra a termálních lázní Alpentherme a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě... Ubytování Pension Maria se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Sattlerweg

9,4

Apartment Sattlerweg

Ubytování (Apartmán) Apartment Sattlerweg. Set in Heissingfelding in the Salzburg region, Apartment Sattlerweg has a terrace. Ubytování Apartment Sattlerweg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Grugger

9,4

Haus Grugger

Ubytování (Penzion) Haus Grugger. Haus Grugger se nachází 1 km od centra Bad Hofgasteinu a lyžařského vleku Schlossalm. Ubytování Haus Grugger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Privat Apartment

9,4

Privat Apartment

Ubytování (Apartmán) Privat Apartment. Privat Apartment se nachází ve městě Bad Hofgastein, 300 metrů od centra města a 600 metrů od lyžařského střediska Schlossalm. Ubytování Privat Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kendlgut

9,4

Kendlgut

Ubytování (Apartmány) Kendlgut. Kendlgut nabízí plně zařízené apartmány v Bad Hofgasteinu. V okolí vedou běžkařské stopy a lyžařský vlek je vzdálený 150 metrů. Ubytování Kendlgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Graukogel Blick

9,4

Appartment Graukogel Blick

Ubytování (Apartmán) Appartment Graukogel Blick. Appartement Graukogel Blick se nachází v Bad Hofgasteinu, 3 km od lázní Alpentherme. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Appartment Graukogel Blick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felding Alm - Ski in/Ski out

9,4

Felding Alm - Ski in/Ski out

Ubytování (Apartmány) Felding Alm - Ski in/Ski out. Tento elegantní hotel ve stylu horské chaty stojí na klidném místě přímo u sjezdovek v lyžařském areálu Angertal, 4 km od Bad Hofgasteinu. Ubytování Felding Alm - Ski in/Ski out se nachází ve městě Anger 41 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Birgit

9,4

Ferienhaus Birgit

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Birgit. Ferienhaus Birgit se nachází v poklidné lokalitě u pěší zóny v Bad Hofgasteinu a nabízí prostorné apartmány a moderní saunu. Ubytování Ferienhaus Birgit se nachází ve městě Salzburger Straße 15 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Österreichischer Hof

9,4

Österreichischer Hof

Ubytování (Hotel) Österreichischer Hof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v centru města Bad Hofgastein a nabízí wellness centrum s krytým bazénem a neomezený volný vstup do vedlejšího... Ubytování Österreichischer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Maurachgut

9,4

Biohof Maurachgut

Ubytování (Farma) Biohof Maurachgut. Tato ekologická farma se nachází ve výšce 1000 metrů nad mořem, 150 metrů od nejbližších sjezdovek. Poskytuje výhled na údolí Gastein a pohoří Vysoké... Ubytování Biohof Maurachgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Katharina

9,4

Haus Katharina

Ubytování (Apartmány) Haus Katharina. Haus Katharina je situován v malé vesnici Harbach mezi Bad Hofgasteinem a Dorfgasteinem a nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní, terasou nebo balkonem... Ubytování Haus Katharina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Grussberggut

9,3

Bauernhof Grussberggut

Ubytování (Farma) Bauernhof Grussberggut. Bauernhof Grussberggut se nachází na klidném místě ve svahu v Bad Hofgasteinu a nabízí pokoje s koupelnou a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bauernhof Grussberggut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Impuls Hotel Tirol

9,3

Impuls Hotel Tirol

Ubytování (Hotel) Impuls Hotel Tirol. Impuls Hotel Tirol je 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie nabízející panoramatický výhled na okolní hory a wellness centrum s 2 krytými bazény a 1 venkovním... Ubytování Impuls Hotel Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Noricum

9,3

Haus Noricum

Ubytování (Apartmány) Haus Noricum. Haus Noricum je apartmánový dům situovaný v Bad Hofgasteinu (Salcbursko). Nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Haus Noricum se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Stern

9,3

Hotel Zum Stern

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Stern. Hotel Zum Stern má wellness centrum, které se skládá z různých saun, solária, krytého bazénu a vířivky. Ubytování Hotel Zum Stern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Luma an der Schiwiese

9,3

Apartment Luma an der Schiwiese

Ubytování (Apartmán) Apartment Luma an der Schiwiese. Apartment Luma an der Schiwiese se nachází v Bad Hofgasteinu, 600 metrů od lázní Alpentherme a 1,2 km od lanovky Schlossalmbahn II, a může se pochlubit... Ubytování Apartment Luma an der Schiwiese se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Valley Apartment

9,3

Sun Valley Apartment

Ubytování (Apartmán) Sun Valley Apartment. Sun Valley Apartment leží v obci Bad Hofgastein, přímo naproti zastávce skibusu a 2 km od lanovky Schlossalmbahn. Ubytování Sun Valley Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mühlbacher

9,3

Haus Mühlbacher

Ubytování (Hotel) Haus Mühlbacher. Haus Mühlbacher je hotel situovaný v centru Bad Hofgasteinu, 3 minuty chůze od termálních lázní Alpentherme a 1 km od skiareálu Schloßalm. Ubytování Haus Mühlbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gadaunern

9,3

Gadaunern

Ubytování (Apartmán) Gadaunern. Located in Bad Hofgastein, 4 km from Alpentherme Spa, 5 km from Schlossalmbahn II and 3. Ubytování Gadaunern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lenz

9,3

Ferienwohnung Lenz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Lenz. Ferienwohnung Lenz se nachází ve městě Bad Hofgastein, 3,6 km od lázní Alpentherme a 5 km od lyžařského vleku Schlossalmbahn II. Ubytování Ferienwohnung Lenz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kira

9,3

Haus Kira

Ubytování (Penzion) Haus Kira. Situated in Bad Hofgastein, within less than 1 km of Alpentherme Spa and 7 km of Bad Gastein/Bad Hofgastein, Haus Kira features accommodation with a garden... Ubytování Haus Kira se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenpension Lackenbauer

9,3

Alpenpension Lackenbauer

Ubytování (Penzion) Alpenpension Lackenbauer. Alpenpension Lackenbauer se nachází ve výšce 1200 metrů nad mořem, 10 minut jízdy autem od centra města Bad Hofgastein, a nabízí finskou saunu a polopenzi... Ubytování Alpenpension Lackenbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Bad Hofgastein

Město Bad Hofgastein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 214 hotelů a ubytování ve městě Bad Hofgastein.