Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Hofgastein

Ve městě Bad Hofgastein (Rakousko) máme celkem 214 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Hofgastein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Hofgastein

Landhaus Schafflinger inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme

10

Landhaus Schafflinger inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schafflinger inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme. Landhaus Schafflinger inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme se nachází v Bad Hofgasteinu v Salcbursku a nabízí balkon. Ubytování Landhaus Schafflinger inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Feldinggut

10

Feldinggut

UbytováníFeldinggut. Feldinggut se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Feldinggut se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Alpenblick Apartment Gastein - inklusive Eintritt Alpentherme

9,9

Alpenblick Apartment Gastein - inklusive Eintritt Alpentherme

Ubytování (Apartmán) Alpenblick Apartment Gastein - inklusive Eintritt Alpentherme. Alpenblick Apartment Gastein - inklusive Eintritt Alpentherme se nachází asi 4,3 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein a nabízí ubytování s balkonem,... Ubytování Alpenblick Apartment Gastein - inklusive Eintritt Alpentherme se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Wimmer

9,8

Landhaus Wimmer

Ubytování (Venkovský dům) Landhaus Wimmer. Landhaus Wimmer se nachází v části Wieden, necelé 3 km od lyžařského a wellness střediska Bad Hofgastein. Ubytování Landhaus Wimmer se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Schröckgut

9,8

Chalet Schröckgut

Ubytování (Chata) Chalet Schröckgut. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Chalet Schröckgut provides accommodation in Bad Hofgastein with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet Schröckgut se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Hoislbauerngut

9,8

Hoislbauerngut

Ubytování (Apartmán) Hoislbauerngut. Apartmán Hoislbauerngut se nachází v městysi Bad Hofgastein, 5 km od termálních lázní Alpentherme. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Hoislbauerngut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Resinger

9,8

Landhaus Resinger

Ubytování (Apartmán) Landhaus Resinger. Landhaus Resinger is a self-catering accommodation located in Bad Hofgastein. FreeWiFi access is available. The property is 2.2 km from Sendleiten and 2. Ubytování Landhaus Resinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stubnerbauer

9,7

Stubnerbauer

Ubytování (Farma) Stubnerbauer. Tento zrekonstruovaný statek stojí 15 minut pěšky od centra městečka Bad Hofgastein a nabízí prostorné pokoje a apartmány s balkonem. Ubytování Stubnerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Fuchs Apartments

9,7

Fuchs Apartments

Ubytování (Apartmány) Fuchs Apartments. Fuchs Apartments stojí 10 minut pěšky od restaurací, obchodů, ski areálů Schlossalm a Angertal, vleků, centra Bad Hofgasteinu a termálních koupelí... Ubytování Fuchs Apartments se nachází ve městě Meilensteinweg 7a (Rakousko - Salcbursko).

Weitblick Appartements

9,7

Weitblick Appartements

Ubytování (Apartmány) Weitblick Appartements. Weitblick Appartements se nachází v Bad Hofgasteinu, 400 metrů od lanovky Schlossalmbahn II a 2,7 km od lázní Alpentherme. Ubytování Weitblick Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Schwaiger

9,7

Landhaus Schwaiger

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schwaiger. Landhaus Schwaiger se nachází v klidné alpské lokalitě, jen 2 km od Bad Hofgasteinu. Nabízí ubytování s balkonem a výhledem na okolní hory. Ubytování Landhaus Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment NH96 inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme

9,7

Apartment NH96 inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme

UbytováníApartment NH96 inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme. Apartment NH96 inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme se nachází v Bad Hofgasteinu, 8,1 km od vlakového nádraží Bad Gastein, a nabízí výhled do... Ubytování Apartment NH96 inklusive kostenfreiem Eintritt in die Alpentherme se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Stadler

9,7

Appartement Stadler

Ubytování (Apartmán) Appartement Stadler. Appartement Stadler se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Stadler se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Haus Vorrath

9,7

Haus Vorrath

Ubytování (Apartmány) Haus Vorrath. Haus Vorrath stojí 250 metrů od pěší zóny v Bad Gasteinu a 400 metrů od termálních lázní Alpentherme. Ubytování Haus Vorrath se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Siegi's Apartments

9,7

Siegi's Apartments

Ubytování (Apartmány) Siegi's Apartments. Siegi's Apartments se nachází v Hof a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Siegi's Apartments se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Apartment am Tauernplatz

9,7

Apartment am Tauernplatz

Ubytování (Apartmán) Apartment am Tauernplatz. Offering city views, Apartment am Tauernplatz is an accommodation located in Bad Hofgastein, 600 metres from Alpentherme Spa and 7 km from Bad Gastein/Bad... Ubytování Apartment am Tauernplatz se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Pension Schlager Taxerhof

9,7

Pension Schlager Taxerhof

Ubytování (Penzion) Pension Schlager Taxerhof. Pension Schlager Taxerhof se nachází v Bad Hofgasteinu, 10 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein, a nabízí výhled na hory. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Pension Schlager Taxerhof se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Monuth

9,6

Appartements Monuth

Ubytování (Apartmány) Appartements Monuth. Appartements Monuth se nachází v Bad Hofgasteinu, 200 metrů od centra obce a je obklopen zahradou o rozloze 7000 m². Ubytování Appartements Monuth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Brandebengut

9,6

Brandebengut

Ubytování (Farma) Brandebengut. Tato ekologická farma v nadmořské výšce 1200 metrů nad mořem má výhled na údolí Gastein a okolní hory, mnoho různých hospodářských zvířat, dětské hřiště a... Ubytování Brandebengut se nachází ve městě Breitenberg 15 (Rakousko - Salcbursko).

The STORKS Boutique Hotel Bad Hofgastein

9,6

The STORKS Boutique Hotel Bad Hofgastein

Ubytování (Hotel) The STORKS Boutique Hotel Bad Hofgastein. The STORKS Boutique Hotel Bad Hofgastein se nachází v Bad Hofgasteinu, 5 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein. Ubytování The STORKS Boutique Hotel Bad Hofgastein se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schwaiger

9,6

Haus Schwaiger

Ubytování (Apartmány) Haus Schwaiger. Haus Schwaiger se nachází v Bad Hofgasteinu v salcburském regionu, 15 minut pěšky od lázní Alpentherme. Ubytování Haus Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Krausberghof

9,6

Appartment Krausberghof

Ubytování (Apartmány) Appartment Krausberghof. Appartment Krausberghof se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Appartment Krausberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Gastein

9,6

Ferienhaus Gastein

UbytováníFerienhaus Gastein. Ferienhaus Gastein se nachází asi 8,1 km od vlakového nádraží Bad Gastein a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Gastein se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Pension Gstrein

9,6

Pension Gstrein

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Gstrein. Pension Gstrein je situován v poklidné lokalitě v centru města Bad Hofgastein, pouhých 5 minut chůze od termálních lázní Alpentherme Gastein. Ubytování Pension Gstrein se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Berg Lodge Gastein

9,5

Berg Lodge Gastein

Ubytování (Apartmán) Berg Lodge Gastein. Berg Lodge Gastein se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 3 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein. Ubytování Berg Lodge Gastein se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Villa Felding Top 2

9,5

Villa Felding Top 2

UbytováníVilla Felding Top 2. Villa Felding Top 2 se nachází v Bad Hofgasteinu, 6,9 km od vlakového nádraží Bad Gastein a 43 km od Zell am See. Ubytování Villa Felding Top 2 se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Bismarck

9,5

Hotel Bismarck

Ubytování (Hotel) Hotel Bismarck. Tento 4hvězdičkový superior hotel stojí jen 3 minuty pěšky od centra městečka Bad Hofgastein, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Amadé. Ubytování Hotel Bismarck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Eden

9,5

Appartements Eden

Ubytování (Apartmán) Appartements Eden. Eden Appartements byl nově zrekonstruovaný v prosinci 2013 a nachází se v parku, 10 minut chůze od centra města Bad Hofgastein a lyžařského centra Ski... Ubytování Appartements Eden se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Villa Felding Top 3

9,5

Villa Felding Top 3

Ubytování (Apartmány) Villa Felding Top 3. Villa Felding Top 3 se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 4,4 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein. Ubytování Villa Felding Top 3 se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Angertal Bad Hofgastein

9,5

Chalet Angertal Bad Hofgastein

Ubytování (Chata) Chalet Angertal Bad Hofgastein. Chalet Angertal Bad Hofgastein je chata situovaná v Bad Hofgasteinu, 1,2 km od lázní Alpentherme a 2,4 km od lanovky Schlossalmbahn II. Ubytování Chalet Angertal Bad Hofgastein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bio Bauernhof Schweizerhof

9,5

Bio Bauernhof Schweizerhof

Ubytování (Farma) Bio Bauernhof Schweizerhof. Bio Bauernhof Schweizerhof se nachází v Bad Hofgasteinu v Salcbursku, 4,3 km od lázní Alpentherme, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště,... Ubytování Bio Bauernhof Schweizerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Davydov

9,5

Apartments Davydov

Ubytování (Apartmány) Apartments Davydov. Apartments Davydov leží v Bad Hofgasteinu, 400 metrů od centra města a termálních lázní Alpentherme. Ubytování Apartments Davydov se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haslinggut

9,4

Haslinggut

Ubytování (Apartmány) Haslinggut. Haslinggut se nachází v Bad Hofgasteinu, 3,6 km od lázní Alpentherme. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haslinggut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Forsthaus Angertal

9,4

Forsthaus Angertal

Ubytování (Prázdninový dům) Forsthaus Angertal. Prázdninové domy Forsthaus Angertal se nacházejí v městyse Bad Hofgastein, 2,5 km od wellness centra Alpentherme a 2,6 km od stanice lanovky Schlossalmbahn... Ubytování Forsthaus Angertal se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Haus Harlander

9,4

Apartment Haus Harlander

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Harlander. Apartment Ferienwohnung Harlander je obklopen zahradou o rozloze 1 000 m² a nachází se v oblasti u obce Harbach, 5 km od Bad Hofgasteinu, a nabízí... Ubytování Apartment Haus Harlander se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Achen Appartement

9,4

Achen Appartement

Ubytování (Apartmán) Achen Appartement. Achen Appartement se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí zahradu a terasu. Apartmán je vzdálený 600 metrů od lázní Alpentherme. Ubytování Achen Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Kurz, Appartement

9,4

Kurz, Appartement

UbytováníKurz, Appartement. Kurz, Appartement se nachází v Bad Hofgasteinu, 7 km od vlakového nádraží Bad Gastein a 43 km od Zell. am V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Kurz, Appartement se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schober

9,4

Haus Schober

Ubytování (Apartmán) Haus Schober. Haus Schober se nachází asi 3,5 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Haus Schober se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Privat Apartment

9,4

Privat Apartment

Ubytování (Apartmán) Privat Apartment. Privat Apartment se nachází ve městě Bad Hofgastein, 300 metrů od centra města a 600 metrů od lyžařského střediska Schlossalm. Ubytování Privat Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Kendlgut

9,4

Kendlgut

Ubytování (Apartmány) Kendlgut. Kendlgut nabízí plně zařízené apartmány v Bad Hofgasteinu. V okolí vedou běžkařské stopy a lyžařský vlek je vzdálený 150 metrů. Ubytování Kendlgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ribisel Apartments für Familien

9,4

Ribisel Apartments für Familien

Ubytování (Apartmán) Ribisel Apartments für Familien. Ribisel Apartments für Familien se nachází v Bad Hofgasteinu, 5 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a barem. Ubytování Ribisel Apartments für Familien se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Sattlerweg

9,4

Apartment Sattlerweg

Ubytování (Apartmán) Apartment Sattlerweg. Set in Heissingfelding in the Salzburg region, Apartment Sattlerweg has a terrace. Ubytování Apartment Sattlerweg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Österreichischer Hof

9,4

Österreichischer Hof

Ubytování (Hotel) Österreichischer Hof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v centru města Bad Hofgastein a nabízí wellness centrum s krytým bazénem a neomezený volný vstup do vedlejšího... Ubytování Österreichischer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Felding Alm - Ski in/Ski out

9,4

Felding Alm - Ski in/Ski out

Ubytování (Apartmány) Felding Alm - Ski in/Ski out. Tento elegantní hotel ve stylu horské chaty stojí na klidném místě přímo u sjezdovek v lyžařském areálu Angertal, 4 km od Bad Hofgasteinu. Ubytování Felding Alm - Ski in/Ski out se nachází ve městě Anger 41 (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Bad Hofgastein

Město Bad Hofgastein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 214 hotelů a ubytování ve městě Bad Hofgastein.