Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Gastein

Ve městě Bad Gastein (Rakousko) máme celkem 198 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Gastein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Gastein

Apartment Gschwandtner Haus Stoareich

9,8

Apartment Gschwandtner Haus Stoareich

Ubytování (Apartmán) Apartment Gschwandtner Haus Stoareich. Gschwandtner Haus Stoareich postavený v roce 2012 se nachází v bezprostřední blízkosti stanice lanovky Stubnerkogel, pouhé 2 minuty chůze od centra města... Ubytování Apartment Gschwandtner Haus Stoareich se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Emma

9,8

Haus Emma

Ubytování (Apartmány) Haus Emma. Haus Emma se nachází v Bad Gasteinu, 400 metrů od lázní Felsentherme, vlakového nádraží Bad Gastein a lanovky na Stubnerkogel. Ubytování Haus Emma se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenlofts

9,7

Alpenlofts

Ubytování (Apartmány) Alpenlofts. Rezort Alpenlofts se nachází v Bad Gasteinu. Nabízí restauraci, wellness centrum, prodejnu skipasů a sluneční terasu s výhledem na hory. Ubytování Alpenlofts se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kerstin

9,7

Chalet Kerstin

Ubytování (Chata) Chalet Kerstin. Chalet Kerstin se nachází ve městě Bad Gastein, na úpatí hory Stubnerkogel. Ubytování Chalet Kerstin se nachází ve městě Grenzbergstraße 12 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gruberbauer Remsach

9,7

Gruberbauer Remsach

Ubytování (Apartmány) Gruberbauer Remsach. Gruberbauer Remsach se nachází v Bad Gasteinu, 3,6 km od vodopádu Bad Gastein. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Gruberbauer Remsach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almgasthof Windischgrätzhöhe

9,7

Almgasthof Windischgrätzhöhe

Ubytování (Penzion – hostinec) Almgasthof Windischgrätzhöhe. Alpengasthof Windischgrätzhöhe Bad Gastein je penzion situovaný v Bad Gasteinu, 5 minut jízdy od centra. Ubytování Almgasthof Windischgrätzhöhe se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Klaffenböck

9,7

Haus Klaffenböck

Ubytování (Apartmány) Haus Klaffenböck. Haus Klaffenböck je dům situovaný v Bad Gasteinu, přímo u golfového hřiště. Ubytování Haus Klaffenböck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus Rudolfshöhe

9,6

Waldhaus Rudolfshöhe

Ubytování (Venkovský dům) Waldhaus Rudolfshöhe. Waldhaus Rudolfshöhe se nachází v Bad Gasteinu a nabízí panoramatický výhled na Gasteinské údolí. Ubytování Waldhaus Rudolfshöhe se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Taube

9,6

Haus Taube

Ubytování (Apartmán) Haus Taube. Haus Taube, nově otevřený v roce v lednu roku 2017, se nachází v Bad Gasteinu v Salcburském kraji, 1 km od radonových kých jeskyní Bad Gastein a 2,8 km od... Ubytování Haus Taube se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Höllbacher

9,6

Ferienhaus Höllbacher

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Höllbacher. Haus Höllbacher Apartment v rustikálním stylu se nachází necelých 6 km od lyžařských areálů Dorfgastein a nabízí terasu s panoramatickým výhledem na Bad... Ubytování Ferienhaus Höllbacher se nachází ve městě Scheiblingstraße 20 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension St.Leonhard

9,6

Pension St.Leonhard

Ubytování (Bed and breakfast) Pension St.Leonhard. Pension St. Leonhard se nachází v centru Bad Gasteinu ve Vysokých Taurách. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a snídaně formou bufetu. Pension... Ubytování Pension St.Leonhard se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Talblick

9,6

Haus Talblick

Ubytování (Apartmány) Haus Talblick. Haus Talblick se nachází v nadmořské výšce 1 100 metrů, 6 km od centra městyse Bad Hofgastein i nejbližších sjezdovek, a nabízí apartmány s balkonem a... Ubytování Haus Talblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Anne

9,5

Appartement Anne

Ubytování (Apartmán) Appartement Anne. Appartement Anne se nachází v obci Bad Gastein, 2 km od lyžařského areálu Stubnerkogel a 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Appartement Anne se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenappartements

9,5

Alpenappartements

Ubytování (Apartmány) Alpenappartements. Výhodně situované ubytování Alpenappartements se nachází v Bad Gasteinu, kousek od léčebných radonových štol v Bad Gasteinu a vleků Hirschkarlift a... Ubytování Alpenappartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Badbruckerweg 6

9,5

Ferienwohnungen Badbruckerweg 6

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Badbruckerweg 6. Ferienwohnungen Badbruckerweg 6 se nachází v Bad Gasteinu, 1,5 km od vodopádu a 1,9 km od lázní Felsentherme Spa. Ubytování Ferienwohnungen Badbruckerweg 6 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schiefe Alm

9,5

Schiefe Alm

Ubytování (Apartmány) Schiefe Alm. Schiefe Alm se nachází 1266 metrů nad mořem a nabízí výhled na Bad Gastein a okolní hory. Ubytování Schiefe Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bellevue Alm

9,5

Bellevue Alm

Ubytování (Penzion) Bellevue Alm. Bellevue Alm se nachází v nadmořské výšce 1300 metrů. Ubytování Bellevue Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Rebhan

9,5

Haus Rebhan

Ubytování (Apartmán) Haus Rebhan. Haus Rebhan se nachází ve městě Bad Gastein. Nabízí ubytování s terasou a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Rebhan se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gastuna

9,4

Villa Gastuna

Ubytování (Apartmány) Villa Gastuna. Villa Gastuna se nachází v Bad Gasteinu, 2,3 km od vodopádu, a nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Gastuna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schachengut

9,4

Schachengut

Ubytování (Farma) Schachengut. Schachengut se nachází ve městě Bad Gastein, 1300 metrů nad mořem, a nabízí výhled na údolí Gasteiner, možnost dojet na lyžích až k hotelu a pokoje a... Ubytování Schachengut se nachází ve městě Bad Gastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienhotel Sonngastein

9,4

Familienhotel Sonngastein

Ubytování (Hotel) Familienhotel Sonngastein. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází ve městě Bad Gastein. Ubytování Familienhotel Sonngastein se nachází ve městě Sonnleitenstraße 6 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alpenhaus

9,4

Chalet Alpenhaus

Ubytování (Chata) Chalet Alpenhaus. Chalet Alpenhaus se nachází v Bad Gasteinu, 1,2 km od vodopádu. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Chalet Alpenhaus se nachází ve městě 10 Gasteiner Bundesstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anna

9,4

Villa Anna

Ubytování (Apartmány) Villa Anna. Villa Anna nabízí nekuřácké apartmány až pro 4 osoby s Wi-Fi připojením na internet v klidné a centrální poloze v Böcksteinu blízko Bad Gasteinu. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Excelsior Hotel & Kurhaus

9,4

Villa Excelsior Hotel & Kurhaus

Ubytování (Hotel) Villa Excelsior Hotel & Kurhaus. Villa Excelsior Hotel & Kurhaus se nachází na absolutně tichém a slunečném místě na slavné promenádě Kaiser-Wilhelm-Promenade v Bad Gasteinu. Ubytování Villa Excelsior Hotel & Kurhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthaus Malerwinkel

9,4

Forsthaus Malerwinkel

Ubytování (Apartmány) Forsthaus Malerwinkel. Forsthaus Malerwinkel nabízí ubytování v Bad Gasteinu, 2,8 km od místního vodopádu. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Forsthaus Malerwinkel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dixer

9,4

Haus Dixer

Ubytování (Apartmány) Haus Dixer. Haus Dixer se nachází na klidném místě v obci Böckstein, zhruba 3 km od vleku Bad Gastein. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi. Ubytování Haus Dixer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Grutschnigg

9,4

Haus Grutschnigg

Ubytování (Apartmány) Haus Grutschnigg. Haus Grutschnigg se nachází 2 km od centra Bad Gasteinu, přímo před tamním golfovým hřištěm. Všechny apartmány mají balkon nebo terasu s výhledem na hory. Ubytování Haus Grutschnigg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gletschermühle

9,3

Landhaus Gletschermühle

Ubytování (Penzion) Landhaus Gletschermühle. Landhaus Gletschermühle leží v centru Bad Gasteinu, jen 5 minut chůze od lázeňského centra Felsentherme. Ubytování Landhaus Gletschermühle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scheibenhof

9,3

Scheibenhof

Ubytování (Farma) Scheibenhof. Rustikální horská chata Scheibenhof se nachází 5 minut jízdy od centra Bad Gasteinu a nabízí dobře vybavené pokoje, studia a apartmány a velkou zahradu s... Ubytování Scheibenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Behrens

9,3

Villa Behrens

Ubytování (Apartmány) Villa Behrens. Villa Behrens se nachází na klidném a slunném místě na slavné promenádě císaře Viléma v Bad Gasteinu. Ubytování Villa Behrens se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Erika

9,3

Haus Erika

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Erika. Haus Erika se nachází v centru Bad Gasteinu, 5 minut chůze od termálních lázní Felsentherme a lanovky na Stubnerkogel. Ubytování Haus Erika se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Steinbacher

9,3

Pension Steinbacher

Ubytování (Penzion) Pension Steinbacher. Penzion Steinbacher se nachází ve středisku Bad Gastein, jen 500 metrů od lanovky Stubnerkogelbahn. Ubytování Pension Steinbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenkönig Apartment Top 18

9,3

Haus Alpenkönig Apartment Top 18

Ubytování (Apartmán) Haus Alpenkönig Apartment Top 18. Haus Alpenkönig Apartment Top 18 nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí asi 1,2 km od vodopádu v Bad Gasteinu. Ubytování Haus Alpenkönig Apartment Top 18 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Franzis

9,3

Haus Franzis

Ubytování (Apartmány) Haus Franzis. Haus Franzis se nachází 5 minut chůze od centra Bad Gasteinu s tamním slavným vodopádem a pouhých 700 metrů od lázní Felsentherme a lyžařských vleků. Ubytování Haus Franzis se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Moser

9,3

Ferienhaus Moser

Ubytování (Privát) Ferienhaus Moser. Ferienhaus Moser leží 1 km od centra Bad Gasteinu a 4 km od termálních lázní, lyžařských areálů, jezera vhodného ke koupání a nejbližšího supermarketu. Ubytování Ferienhaus Moser se nachází ve městě Miesbichlstraße 29 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Taube

9,3

Villa Taube

Ubytování (Apartmány) Villa Taube. Vila Taube se nachází vedle lyžařských sjezdovek a 3 minuty chůze od centra obce Bad Gastein. Ubytování Villa Taube se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fanny Appartment

9,3

Fanny Appartment

Ubytování (Apartmán) Fanny Appartment. Fanny Appartment se nachází 700 metrů od vodopádu Bad Gastein a pár kroků od centra Bad Gasteinu. Ubytování Fanny Appartment se nachází ve městě Bad Gastein (Rakousko - Salcbursko).

Alte Schmiede

9,3

Alte Schmiede

Ubytování (Apartmán) Alte Schmiede. Apartmán Alte Schmiede je vzdálený 1500 metrů od centra Bad Gasteinu a hostům nabízí prostorné ubytování s krbem, dřevěnou podlahou, TV s plochou... Ubytování Alte Schmiede se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Rathgeb

9,3

Landhaus Rathgeb

Ubytování (Apartmán) Landhaus Rathgeb. Landhaus Rathgeb se nachází v Bad Gasteinu. Nabízí zahradu s výhledem na okolní hory, ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Landhaus Rathgeb se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Machreich

9,3

Haus Machreich

Ubytování (Apartmány) Haus Machreich. Haus Machreich stojí 500 metrů od centra Bad Gasteinu a 1 km od termálních lázní a lyžařského areálu Stubnerkogel-Schlossalm. Ubytování Haus Machreich se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Steinbock

9,2

Apartment Steinbock

Ubytování (Apartmán) Apartment Steinbock. Apartment Steinbock se nachází v Bad Gasteinu. Nabízí gril a zahradu. Ubytování Apartment Steinbock se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ski Lodge Reineke

9,2

Ski Lodge Reineke

Ubytování (Hotel) Ski Lodge Reineke. Ski Lodge Reineke is within a 10-minute walk of Bad Gastein town centre, the Stubnerkogel ski lifts, the Felsentherme thermal spa, a minigolf course,... Ubytování Ski Lodge Reineke se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ski Lodge Jaktman

9,2

Ski Lodge Jaktman

Ubytování (Penzion) Ski Lodge Jaktman. Ski Lodge Jaktman se nachází 3 km od Bad Gasteinu a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem, ze kterého je vidět na okolní hory. Ubytování Ski Lodge Jaktman se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Millennium

9,2

Appartement Millennium

Ubytování (Apartmány) Appartement Millennium. Appartement Millennium nachází v těsné blízkosti golfového klubu Gastein a 3 km od centra města a lyžařského střediska Bad Gastein. Ubytování Appartement Millennium se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AAA FeWo Bad Gastein/Böckstein

9,2

AAA FeWo Bad Gastein/Böckstein

Ubytování (Apartmán) AAA FeWo Bad Gastein/Böckstein. AAA FeWo Bad Gastein/Böckstein se nachází na klidném místě v údolí Gastein, 5 minut jízdy autem od centra města Bad Gastein, lanovky Stubnerkogel a... Ubytování AAA FeWo Bad Gastein/Böckstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rader

9,2

Hotel Rader

Ubytování (Hotel) Hotel Rader. Hotel Rader stojí ve vesnici Böckstein v gasteinském údolí, 2 km od centra Bad Gasteinu a lyžařských vleků. Ubytování Hotel Rader se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Alpenblick

9,2

Hotel Alpenblick

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenblick. Rodinný Hotel Alpenblick provozuje už třetí generace původních majitelů. Ubytování Hotel Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Appartements Gabriele

9,1

Pension Appartements Gabriele

Ubytování (Penzion) Pension Appartements Gabriele. Pension Appartements Gabriele se nachází v horní části města Bad Gastein, na klidném místě, ale přesto v centru. Ubytování Pension Appartements Gabriele se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnblick

9,1

Ferienwohnung Sonnblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnblick. Ferienwohnung Sonnblick je moderní apartmán s balkonem a panoramatickým výhledem na hory a údolí Gastein. Ubytování Ferienwohnung Sonnblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Schnuck - das rote Ferienhaus

9,1

Villa Schnuck - das rote Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Schnuck - das rote Ferienhaus. Villa Schnuck - das Rote Ferienhaus je útulný prázdninový dům ve městě Bad Gastein. Ubytování Villa Schnuck - das rote Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergner

9,1

Haus Bergner

Ubytování (Apartmány) Haus Bergner. Haus Bergner se nachází na klidném místě v Bad Gasteinu, pouhých 100 metrů od zastávky autobusů směřujících do lyžařských areálů Sportgastein a Fulseck. Ubytování Haus Bergner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Gastein

Město Bad Gastein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 198 hotelů a ubytování ve městě Bad Gastein.